głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Wybrałam Ciebie. Z jasnym umysłem sercem i głową wybrałam Ciebie. Gdybym musiała zrobić to jeszcze raz też zdecydowałabym się na Ciebie bez wahania. Nie ma dla

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Wybrałam Ciebie. Z jasnym umysłem sercem i głową wybrałam Ciebie. Gdybym musiała zrobić to jeszcze raz też zdecydowałabym się na Ciebie bez wahania.
Wybrałam Ciebie. Z jasnym umysłem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 września 2014

Wybrałam Ciebie. Z jasnym umysłem, sercem i głową wybrałam Ciebie. Gdybym musiała zrobić to jeszcze raz, też zdecydowałabym się na Ciebie, bez wahania.

Nie ma dla mężczyz­ny nic... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 16 września 2014

Nie ma dla mężczyz­ny nic gor­sze­go niż za­kochać się w ko­biecie mającej niską sa­moocenę- ona mu nig­dy nie uwie­rzy, że darzy ją tym uczuciem.

Najgorsze jest uczucie  gdy tracisz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 16 września 2014

Najgorsze jest uczucie, gdy tracisz pewną osobę. Człowieka, który dotąd był sensem życia. Kimś, kto był w zupełności wszystkim. Czujesz, że życie wysuwa Ci się spod stóp. Że tak naprawdę nie masz już po co żyć. To boli, wiem. Ale starasz się żyć. Byle jak, ale żyć. Dusząc się i zabijając w sobie miłość.

Twoje oczy trochę smutne chyba... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 września 2014

Twoje oczy trochę smutne chyba patrzą prosto w moje i nic nie mówisz znów, ja milczę też, ale oboje mówimy "chyba chcę, lecz wybacz, wiesz, trochę się boję" . / Pezet

nie bój się przekroczyć granicy.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 września 2014

nie bój się przekroczyć granicy. zaryzykuj - miej w końcu coś z życia. zadziałaj spontanicznie, nie planuj, nie trzęś tyłkiem ze strachu - żyj, człowieku.

I to szczęście  gdy nie widzisz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 września 2014

I to szczęście, gdy nie widzisz ko­goś ty­le cza­su, a przez te kil­ka dni, które spędza­cie ra­zem, mi­mo cza­su i od­ległości, wciąż, w każdej mi­nucie dos­trze­gasz miłość w Je­go oczach, która da­je siłę na ko­lej­ne kil­ka miesięcy.

Rok temu powiedziałabym  że jeżeli... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 września 2014

Rok temu powiedziałabym, że jeżeli kogoś szczerze kochasz, musisz pozwolić mu odejść. Ale teraz patrzę na Ciebie i widzę, jak głęboko się myliłam. Jeżeli kogoś naprawdę kochasz, musisz zrobić wszystko, żeby go zatrzymać.

Pokochałam go zdając sobie sprawę... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 września 2014

Pokochałam go zdając sobie sprawę, że kiedyś może odejść zostawiając pustkę w moim sercu. Był pierwszym mężczyzną, którego pokochałam licząc się z konsekwencjami rozstania. A jako jedyny został.

Kocham Cię i wiem  że miłość... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 września 2014

Kocham Cię i wiem, że miłość jest tylko wołaniem w próżni, a zapomnienia nie da się uniknąć, że wszyscy jesteśmy skazani i nadejdzie dzień, kiedy cały nasz wysiłek obróci się w pył, wiem, że słońce pochłonie jedyną ziemię, jaką mamy, a ja Cię kocham.

Nie uważam  że wszyscy powinni... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 września 2014

Nie uważam, że wszyscy powinni mieć oboje oczu, nie chorować i tak dalej, ale każdy powinien przeżyć prawdziwą miłość, a ona powinna trwać przynajmniej do końca jego życia.

Wydawało się  że to było całe... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 września 2014

Wydawało się, że to było całe wieki temu, jakbyśmy przeżyli krótką, ale mimo to nieskończoną wieczność. Niektóre wieczności są większe niż inne.

Przyrzekli sobie cierpliwość w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 września 2014

Przyrzekli sobie cierpliwość w chwilach, gdy łatwo o utratę cierpliwości, szczerość, gdy łatwo o kłamstwo, i wyrazili świadomość faktu, że tylko upływ czasu może dowieść prawdziwego oddania.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV