głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Co cię obchozi co mówią obcy ludzie jeśli sama czujesz się szczęśliwa? To Twoje życie. Tylko Ty zapłacisz za swoje błędy i tylko Ty zyskasz na swoich trafnych d

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Co cię obchozi co mówią obcy ludzie jeśli sama czujesz się szczęśliwa? To Twoje życie. Tylko Ty zapłacisz za swoje błędy i tylko Ty zyskasz na swoich trafnych decyzj
Co cię obchozi  co mówią obcy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 marca 2016

Co cię obchozi, co mówią obcy ludzie, jeśli sama czujesz się szczęśliwa? To Twoje życie. Tylko Ty zapłacisz za swoje błędy i tylko Ty zyskasz na swoich trafnych decyzjach. Pamiętaj o tym.

  To ostry ból. Z czasem przerodzi... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 marca 2016

" To ostry ból. Z czasem przerodzi się w-przewlekły. Przewlekły- to znaczy że bedzie stały, ale może nie bezystanny. Może to również znaczyć, że się od niego nie umrze. Nie można się bedzie od niego uwolnić, ale się od niego nie umrze. Nie będzie sie go czuło w każdej minucie,ale niewiele będzie dni wolnych od niego. Z czasem opanuje kilka sztuczek, zeby go stłumic albo przegapic (...) Ale mimo wszystko- jak to boli. A trzeba będzie nosić w sobie ten ból i przyzwyczajać się do niego, aż wreszcie zal będzie dotyczył jedynie przeszłości, a nie możliwej teraźniejszości."

Nawet nie wyobrażałem sobie że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 marca 2016

Nawet nie wyobrażałem sobie że potrafie kogoś az tak kochac, nie sadziłem że ktoś kiedykolwiek tak bardzo wypełni moje serce i myśli, kurwa tesknie jak cholera, a przeciez widzielismy sie kilka godzin temu. kurwa chce cie przytulic i pocałowac tak bardzo, przepełniasz moje myśli w kazdej minucie mojego życia

Bogaci szukają miłości  biedni... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 marca 2016

Bogaci szukają miłości, biedni szczęścia w monetach. Przeszedłem ten etap, wiem co z ludźmi robi pieniądz. Mają za duzo w dupach i uczucia szybko więdną. Sprzedaj, kup, daj. Zycia kolory bledną.

Na co czekacie? Gwarantuję  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 marca 2016

Na co czekacie? Gwarantuję, że następne 30 dni minie, czy tego chcecie, czy nie. Dlaczego więc nie spróbować czegoś, czego zawsze chcieliście spróbować? Przez 30 dni?

Zawsze trzeba wiedzieć kiedy kończy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 marca 2016

Zawsze trzeba wiedzieć kiedy kończy się jakiś etap w życiu. Jeśli uparcie chcemy w nim trwać dłużej niż to konieczne tracimy radość i sens tego co przed nami.

To rzeczy  o które musisz walczyć i... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 marca 2016

To rzeczy, o które musisz walczyć i zabiegać mają największą wartość. Kiedy coś jest tak trudno osiągnąć, zrobisz o wiele więcej by tego nie stracić.

 Zmieniłaś się? Może i tak.Może... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 marca 2016

"Zmieniłaś się? Może i tak.Może na gorsze, może na lepsze.Zależy, z której strony kto patrzy. Może zachowuję się poważniej, może dziecinniej. Tak i to prawda,że czas zmienia ludzi, ale to nie tylko czas. To także ludzie, z którymi przebywasz."

Chcesz pięknego życia? To zacznij... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 marca 2016

Chcesz pięknego życia? To zacznij od nowa, i od nowa, i od nowa aż dostaniesz to o co chodzi. Rób to, czego najczęściej się boisz, a ludzie boją się dwóch rzeczy: zaczynania nowego i kończenia starego. Lawirują pomiędzy nimi, bo może samo wyjdzie. Zwykle nie wychodzi.

'to niesamowite  że czasami... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 marca 2016

'to niesamowite, że czasami wystarczy wyrzucić z życia tylko jedną osobę, spalić tylko jeden most, skreślić tylko jedno nazwisko, żeby nagle wszystko zaczęło się jakoś układać. po prosu, przestań czekać, na piątek, na wakacje, na kogoś, kto się w Tobie zakocha, na życie. szczęście osiąga się wtedy, kiedy przestajesz czekać, a zaczynasz korzystać, z chwili obecnej. pamiętaj: wszystko Ci wolno - ale nie wszystko warto.'

Kiedy mówię  że jesteś moim... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 marca 2016

Kiedy mówię, że jesteś moim światem, nie kłamię. Poza Tobą istnieje tylko chaos, bezmiar pustki. Poplątane horyzonty. Ludzie bez znaczenia, słowa bez treści, szum przypadkowej nierzeczywistości. To mnie nie interesuje. Granice mojego świata są granicami Twojego ciała. Obejmuję je dłońmi i mam wszystko

Obecność jest jednym z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 marca 2016

Obecność jest jednym z najwspanialszych prezentów jaki możesz podarować drugiemu człowiekowi. Nie musisz nie wiadomo czego robić, wystarczy że jesteś.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV