głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Pożegnania. Nie lubię ich. Wydają się taką ostatecznością. Nigdy nie wiadomo czy zobaczy się kogoś z kim właśnie ściskasz dłoń i kogo całujesz w policzek komu m

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Pożegnania. Nie lubię ich. Wydają się taką ostatecznością. Nigdy nie wiadomo czy zobaczy się kogoś z kim właśnie ściskasz dłoń i kogo całujesz w policzek komu machasz
Pożegnania. Nie lubię ich. Wydają... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 luty 2016

Pożegnania. Nie lubię ich. Wydają się taką ostatecznością. Nigdy nie wiadomo, czy zobaczy się kogoś, z kim właśnie ściskasz dłoń i kogo całujesz w policzek, komu machasz z oddali. Może to właśnie ostatni dotyk, ostatnie słowa? Nie ma nic gorszego od pożegnań.

I pamiętaj  że bez walki  bólu i... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 stycznia 2016

I pamiętaj, że bez walki, bólu i cierpienia, poświęcenia, zaciśnięcia zębów, potu i łez nie da się wiele osiągnąć... Więc nigdy się nie poddawaj, wstawaj z popiołów i walcz o spełnienie marzeń i siebie! A niebawem zrozumiesz, że to, co dziś wygląda, jak poświęcenie się, okaże się zamiast tego najwspanialszą inwestycją, jaką kiedykolwiek zrobisz.

Miłość ma też zwykłe dni.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 stycznia 2016

Miłość ma też zwykłe dni. Banalne słowa: dziękuję, przepraszam, podziwiam. Miłość to też obiad zjedzony wspólnie, uśmiech, wędrówka plażą, kubek kawy zrobiony o świcie. Miłość to nie tylko oszlifowany diament. Ma swoje kanty i rysy, plamy i zadrapania. Miłość znosi ciężkie słowa i przyczajona czeka cicho na lepsze dni. Ciężko oddycha strudzona i rozkwita z każdym rokiem. Jest taka zwyczajna, że czasami aż przeraża. Boli, ale da się znieść cierpienie, kiedy się prawdziwie kocha.

Wszyscy oceniają mnie po wyborach... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 stycznia 2016

Wszyscy oceniają mnie po wyborach jakich dokonuje. Ale nikogo nie interesuje jakie miałam opcje.

Nigdy nie popełniaj tego samego... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 stycznia 2016

Nigdy nie popełniaj tego samego błędu dwa razy, ponieważ za drugim razem to nie będzie Twój błąd a wyłącznie Twój wybór.

Cztery etapy smutku. Pierwszy to... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 stycznia 2016

Cztery etapy smutku. Pierwszy to szok. Potem przyszło zaprzeczenie. To trawało aż do dzisiejszego ranka. Dziś ruszamy do następnego etapu. Gniew. Kiedy nadejdzie pogodzenie się?

Czasami człowiek musi zwolnić. Musi... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 stycznia 2016

Czasami człowiek musi zwolnić. Musi przemyśleć co jest a czego nie ma. Czasami ciężko jest siedzieć w głupim fotelu i myśleć nad niedokonczonymi rozmowami. Co mogło się powiedzieć a co mogło się zrobić. Wiem jedno przeszłości nie zmienisz. Zostawiasz ją. Chcesz uniknąć jednej myśli ze to on dawał ci szczęście. Że to on był zamiennikiem całego świata. Dopijam głupiego drnka w tym głupim fotelu i co? Nic już nie mam. Wszystko stracone.

Byłeś moim sercem. Przy tobie tak... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 stycznia 2016

Byłeś moim sercem. Przy tobie tak cholernie się czułam zajebiscie ważna. Dla każdego byłam tylko imieniem i nazwiskiem. To ty pokazałes mi jak cały świat może pieknie wyglądać. Spadające liście jesienia. Śnieg. Promenie słońca. Przez trzy lata czulam się jak by cały swiat był tobą, utozsamialam z tobą wszystko. Nie miałes nic wspólnego z tymi rzeczami ale okazales się być całym moim światem. Idealny tak cholernie kochalam. Nigdy już tak nie nazwę nikogo tak jak ciebie. Nikogo nie pokocham tak mocno. Tylko ty się liczyłes. Pamiętam kłótnie pierwsze rozstanie na jakiś czas. Gubilam się między tym co czulam a tym co powinnam zrobić. Lecz wybrałam ciebie. I nie żałuję ani chwili. Żadnego dnia.

Po prosu  przestań czekać  na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 stycznia 2016

Po prosu, przestań czekać, na piątek, na wakacje, na kogoś, kto się w Tobie zakocha, na życie. Szczęście osiąga się wtedy, kiedy przestajesz czekać, a zaczynasz korzystać, z chwili obecnej.

Po prosu  przestań czekać  na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 stycznia 2016

Po prosu, przestań czekać, na piątek, na wakacje, na kogoś, kto się w Tobie zakocha, na życie. Szczęście osiąga się wtedy, kiedy przestajesz czekać, a zaczynasz korzystać, z chwili obecnej.

Nierozwiązywalny konflikt między... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 stycznia 2016

Nierozwiązywalny konflikt między kobietą a mężczyzną polega na tym, że kobieta chciałaby znaleźć mężczyznę, przy którym mogłaby się spokojnie zestarzeć, natomiast mężczyzna szuka kobiety, przy której mógłby się gwałtownie odmłodzić.

Nigdy nie zapominaj  że wszystko ma... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 16 stycznia 2016

Nigdy nie zapominaj, że wszystko ma swoje granice. Im więcej będziesz dawać z siebie ludziom, tym więcej będą chcieli od Ciebie brać. Jeśli nie będziesz ostrożna, obudzisz się pewnego poranka w wieku czterdziestu jeden lat i zdasz sobie sprawę, że zjedli cię od środka, jak larwy. Ciała, które będziesz znajdować w opuszczonych budynkach, to będzie nic w porównaniu z tobą i twoim życiem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV