głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Jeśli to czytasz to bądź dumna z siebie bo żyjesz. Przeszłaś przez ból cierpienie radość szczęście przeżyłaś rozstanie tęsknoty odrzucenie i miłość. Za każdym r

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Jeśli to czytasz to bądź dumna z siebie bo żyjesz. Przeszłaś przez ból cierpienie radość szczęście przeżyłaś rozstanie tęsknoty odrzucenie i miłość. Za każdym raz
Jeśli to czytasz  to bądź dumna z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 maja 2016

Jeśli to czytasz, to bądź dumna z siebie, bo żyjesz. Przeszłaś przez ból, cierpienie, radość, szczęście, przeżyłaś rozstanie, tęsknoty, odrzucenie i miłość. Za każdym razem, gdy myślałaś, że nie dasz już rady, podniosłaś się i stałaś się jeszcze silniejsza. Bądź dumna z siebie. Jesteś niezniszczalna.

Nie pogardzaj drugim człowiekiem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 maja 2016

Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. Może się bowiem okazać, że znalazła się na dnie przez nieszczeście, chorobę lub ludzką podłość, zaś dla Ciebie los-jako lekcję pokory-szykuje podobną niespodziankę.

Jaka ona jest? pyta ojciec.  Co Ci... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 maja 2016

Jaka ona jest?-pyta ojciec. -Co Ci bede mówil. Jest taka, że jeszcze nie zdąży wyjąć papierosa, a już się zjawia trzech facetów z ogniem.

a pierwsza kwestia  w sumie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 maja 2016

a pierwsza kwestia, w sumie najważniejsza, to zawsze wierzyc w siebie, nawet po najcięższych przejściach, wiesz, też tak mam, czasem brakuje podejścia, ale jest ta nadzieja, która drogę wziąż oświetla

Zamiast mówić sobie:  jestem taka... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 maja 2016

Zamiast mówić sobie: "jestem taka brzydka, mam małe cycki, brzydki nos, brzydkie ciało", zacznij wierzyć w siebie i swoje piękno. Zbuduj w sobie siłę. Bądź niezniszczalna. Pamiętaj, tylko Ty decydujesz czy w życiu będziesz swoją najlepsza przyjaciólką, czy największym wrogiem.

Powiedziałam parę zbyt łatwych... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 maja 2016

Powiedziałam parę zbyt łatwych słow, parę zbyt trudnych. Wiem ile można zepsuć w ułamek sekundy. Jestem sumą kilku przeżyć i rozkmin, a wszystko co mam to tylko zbiegi okoliczności.

Dopiero po pewnym czasie widzisz co... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 maja 2016

Dopiero po pewnym czasie widzisz co Ci się opłacało, a co przynioslo cierpienie. Aczkolwiek wszystko było pewną lekcją, która przygotowała Cię do walki z przyszłością.

Dlaczego zkładamy  że wszelkie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 maja 2016

Dlaczego zkładamy, że wszelkie związki prowadzą do ustatkowania się? Poczekaj na kogoś, kto nie pozwoli,zeby zycie Ci uciekło, kto rzuci Ci wyzwanie i cierpliwie poprowadzi poprzez Twoje marzenia. Kogoś spontanicznego, z kim możesz się zatracić w tym świecie. Związek z odpowiednia osobą to wolność, a nie ograniczenie.

Nie skrzywdź mnie. Wiem  ze jestem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 maja 2016

Nie skrzywdź mnie. Wiem, ze jestem trudna. Wiem, że masz mnie czasem dośc. Taka jestem, nie mówiłam, że przy mnie jest łatwo. Mimo wszystko bądź.

Chcę z Tobą być  chce z Toba... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 maja 2016

Chcę z Tobą być, chce z Toba rozmawiać, chce się z Tobą spotykać, chce Cię przytulać, chce Cię całować, chce z Tobą spać, chce się z Tobą kochac.

wierzę  że nie można w ciągu roku... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 maja 2016

wierzę, że nie można w ciągu roku, miesiąca czy tygodnia wpłynąć na czyjeś życie. Można to zrobić w sekundy. Sekundy, by zjednać sobie kogoś. Albo na zawsze go stracić.

Nigdy nie jest za późno  żeby... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 maja 2016

Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, że pójść inną drogą i raz jeszcze sprobować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV