głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Kiedy znajdziesz kogoś kto sprawia że się uśmiechasz a nawet śmiejesz i przy kim czujesz się bezpiecznie... nie możesz tak po prostu pozwolić mu odejść tylko dl

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Kiedy znajdziesz kogoś kto sprawia że się uśmiechasz a nawet śmiejesz i przy kim czujesz się bezpiecznie... nie możesz tak po prostu pozwolić mu odejść tylko dlate
Kiedy znajdziesz kogoś  kto sprawia... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 maja 2016

Kiedy znajdziesz kogoś, kto sprawia, że się uśmiechasz, a nawet śmiejesz i przy kim czujesz się bezpiecznie... nie możesz tak po prostu pozwolić mu odejść, tylko dlatego, że się boisz.

Jestem w tak wielkiem rozterce  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 maja 2016

Jestem w tak wielkiem rozterce, że sam już nie wiem, czy myśli o Tobie, wspomnienie Ciebie, dodają mi sił, czy mnie ich pozbywają?

powiedz mi prosto w oczy  że to... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 maja 2016

powiedz mi prosto w oczy, że to wszystkie gesty nic nie znaczyły. wyśmiej mnie. wykrzycz mi prosto w twarz, że jestem cholernie naiwny.

Najgorzej jest jak człowiek siedzi... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 maja 2016

Najgorzej jest jak człowiek siedzi sam w nocy i się zastanawia. Nawet jeśli przez większość czasu jest dobrze, to wieczorem zawsze mam wrażenie, że coś jest nie tak.

Byłeś najpiękniejszą epoką... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 maja 2016

Byłeś najpiękniejszą epoką mojego życia. I własnie dlatego nie tylko nigdy nie będę mogła o Tobie zapomnieć, ale będziesz stale obecny w mojej najgłębszejpamięci jak powód, dla którego się żyje.

Nawet nie wyobrażałam sobie że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 maja 2016

Nawet nie wyobrażałam sobie że potrafie kogoś az tak kochać, nie sądziłam że ktoś kiedykolwiek tak bardzo wypełni moje serce i myśli, kurwa tesknie jak cholera, a przecież widzielismy się kilka godzin temu. Kurwa chce Cię przytulić i pocalowac tak bardzo, przepełniasz moje myśli w kazdej minucie mojego życia.

Czasem nasze życie ogarnia... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 kwietnia 2016

Czasem nasze życie ogarnia melancholia,ludziom z zewnątrz mogłoby się wydawać,że jesteśmy szczęśliwymi osobami i nie mamy większych problemów.Zakładamy radosne maski,żeby ukryć smutek,nie chcemy pomocy.Po prostu nie wiem czego mi brakuje!!

To jest jak prawdziwa miłość kiedy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 kwietnia 2016

To jest jak prawdziwa miłość,kiedy na całym świecie interesuje Cię tylko jeden mężczyzna.Jesteś gotowa kochać w nim całą ludzkość,bez Niego zaś ludzkość nie ma żadnej wartości.

Co jest gorsze? To że samego siebie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 kwietnia 2016

Co jest gorsze? To,że samego siebie nie potrafisz uszczęśliwić wtedy, gdy uszczęśliwiasz innych, czy to, że nikt nie próbuje uszczęśliwić Ciebie?

Popełniłam wiele błędów  wiem.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 kwietnia 2016

Popełniłam wiele błędów, wiem. Ale dzięki nim nauczyłam się, że życie nie jest takie proste i trzeba nauczyć się walczyć z każdą przeciwnością losu. Być silnym, nie poddawać się. Tylko wstać i walczyć o to by było nam jak najlepiej. Walczyć o swoje szczęście.

Wydaje nam się  że znamy ludzi... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 kwietnia 2016

Wydaje nam się, że znamy ludzi, którzy żyją obok nas, ale jesteśmy w błędzie. Nie znamy ich myśli, lęków, obaw. Często mylnie ich oceniamy, porównujemy do siebie samych, przymierzamy do swoich zwyczajów, do własnego postrzegania świata.

Przeciwności z którymi musimy się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 kwietnia 2016

Przeciwności z którymi musimy się zmierzyć często sprawiają, że stajemy się silniejsi. A to co dziś wydaje się stratą, jutro może okazać się zyskiem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV