głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Dostrzegaj różnicę między ludźmi którzy rozmawiają z Tobą w wolnym czasie a tymi którzy poświecają swój czas na rozmowę z Tobą. Kiedyś wchodziłem do pokoju pełn

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Dostrzegaj różnicę między ludźmi którzy rozmawiają z Tobą w wolnym czasie a tymi którzy poświecają swój czas na rozmowę z Tobą.
Dostrzegaj różnicę między ludźmi... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 kwietnia 2016

Dostrzegaj różnicę między ludźmi, którzy rozmawiają z Tobą w wolnym czasie a tymi, którzy poświecają swój czas na rozmowę z Tobą.

Kiedyś wchodziłem do pokoju... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 kwietnia 2016

Kiedyś wchodziłem do pokoju pełnego ludzi i zastanawiałem się czy mnie lubią. Dziś, gdy wchodzę do takiego pokoju zastanawiam się czy to ja ich lubię.

On nie należał do grzecznych... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 kwietnia 2016

On nie należał do grzecznych chłopców: był wulgarny, pewny siebie, nie stronił od używek, ale kiedy wtulał się we mnie, czułam jego bezbronność, pokorę i potrzebę bliskości.

Czemu często jest tak  że nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 kwietnia 2016

Czemu często jest tak, że nie lubimy, czujemy jakąś zawiść do ludzi, którzy osiągnęli więcej w życiu, niż my? Są w jakiś sposób od nas lepsi? Dlaczego musimy się porównywać? Czemu nie możemy po prostu brać z nich przykładu i rozwinąć siebie tak, żeby to ktoś nam kiedyś zazdrościł? A najlepiej po prostu mieć swoje życie, niezależne od kogokolwiek i nie starać się wpasować w tło.

Gdy jesteś z kimś kto będzie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 kwietnia 2016

Gdy jesteś z kimś kto będzie pokonywał kilometry by przez chwilę mieć Ciebie blisko, nie schrzań tego bo drugiej takiej osoby możesz już nie mieć.

Są ludzie  którzy zasługują na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 kwietnia 2016

Są ludzie, którzy zasługują na wiele a nie oczekują niczego w zamian. Są też tacy, dla których robimy wszystko mimo, że na to nie zasługują a dla nich to i tak za mało.

Ludzie zapomną o tym co... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 kwietnia 2016

Ludzie zapomną o tym co powiedziałeś, ludzie zapomną o tym czego dokonałeś, ale ludzie nigdy nie zapomną tego, jak dzięki tobie się czuli.

Bo tak w życiu bywa  że ludzie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 marca 2016

Bo tak w życiu bywa, że ludzie przychodzą i odchodzą, mydląc oczy, że ważni jesteśmy, że nasze zdanie ma znaczenie, że to, że tamto, że sramto... a potem pyk. i ich nie ma.

Bywa tak że gdy przychodzi wieczór... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 marca 2016

Bywa tak,że gdy przychodzi wieczór, siadasz w oknie i nagle przypominasz sobie o wszystkim co było. W oku kręci się łza, bo wiesz, że to się już nie powtórzy idealnie tak samo i z tymi samymi ludźmi... w środku nocy wspomnienia bolą... najbardziej.

Kiedy znajdziesz kogoś  kto sprawia... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 marca 2016

Kiedy znajdziesz kogoś, kto sprawia, że się uśmiechasz, a nawet śmiejesz, i przy kim czujesz się bezpiecznie... nie możesz tak po prostu pozwolić mu odejść, tylko dlatego, że się boisz...

Jestem w tak wielkiej rozterce  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 marca 2016

Jestem w tak wielkiej rozterce, że sam już nie wiem,czy myśli o Tobie, wspomnienie Ciebie, dodają mi sił, czy mnie ich pozbywają?

powiedz mi prosto w oczy  ze te... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 marca 2016

powiedz mi prosto w oczy, ze te wszystkie gesty nic nie znaczyły. Wyśmiej mnie. Wykrzycz mi prosto w twarz, ze jestem cholernie naiwna.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV