głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Nie pogardzaj drugim człowiekiem dopóki nie poznasz jego historii. Może się bowiem okazać że znalazła się na dnie przez nieszczeście chorobę lub ludzką podłość

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Nie pogardzaj drugim człowiekiem dopóki nie poznasz jego historii. Może się bowiem okazać że znalazła się na dnie przez nieszczeście chorobę lub ludzką podłość zaś dl
Nie pogardzaj drugim człowiekiem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 maja 2016

Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. Może się bowiem okazać, że znalazła się na dnie przez nieszczeście, chorobę lub ludzką podłość, zaś dla Ciebie los-jako lekcję pokory-szykuje podobną niespodziankę.

Jaka ona jest? pyta ojciec.  Co Ci... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 maja 2016

Jaka ona jest?-pyta ojciec. -Co Ci bede mówil. Jest taka, że jeszcze nie zdąży wyjąć papierosa, a już się zjawia trzech facetów z ogniem.

a pierwsza kwestia  w sumie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 maja 2016

a pierwsza kwestia, w sumie najważniejsza, to zawsze wierzyc w siebie, nawet po najcięższych przejściach, wiesz, też tak mam, czasem brakuje podejścia, ale jest ta nadzieja, która drogę wziąż oświetla

Zamiast mówić sobie:  jestem taka... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 maja 2016

Zamiast mówić sobie: "jestem taka brzydka, mam małe cycki, brzydki nos, brzydkie ciało", zacznij wierzyć w siebie i swoje piękno. Zbuduj w sobie siłę. Bądź niezniszczalna. Pamiętaj, tylko Ty decydujesz czy w życiu będziesz swoją najlepsza przyjaciólką, czy największym wrogiem.

Powiedziałam parę zbyt łatwych... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 maja 2016

Powiedziałam parę zbyt łatwych słow, parę zbyt trudnych. Wiem ile można zepsuć w ułamek sekundy. Jestem sumą kilku przeżyć i rozkmin, a wszystko co mam to tylko zbiegi okoliczności.

Dopiero po pewnym czasie widzisz co... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 maja 2016

Dopiero po pewnym czasie widzisz co Ci się opłacało, a co przynioslo cierpienie. Aczkolwiek wszystko było pewną lekcją, która przygotowała Cię do walki z przyszłością.

Dlaczego zkładamy  że wszelkie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 maja 2016

Dlaczego zkładamy, że wszelkie związki prowadzą do ustatkowania się? Poczekaj na kogoś, kto nie pozwoli,zeby zycie Ci uciekło, kto rzuci Ci wyzwanie i cierpliwie poprowadzi poprzez Twoje marzenia. Kogoś spontanicznego, z kim możesz się zatracić w tym świecie. Związek z odpowiednia osobą to wolność, a nie ograniczenie.

Nie skrzywdź mnie. Wiem  ze jestem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 maja 2016

Nie skrzywdź mnie. Wiem, ze jestem trudna. Wiem, że masz mnie czasem dośc. Taka jestem, nie mówiłam, że przy mnie jest łatwo. Mimo wszystko bądź.

Chcę z Tobą być  chce z Toba... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 maja 2016

Chcę z Tobą być, chce z Toba rozmawiać, chce się z Tobą spotykać, chce Cię przytulać, chce Cię całować, chce z Tobą spać, chce się z Tobą kochac.

wierzę  że nie można w ciągu roku... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 maja 2016

wierzę, że nie można w ciągu roku, miesiąca czy tygodnia wpłynąć na czyjeś życie. Można to zrobić w sekundy. Sekundy, by zjednać sobie kogoś. Albo na zawsze go stracić.

Nigdy nie jest za późno  żeby... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 maja 2016

Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, że pójść inną drogą i raz jeszcze sprobować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.

Bo obiecywałem sobie  że bede o... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 maja 2016

Bo obiecywałem sobie, że bede o Ciebie walczył, że nie pozwole Ci odejść... i wiem że namieszałem duzo...i że zraniłem Cię tyle razy.. ale zaluje serio.. kocham Cię najmocniej na świecie i jesteś cudowną dziewczyną.. idealną.. wiem też, że moje marne przepraszam nic nie zmieni, ale nie chce Cię tracić, nie chce żebys odchodziła... gdyż jesteś dla mnie wszystkim... wiem,że wszystko jest nie tak jak powinno byc, ale jeśli mi pozwolisz ja to zmienie.. oczywiście decyzja należy do Ciebie, i jestem przygotowany, na to że powiesz "nie"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV