głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Bywa tak że gdy przychodzi wieczór siadasz w oknie i nagle przypominasz sobie o wszystkim co było. W oku kręci się łza bo wiesz że to sie już nie powtórzy ideal

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Bywa tak że gdy przychodzi wieczór siadasz w oknie i nagle przypominasz sobie o wszystkim co było. W oku kręci się łza bo wiesz że to sie już nie powtórzy idealnie
Bywa tak  że gdy przychodzi wieczór... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 maja 2016

Bywa tak, że gdy przychodzi wieczór siadasz w oknie i nagle przypominasz sobie o wszystkim co było. W oku kręci się łza, bo wiesz, że to sie już nie powtórzy, idealnie tak samo i z tymi samymi ludźmi... w środku w nocy wspomnienia bolą, najbardziej

Kiedy znajdziesz kogoś  kto sprawia... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 maja 2016

Kiedy znajdziesz kogoś, kto sprawia, że się uśmiechasz, a nawet śmiejesz i przy kim czujesz się bezpiecznie... nie możesz tak po prostu pozwolić mu odejść, tylko dlatego, że się boisz.

Jestem w tak wielkiem rozterce  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 maja 2016

Jestem w tak wielkiem rozterce, że sam już nie wiem, czy myśli o Tobie, wspomnienie Ciebie, dodają mi sił, czy mnie ich pozbywają?

powiedz mi prosto w oczy  że to... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 maja 2016

powiedz mi prosto w oczy, że to wszystkie gesty nic nie znaczyły. wyśmiej mnie. wykrzycz mi prosto w twarz, że jestem cholernie naiwny.

Najgorzej jest jak człowiek siedzi... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 maja 2016

Najgorzej jest jak człowiek siedzi sam w nocy i się zastanawia. Nawet jeśli przez większość czasu jest dobrze, to wieczorem zawsze mam wrażenie, że coś jest nie tak.

Byłeś najpiękniejszą epoką... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 maja 2016

Byłeś najpiękniejszą epoką mojego życia. I własnie dlatego nie tylko nigdy nie będę mogła o Tobie zapomnieć, ale będziesz stale obecny w mojej najgłębszejpamięci jak powód, dla którego się żyje.

Nawet nie wyobrażałam sobie że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 maja 2016

Nawet nie wyobrażałam sobie że potrafie kogoś az tak kochać, nie sądziłam że ktoś kiedykolwiek tak bardzo wypełni moje serce i myśli, kurwa tesknie jak cholera, a przecież widzielismy się kilka godzin temu. Kurwa chce Cię przytulić i pocalowac tak bardzo, przepełniasz moje myśli w kazdej minucie mojego życia.

Czasem nasze życie ogarnia... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 kwietnia 2016

Czasem nasze życie ogarnia melancholia,ludziom z zewnątrz mogłoby się wydawać,że jesteśmy szczęśliwymi osobami i nie mamy większych problemów.Zakładamy radosne maski,żeby ukryć smutek,nie chcemy pomocy.Po prostu nie wiem czego mi brakuje!!

To jest jak prawdziwa miłość kiedy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 kwietnia 2016

To jest jak prawdziwa miłość,kiedy na całym świecie interesuje Cię tylko jeden mężczyzna.Jesteś gotowa kochać w nim całą ludzkość,bez Niego zaś ludzkość nie ma żadnej wartości.

Co jest gorsze? To że samego siebie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 kwietnia 2016

Co jest gorsze? To,że samego siebie nie potrafisz uszczęśliwić wtedy, gdy uszczęśliwiasz innych, czy to, że nikt nie próbuje uszczęśliwić Ciebie?

Popełniłam wiele błędów  wiem.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 kwietnia 2016

Popełniłam wiele błędów, wiem. Ale dzięki nim nauczyłam się, że życie nie jest takie proste i trzeba nauczyć się walczyć z każdą przeciwnością losu. Być silnym, nie poddawać się. Tylko wstać i walczyć o to by było nam jak najlepiej. Walczyć o swoje szczęście.

Wydaje nam się  że znamy ludzi... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 kwietnia 2016

Wydaje nam się, że znamy ludzi, którzy żyją obok nas, ale jesteśmy w błędzie. Nie znamy ich myśli, lęków, obaw. Często mylnie ich oceniamy, porównujemy do siebie samych, przymierzamy do swoich zwyczajów, do własnego postrzegania świata.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV