głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Dobry związek to akceptacja seks wspólny świat. To dojrzałość wiem czego chcę od siebie w związku i od związku. Wiem czego chcę od drugiej osoby. Wiem kim jeste

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Dobry związek to akceptacja seks wspólny świat. To dojrzałość wiem czego chcę od siebie w związku i od związku. Wiem czego chcę od drugiej osoby. Wiem kim jeste
Dobry związek to akceptacja  seks... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 luty 2016

Dobry związek to akceptacja, seks, wspólny świat. To dojrzałość - wiem, czego chcę od siebie, w związku i od związku. Wiem, czego chcę od drugiej osoby. Wiem, kim jestem. To intymność - ja właśnie z Tobą chcę mówić, robić, przeżyć takie rzeczy, których nie chcę przeżyć z innymi osobami. I to wcale nie oznacza tylko seksualności. To namiętność - nic mnie tak nie porusza, cieszy, martwi, angażuje, smuci, jak sprawy związane z Tobą. Bo Ty jesteś dla mnie najważniejszy. Ważne jest też zaangażowanie i jego współdzielenie. Ja mam ochotę dla tego związku robić więcej niż dla każdego innego który był. To temu związkowi poświęcam najwięcej czasu, energii, wysiłku, starań.

Wiesz  związek dwojga ludzi jest... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 luty 2016

Wiesz, związek dwojga ludzi jest wysiłkiem, pracą, antyhedonizmem, któremu bardzo rzadko dzisiaj ludzie chcą sprostać. Poza tym, dużo trudniej jest dzisiaj nawzajem się pokochać.

Mimo wszystko za każdym razem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 luty 2016

Mimo wszystko za każdym razem uśmiecham się gdy ze mną jesteś , za każdym razem dziękuję za to że jesteś , za każdym razem boję się że to tylko sen i zaraz znikniesz , za każdym razem uświadamiam sobie jaką jestem szczęściarą , za każdym razem proszę żebyś zawsze był .

Prawdziwy mężczyzna to taki  który... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 luty 2016

Prawdziwy mężczyzna to taki, który widzi swoją kobietę jako tę najwspanialszą, najpiękniejszą. Chce być u jej boku, ale nie z boku.

Czasami odległość sprawia  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 luty 2016

Czasami odległość sprawia, że kochamy pewnych ludzi bardziej. I nie muszą być to setki kilometrów. By zrozumieć jak bardzo się kocha wystarczy kilka kroków

Pożegnania. Nie lubię ich. Wydają... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 luty 2016

Pożegnania. Nie lubię ich. Wydają się taką ostatecznością. Nigdy nie wiadomo, czy zobaczy się kogoś, z kim właśnie ściskasz dłoń i kogo całujesz w policzek, komu machasz z oddali. Może to właśnie ostatni dotyk, ostatnie słowa? Nie ma nic gorszego od pożegnań.

I pamiętaj  że bez walki  bólu i... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 stycznia 2016

I pamiętaj, że bez walki, bólu i cierpienia, poświęcenia, zaciśnięcia zębów, potu i łez nie da się wiele osiągnąć... Więc nigdy się nie poddawaj, wstawaj z popiołów i walcz o spełnienie marzeń i siebie! A niebawem zrozumiesz, że to, co dziś wygląda, jak poświęcenie się, okaże się zamiast tego najwspanialszą inwestycją, jaką kiedykolwiek zrobisz.

Miłość ma też zwykłe dni.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 stycznia 2016

Miłość ma też zwykłe dni. Banalne słowa: dziękuję, przepraszam, podziwiam. Miłość to też obiad zjedzony wspólnie, uśmiech, wędrówka plażą, kubek kawy zrobiony o świcie. Miłość to nie tylko oszlifowany diament. Ma swoje kanty i rysy, plamy i zadrapania. Miłość znosi ciężkie słowa i przyczajona czeka cicho na lepsze dni. Ciężko oddycha strudzona i rozkwita z każdym rokiem. Jest taka zwyczajna, że czasami aż przeraża. Boli, ale da się znieść cierpienie, kiedy się prawdziwie kocha.

Wszyscy oceniają mnie po wyborach... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 stycznia 2016

Wszyscy oceniają mnie po wyborach jakich dokonuje. Ale nikogo nie interesuje jakie miałam opcje.

Nigdy nie popełniaj tego samego... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 stycznia 2016

Nigdy nie popełniaj tego samego błędu dwa razy, ponieważ za drugim razem to nie będzie Twój błąd a wyłącznie Twój wybór.

Cztery etapy smutku. Pierwszy to... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 stycznia 2016

Cztery etapy smutku. Pierwszy to szok. Potem przyszło zaprzeczenie. To trawało aż do dzisiejszego ranka. Dziś ruszamy do następnego etapu. Gniew. Kiedy nadejdzie pogodzenie się?

Czasami człowiek musi zwolnić. Musi... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 stycznia 2016

Czasami człowiek musi zwolnić. Musi przemyśleć co jest a czego nie ma. Czasami ciężko jest siedzieć w głupim fotelu i myśleć nad niedokonczonymi rozmowami. Co mogło się powiedzieć a co mogło się zrobić. Wiem jedno przeszłości nie zmienisz. Zostawiasz ją. Chcesz uniknąć jednej myśli ze to on dawał ci szczęście. Że to on był zamiennikiem całego świata. Dopijam głupiego drnka w tym głupim fotelu i co? Nic już nie mam. Wszystko stracone.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV