głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Nie możesz się wściekać z powodu prawdziwego zakończenia. To na sztuczne happy endy powinnaś się wkurzać. Podaj mi chociaż jeden powód dla którego nie możemy by

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Nie możesz się wściekać z powodu prawdziwego zakończenia. To na sztuczne happy endy powinnaś się wkurzać.
Nie możesz się wściekać z powodu... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 29 grudnia 2015

Nie możesz się wściekać z powodu prawdziwego zakończenia. To na sztuczne happy endy powinnaś się wkurzać.

Podaj mi chociaż jeden powód dla... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 29 grudnia 2015

Podaj mi chociaż jeden powód dla którego nie możemy być razem, a ja podam Ci sto argumentów dowodzących czegoś zupełnie przeciwnego.

Chodź namieszamy sobie w życiu  jak... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 grudnia 2015

Chodź namieszamy sobie w życiu, jak zawsze. Chodź, będzie fajnie, znowu zaczniemy do siebie pisać i robić nadzieję, a później z dnia na dzień przestaniemy się znać.

Jeśli pisana jest Wam wspólna... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 grudnia 2015

Jeśli pisana jest Wam wspólna przyszłość, kiedyś się odnajdziecie, jeśli nie, pewnego dnia obudzisz się i odkryjesz, że już o nim nie myślisz, wtedy będziesz wolna

Przyjdzie taki dzień w którym... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 grudnia 2015

Przyjdzie taki dzień w którym przekonasz się, że żyjesz za zasłoną a przy tym jesteś najbardziej wredny dla tych od których dostajesz najwięcej.

Lepiej unikać emocji niż pozwolić... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 grudnia 2015

Lepiej unikać emocji niż pozwolić by Cię dopadły i powaliły, a ponieważ nic nie trwa wiecznie, w końcu wszystko co dobre będzie boleć jak diabli.

Mężczyzna nudzi się kiedy ma... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 grudnia 2015

Mężczyzna nudzi się kiedy ma przewagę. Kiedy ma kobietę na każde wezwanie. Kiedy ona przestaje być dla niego wyzwaniem. Kiedy on mówi skacz, a ona pyta jak wysoko. Kiedy chce spędzić z nim każdą wolną chwilę.

Wasz czas jest ograniczony  więc nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 grudnia 2015

Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem. Nie wpadajcie w pułapki żyjąc poglądami innych ludzi. Nie pozwólcie, żeby hałas cudzych opinii zagłuszył wasz własny wewnętrzny głos. I najważniejsze miejcie odwagę kierować się sercem i intuicją.

Kiedyś ktoś mnie zapytał: Co dla... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 grudnia 2015

Kiedyś ktoś mnie zapytał: Co dla ciebie w życiu jest najtrudniejsze? Odpowiedziałam,że nie wiem. Że chyba nie ma takiej rzeczy. Teraz już umiem odpowiedzieć na to pytanie. Gdy dziś mnie zapytacie co jest dla mnie najtrudniejsze, odpowiem : -Najtrudniej w życiu patrzeć jest w oczy ukochanej osoby i widzieć pustkę. Zupełne nic. Obojętność, zero tęsknoty. Najtrudniej czuć że się ją kocha cała sobą i wiedzieć że bez niej nie można żyć ale ona bez ciebie jest szczęśliwa. Najtrudniej kochać bez wzajemności. Tak. Tak bym odpowiedziała.

Nigdy nie miej skrupułów... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 16 grudnia 2015

Nigdy nie miej skrupułów powiedzieć mężczyźnie, co o nim myślisz. Mężczyźni są okropnie zrozumiali. I tak nie uwierzą, jeśli się mówi o nich coś niepochlebnego.

Wszystko  co złego się przydarzyło... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 16 grudnia 2015

Wszystko, co złego się przydarzyło w moim życiu, doprowadziło mnie do tego momentu, w jakim jestem. Nie żałuję. Ciągle się uczę. Na własnych i cudzych błędach.

To niesamowite  że czasami wystarczy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 16 grudnia 2015

To niesamowite, że czasami wystarczy wyrzucić z życia tylko jedną osobę, spalić tylko jeden most, skreślić tylko jedno nazwisko, żeby nagle wszystko zaczęło się jakoś układać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV