głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Co jest gorsze? To że samego siebie nie potrafisz uszczęśliwić wtedy gdy uszczęśliwiasz innych czy to że nikt nie próbuje uszczęśliwić Ciebie? Popełniłam wiele

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Co jest gorsze? To że samego siebie nie potrafisz uszczęśliwić wtedy gdy uszczęśliwiasz innych czy to że nikt nie próbuje uszczęśliwić Ciebie?
Co jest gorsze? To że samego siebie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 kwietnia 2016

Co jest gorsze? To,że samego siebie nie potrafisz uszczęśliwić wtedy, gdy uszczęśliwiasz innych, czy to, że nikt nie próbuje uszczęśliwić Ciebie?

Popełniłam wiele błędów  wiem.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 kwietnia 2016

Popełniłam wiele błędów, wiem. Ale dzięki nim nauczyłam się, że życie nie jest takie proste i trzeba nauczyć się walczyć z każdą przeciwnością losu. Być silnym, nie poddawać się. Tylko wstać i walczyć o to by było nam jak najlepiej. Walczyć o swoje szczęście.

Wydaje nam się  że znamy ludzi... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 kwietnia 2016

Wydaje nam się, że znamy ludzi, którzy żyją obok nas, ale jesteśmy w błędzie. Nie znamy ich myśli, lęków, obaw. Często mylnie ich oceniamy, porównujemy do siebie samych, przymierzamy do swoich zwyczajów, do własnego postrzegania świata.

Przeciwności z którymi musimy się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 kwietnia 2016

Przeciwności z którymi musimy się zmierzyć często sprawiają, że stajemy się silniejsi. A to co dziś wydaje się stratą, jutro może okazać się zyskiem.

Nigdy nie akceptuj cudzych... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 kwietnia 2016

Nigdy nie akceptuj cudzych ograniczeń. Jeśli jest coś, co chcesz zrobić, nie ma żadnego powodu, dla którego to miałoby Ci się nie udać.

Zauważam  że im jestem starszy  tym... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 kwietnia 2016

Zauważam, że im jestem starszy, tym mniej lubię mówić. Zwłaszcza że ludzie dużo mówią, ale nie rozmawiają, nie wymieniają myśli, tylko paplają. To męczące. I nie spotykają się ze sobą, tylko powtarzają: "Dobra, to jesteśmy w kontakcie". Każdy jest gdzieś w sobie. Wymieniają komunikaty.

Dostrzegaj różnicę między ludźmi... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 kwietnia 2016

Dostrzegaj różnicę między ludźmi, którzy rozmawiają z Tobą w wolnym czasie a tymi, którzy poświecają swój czas na rozmowę z Tobą.

Kiedyś wchodziłem do pokoju... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 kwietnia 2016

Kiedyś wchodziłem do pokoju pełnego ludzi i zastanawiałem się czy mnie lubią. Dziś, gdy wchodzę do takiego pokoju zastanawiam się czy to ja ich lubię.

On nie należał do grzecznych... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 kwietnia 2016

On nie należał do grzecznych chłopców: był wulgarny, pewny siebie, nie stronił od używek, ale kiedy wtulał się we mnie, czułam jego bezbronność, pokorę i potrzebę bliskości.

Czemu często jest tak  że nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 kwietnia 2016

Czemu często jest tak, że nie lubimy, czujemy jakąś zawiść do ludzi, którzy osiągnęli więcej w życiu, niż my? Są w jakiś sposób od nas lepsi? Dlaczego musimy się porównywać? Czemu nie możemy po prostu brać z nich przykładu i rozwinąć siebie tak, żeby to ktoś nam kiedyś zazdrościł? A najlepiej po prostu mieć swoje życie, niezależne od kogokolwiek i nie starać się wpasować w tło.

Gdy jesteś z kimś kto będzie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 kwietnia 2016

Gdy jesteś z kimś kto będzie pokonywał kilometry by przez chwilę mieć Ciebie blisko, nie schrzań tego bo drugiej takiej osoby możesz już nie mieć.

Są ludzie  którzy zasługują na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 kwietnia 2016

Są ludzie, którzy zasługują na wiele a nie oczekują niczego w zamian. Są też tacy, dla których robimy wszystko mimo, że na to nie zasługują a dla nich to i tak za mało.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV