głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Bo obiecywałem sobie że bede o Ciebie walczył że nie pozwole Ci odejść... i wiem że namieszałem duzo...i że zraniłem Cię tyle razy.. ale zaluje serio.. kocham C

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Bo obiecywałem sobie że bede o Ciebie walczył że nie pozwole Ci odejść... i wiem że namieszałem duzo...i że zraniłem Cię tyle razy.. ale zaluje serio.. kocham Cię na
Bo obiecywałem sobie  że bede o... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 maja 2016

Bo obiecywałem sobie, że bede o Ciebie walczył, że nie pozwole Ci odejść... i wiem że namieszałem duzo...i że zraniłem Cię tyle razy.. ale zaluje serio.. kocham Cię najmocniej na świecie i jesteś cudowną dziewczyną.. idealną.. wiem też, że moje marne przepraszam nic nie zmieni, ale nie chce Cię tracić, nie chce żebys odchodziła... gdyż jesteś dla mnie wszystkim... wiem,że wszystko jest nie tak jak powinno byc, ale jeśli mi pozwolisz ja to zmienie.. oczywiście decyzja należy do Ciebie, i jestem przygotowany, na to że powiesz "nie"

 Miłość zaczyna się wtedy  kiedy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 maja 2016

"Miłość zaczyna się wtedy, kiedy oprócz tych wszystkich cudownych, przepięknych rzeczy nagle patrzymy na kogoś i widzimy: tutaj nędza, tam nędza, tam jakaś słaność, tutaj jakiś egoizm, tu coś totalnie nie gra, tak w ogóle jest coś, z czym nie wiem jak żyć. I w momencie kiedy w nas powstaje taka decyzja, że kocham tę osobę z tymi słabościami i będę z tymi jej słabościami szedł przez życie, i bede jej próbował w tych słabościach pomóc, dopiero tutaj zaczyna się miłość"

Bo tak to w życiu bywa  że ludzie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 maja 2016

Bo tak to w życiu bywa, że ludzie przychodzą i odchodzą, mydląc oczy, że ważni jesteśmy, że nasze zdanie ma znaczenie, że to, że tamto, ze sramto...a potem pyk. i ich nie ma.

Bywa tak  że gdy przychodzi wieczór... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 maja 2016

Bywa tak, że gdy przychodzi wieczór siadasz w oknie i nagle przypominasz sobie o wszystkim co było. W oku kręci się łza, bo wiesz, że to sie już nie powtórzy, idealnie tak samo i z tymi samymi ludźmi... w środku w nocy wspomnienia bolą, najbardziej

Kiedy znajdziesz kogoś  kto sprawia... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 maja 2016

Kiedy znajdziesz kogoś, kto sprawia, że się uśmiechasz, a nawet śmiejesz i przy kim czujesz się bezpiecznie... nie możesz tak po prostu pozwolić mu odejść, tylko dlatego, że się boisz.

Jestem w tak wielkiem rozterce  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 maja 2016

Jestem w tak wielkiem rozterce, że sam już nie wiem, czy myśli o Tobie, wspomnienie Ciebie, dodają mi sił, czy mnie ich pozbywają?

powiedz mi prosto w oczy  że to... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 maja 2016

powiedz mi prosto w oczy, że to wszystkie gesty nic nie znaczyły. wyśmiej mnie. wykrzycz mi prosto w twarz, że jestem cholernie naiwny.

Najgorzej jest jak człowiek siedzi... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 maja 2016

Najgorzej jest jak człowiek siedzi sam w nocy i się zastanawia. Nawet jeśli przez większość czasu jest dobrze, to wieczorem zawsze mam wrażenie, że coś jest nie tak.

Byłeś najpiękniejszą epoką... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 maja 2016

Byłeś najpiękniejszą epoką mojego życia. I własnie dlatego nie tylko nigdy nie będę mogła o Tobie zapomnieć, ale będziesz stale obecny w mojej najgłębszejpamięci jak powód, dla którego się żyje.

Nawet nie wyobrażałam sobie że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 maja 2016

Nawet nie wyobrażałam sobie że potrafie kogoś az tak kochać, nie sądziłam że ktoś kiedykolwiek tak bardzo wypełni moje serce i myśli, kurwa tesknie jak cholera, a przecież widzielismy się kilka godzin temu. Kurwa chce Cię przytulić i pocalowac tak bardzo, przepełniasz moje myśli w kazdej minucie mojego życia.

Czasem nasze życie ogarnia... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 kwietnia 2016

Czasem nasze życie ogarnia melancholia,ludziom z zewnątrz mogłoby się wydawać,że jesteśmy szczęśliwymi osobami i nie mamy większych problemów.Zakładamy radosne maski,żeby ukryć smutek,nie chcemy pomocy.Po prostu nie wiem czego mi brakuje!!

To jest jak prawdziwa miłość kiedy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 kwietnia 2016

To jest jak prawdziwa miłość,kiedy na całym świecie interesuje Cię tylko jeden mężczyzna.Jesteś gotowa kochać w nim całą ludzkość,bez Niego zaś ludzkość nie ma żadnej wartości.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV