głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Kiedy mówię że jesteś moim światem nie kłamię. Poza Tobą istnieje tylko chaos bezmiar pustki. Poplątane horyzonty. Ludzie bez znaczenia słowa bez treści szum pr

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Kiedy mówię że jesteś moim światem nie kłamię. Poza Tobą istnieje tylko chaos bezmiar pustki. Poplątane horyzonty. Ludzie bez znaczenia słowa bez treści szum przyp
Kiedy mówię  że jesteś moim... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 marca 2016

Kiedy mówię, że jesteś moim światem, nie kłamię. Poza Tobą istnieje tylko chaos, bezmiar pustki. Poplątane horyzonty. Ludzie bez znaczenia, słowa bez treści, szum przypadkowej nierzeczywistości. To mnie nie interesuje. Granice mojego świata są granicami Twojego ciała. Obejmuję je dłońmi i mam wszystko

Obecność jest jednym z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 marca 2016

Obecność jest jednym z najwspanialszych prezentów jaki możesz podarować drugiemu człowiekowi. Nie musisz nie wiadomo czego robić, wystarczy że jesteś.

Może to właśnie oznacza miłość... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 10 marca 2016

Może to właśnie oznacza miłość- poświecenie i bezinteresowność. Nieistotne były serca, kwiaty i szczęśliwe zakończenia, ale świadomość, że czyjeś dobro jest ważniejsze od Twojego.

Może to właśnie oznacza miłość... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 marca 2016

Może to właśnie oznacza miłość- poświecenie i bezinteresowność. Nieistotne były serca, kwiaty i szczęśliwe zakończenia, ale świadomość, że czyjeś dobro jest ważniejsze od Twojego.

Tego wieczoru  kiedy mnie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 7 marca 2016

Tego wieczoru, kiedy mnie zostawiłeś, łzy i wódka lały się strumieniami. Tego wieczoru odświeżaczem powietrza był dym papierosowy i opary alkoholu, a pokarmem tabletki.

Życie nie jest bajką  życie to... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 luty 2016

Życie nie jest bajką, życie to najtrudniejszy egzamin. Wielu ludzi oblewa go ściągając od innych. Nie zdając sobie sprawy z tego, że każdy ma inny zestaw pytań.

Mogę Ci dać wszystko jeśli się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 luty 2016

Mogę Ci dać wszystko,jeśli się tylko postaram,mogę dać Ci to,o co tylko mnie poprosisz,jeśli tylko szepniesz słowem,chcę dać Ci co najlepsze,możliwe na świecie.Ale wyszłaś i Cię nie ma,znów zniknęłaś i zostałam sama,na noc też nie wróciłaś i jakoś ciemniej się zrobiło. I spędzam dni sama,bez Ciebie w domu. Jest trochę smutniej,trochę beznadziejnie i nie wiem co mam zrobić,powiedzieć byś poczekała na Mnie,ale chyba tego nie zrobisz. Ucieknij jeśli chcesz,ale wróć,lub zostań by później odejść i wrócić,albo nie wracaj w ogóle,możesz również zostać tutaj. I nie wiem jak z Tobą rozmawiać,jak powiedzieć,że czuję się sama,ale zapewne nie jedyna. Nie wiem jak powiedzieć,że chcę byś została. Wszyscy jesteśmy nieszczęśliwi,ale tak jakoś wyszło,że niczego sobie nie mówimy.

Dobry związek to akceptacja  seks... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 luty 2016

Dobry związek to akceptacja, seks, wspólny świat. To dojrzałość - wiem, czego chcę od siebie, w związku i od związku. Wiem, czego chcę od drugiej osoby. Wiem, kim jestem. To intymność - ja właśnie z Tobą chcę mówić, robić, przeżyć takie rzeczy, których nie chcę przeżyć z innymi osobami. I to wcale nie oznacza tylko seksualności. To namiętność - nic mnie tak nie porusza, cieszy, martwi, angażuje, smuci, jak sprawy związane z Tobą. Bo Ty jesteś dla mnie najważniejszy. Ważne jest też zaangażowanie i jego współdzielenie. Ja mam ochotę dla tego związku robić więcej niż dla każdego innego który był. To temu związkowi poświęcam najwięcej czasu, energii, wysiłku, starań.

Wiesz  związek dwojga ludzi jest... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 luty 2016

Wiesz, związek dwojga ludzi jest wysiłkiem, pracą, antyhedonizmem, któremu bardzo rzadko dzisiaj ludzie chcą sprostać. Poza tym, dużo trudniej jest dzisiaj nawzajem się pokochać.

Mimo wszystko za każdym razem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 luty 2016

Mimo wszystko za każdym razem uśmiecham się gdy ze mną jesteś , za każdym razem dziękuję za to że jesteś , za każdym razem boję się że to tylko sen i zaraz znikniesz , za każdym razem uświadamiam sobie jaką jestem szczęściarą , za każdym razem proszę żebyś zawsze był .

Prawdziwy mężczyzna to taki  który... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 luty 2016

Prawdziwy mężczyzna to taki, który widzi swoją kobietę jako tę najwspanialszą, najpiękniejszą. Chce być u jej boku, ale nie z boku.

Czasami odległość sprawia  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 luty 2016

Czasami odległość sprawia, że kochamy pewnych ludzi bardziej. I nie muszą być to setki kilometrów. By zrozumieć jak bardzo się kocha wystarczy kilka kroków

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV