głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd To niesamowite że czasami wystarczy wyrzucić z życia tylko jedną osobę spalić tylko jeden most skreślić tylko jedno nazwisko żeby nagle wszystko zaczęło się jak

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
To niesamowite że czasami wystarczy wyrzucić z życia tylko jedną osobę spalić tylko jeden most skreślić tylko jedno nazwisko żeby nagle wszystko zaczęło się jakoś ukł
To niesamowite że czasami wystarczy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 16 grudnia 2015

To niesamowite, że czasami wystarczy wyrzucić z życia tylko jedną osobę, spalić tylko jeden most, skreślić tylko jedno nazwisko, żeby nagle wszystko zaczęło się jakoś układać.

Jestem nie po to aby mnie kochali i... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 grudnia 2015

Jestem nie po to, aby mnie kochali i podziwiali, ale po to, abym ja działał i kochał. Nie obowiązkiem otoczenia pomagać mnie, ale ja mam obowiązek troszczenia się o świat, o człowieka.

Pytasz czy jestem w niej zakochany?... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 grudnia 2015

Pytasz, czy jestem w niej zakochany? Tak, ponieważ czekam. Inny nie czeka nigdy. Oczywiście, jak to mężczyzna (...) czasem chcę odgrywać tego, który nie czeka... czymś próbuję się zająć, przyjść spóźniony... ale w tej swojej grze i tak zawsze przegrywam... po prostu, cokolwiek zrobię i tak zawsze jestem punktualny a nawet przychodzę za wcześnie. Taka, fatalna tożsamość zakochanego, to nic innego jak - jestem tym który czeka. (...) Co w niej widzę? Po prostu, kiedy tylko spojrzę, widzę wszystko to czego szukam, oddycham nią, zawładnęła wszystkimi moimi zmysłami. Moje serce mówi mi że znalazło swój dom. A w Jej oczach... a w Jej oczach widzę swojej nienarodzone dzieci.

 Jest dobre? To nie psuj. Nie możesz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 grudnia 2015

"Jest dobre? To nie psuj. Nie możesz czegoś zmienić? To odpuść. Nie ma to wpływu na twoje życie? To wzrusz ramionami. Nie akceptujesz czegoś? To odejdź, a dokonując każdego wyboru rób to, co dla ciebie ważne, bo nikt inny za ciebie tego nie zrobi. Kropka."

Przebywanie w jego towarzystwie było... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 grudnia 2015

Przebywanie w jego towarzystwie było jak bycie przy kimś, kto widział twoje blizny i mówił, że są one piękne, mimo że ty widziałeś jedynie błędy przeszłości.

Moja mama często powtarzała że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 grudnia 2015

Moja mama często powtarzała, że szczęście było ulotne, więc powinniśmy trzymać się go tak długo, jak to tylko było możliwe, bez zadawania pytań, bez żalu.

 Twoja osobowość stanowi... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 grudnia 2015

- Twoja osobowość stanowi całkowite przeciwieństwo twojego wyglądu. - Wiem, że mam znakomitą osobowość, więc udam, że nie nazwałaś mnie właśnie brzydkim.

Chcę czegoś prawdziwego szczerych... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 grudnia 2015

Chcę czegoś prawdziwego, szczerych emocji, nieprzemyślanych wyznań, spontanicznych pocałunków w słońcu i w deszczu, śmiesznych sprzeczek z byle powodu, niezaplanowanych tripów, zerwanych na łące kwiatów bez okazji i spełnionych marzeń, bez udziału spadających gwiazd.

Może jest coś co boisz się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 grudnia 2015

Może jest coś, co boisz się powiedzieć, ktoś, kogo boisz się kochać, miejsce, do którego boisz się pójść. To będzie bolało. To będzie bolało, bo jest ważne

 Czekałam aż ktoś do mnie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 grudnia 2015

"Czekałam, aż ktoś do mnie zadzwoni i powie, że to już koniec. Nie chodziło mi o to, żeby to był szczęśliwy koniec, tylko jakikolwiek. Myślę, że czasem można chcieć już tylko, żeby coś się skończyło, obojętnie jak."

Jeśli ktoś kogo kochasz umiera i... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 3 grudnia 2015

Jeśli ktoś, kogo kochasz, umiera i to niespodziewanie, nie odczuwasz straty natychmiast. Tracisz tego kogoś kawałek po kawałku przez długi czas - w miarę jak przestaje do niego przychodzić poczta, jak wietrzeje zapach jego perfum na poduszce oraz ubrań w szafie i szufladzie. Stopniowo gromadzisz fragmenty, które odeszły. Właśnie wtedy nadchodzi ten dzień - ten dzień, gdy brakuje ci szczególnie jednej konkretnej cząstki i przytłacza cię uczucie, że ta osoba odeszła na zawsze, a potem nadchodzi inny dzień i odczuwasz szczególny brak czego innego.

Cokolwiek będziesz robić nigdy nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 3 grudnia 2015

Cokolwiek będziesz robić, nigdy nie żałuj tego, czego nie robiłaś. Nigdy za niczym nie wzdychaj. Za mężczyznami, za pieniędzmi i za rzeczami, które twoim zdaniem powinnaś mieć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV