głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Nigdy nie akceptuj cudzych ograniczeń. Jeśli jest coś co chcesz zrobić nie ma żadnego powodu dla którego to miałoby Ci się nie udać. Zauważam że im jestem stars

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Nigdy nie akceptuj cudzych ograniczeń. Jeśli jest coś co chcesz zrobić nie ma żadnego powodu dla którego to miałoby Ci się nie udać.
Nigdy nie akceptuj cudzych... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 kwietnia 2016

Nigdy nie akceptuj cudzych ograniczeń. Jeśli jest coś, co chcesz zrobić, nie ma żadnego powodu, dla którego to miałoby Ci się nie udać.

Zauważam  że im jestem starszy  tym... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 kwietnia 2016

Zauważam, że im jestem starszy, tym mniej lubię mówić. Zwłaszcza że ludzie dużo mówią, ale nie rozmawiają, nie wymieniają myśli, tylko paplają. To męczące. I nie spotykają się ze sobą, tylko powtarzają: "Dobra, to jesteśmy w kontakcie". Każdy jest gdzieś w sobie. Wymieniają komunikaty.

Dostrzegaj różnicę między ludźmi... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 kwietnia 2016

Dostrzegaj różnicę między ludźmi, którzy rozmawiają z Tobą w wolnym czasie a tymi, którzy poświecają swój czas na rozmowę z Tobą.

Kiedyś wchodziłem do pokoju... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 kwietnia 2016

Kiedyś wchodziłem do pokoju pełnego ludzi i zastanawiałem się czy mnie lubią. Dziś, gdy wchodzę do takiego pokoju zastanawiam się czy to ja ich lubię.

On nie należał do grzecznych... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 kwietnia 2016

On nie należał do grzecznych chłopców: był wulgarny, pewny siebie, nie stronił od używek, ale kiedy wtulał się we mnie, czułam jego bezbronność, pokorę i potrzebę bliskości.

Czemu często jest tak  że nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 kwietnia 2016

Czemu często jest tak, że nie lubimy, czujemy jakąś zawiść do ludzi, którzy osiągnęli więcej w życiu, niż my? Są w jakiś sposób od nas lepsi? Dlaczego musimy się porównywać? Czemu nie możemy po prostu brać z nich przykładu i rozwinąć siebie tak, żeby to ktoś nam kiedyś zazdrościł? A najlepiej po prostu mieć swoje życie, niezależne od kogokolwiek i nie starać się wpasować w tło.

Gdy jesteś z kimś kto będzie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 kwietnia 2016

Gdy jesteś z kimś kto będzie pokonywał kilometry by przez chwilę mieć Ciebie blisko, nie schrzań tego bo drugiej takiej osoby możesz już nie mieć.

Są ludzie  którzy zasługują na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 kwietnia 2016

Są ludzie, którzy zasługują na wiele a nie oczekują niczego w zamian. Są też tacy, dla których robimy wszystko mimo, że na to nie zasługują a dla nich to i tak za mało.

Ludzie zapomną o tym co... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 kwietnia 2016

Ludzie zapomną o tym co powiedziałeś, ludzie zapomną o tym czego dokonałeś, ale ludzie nigdy nie zapomną tego, jak dzięki tobie się czuli.

Bo tak w życiu bywa  że ludzie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 marca 2016

Bo tak w życiu bywa, że ludzie przychodzą i odchodzą, mydląc oczy, że ważni jesteśmy, że nasze zdanie ma znaczenie, że to, że tamto, że sramto... a potem pyk. i ich nie ma.

Bywa tak że gdy przychodzi wieczór... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 marca 2016

Bywa tak,że gdy przychodzi wieczór, siadasz w oknie i nagle przypominasz sobie o wszystkim co było. W oku kręci się łza, bo wiesz, że to się już nie powtórzy idealnie tak samo i z tymi samymi ludźmi... w środku nocy wspomnienia bolą... najbardziej.

Kiedy znajdziesz kogoś  kto sprawia... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 marca 2016

Kiedy znajdziesz kogoś, kto sprawia, że się uśmiechasz, a nawet śmiejesz, i przy kim czujesz się bezpiecznie... nie możesz tak po prostu pozwolić mu odejść, tylko dlatego, że się boisz...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV