głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Nie mów że nie warto walczyć kiedy nawet nie spróbowałes. Lepiej mieć satysfakcję z podjęcia nawet małego kroku niż żałować całe życie ze nic się nie zrobiło. O

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Nie mów że nie warto walczyć kiedy nawet nie spróbowałes. Lepiej mieć satysfakcję z podjęcia nawet małego kroku niż żałować całe życie ze nic się nie zrobiło.
Nie mów  że nie warto walczyć... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 marca 2016

Nie mów, że nie warto walczyć, kiedy nawet nie spróbowałes. Lepiej mieć satysfakcję z podjęcia nawet małego kroku, niż żałować całe życie, ze nic się nie zrobiło.

Owszem  nie zawsze bywało łatwo.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 marca 2016

Owszem, nie zawsze bywało łatwo. Bywały kłotnie, ciche dni, przykre sytuacje, chwile zwatpienia. Dopiero potem uświadamiasz sobie, jak bardzo kochasz tę drugą osobę i mimo wszystkich przeciwności losu, mimo tego co ludzie powiedzą- Ty nadal chcesz z nią byc i wiesz, że tylko z tą jedyną osobą możesz być szczęśliwy tak naprawde.

Taka już ludzka natura  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 marca 2016

Taka już ludzka natura, że pragniemy najbardziej tego, czego mieć nie możemy. Kochamy to, co mają inni, a nudzi nas to, co sami posiadamy. i tak jak rzadko udaje się nam sięgnac gwiazdkę z nieba, tak też z rzadka trwamy w miłości do tego, co zdobywamy bez większego trudu.

Nie wymarzę nic z mojego życia.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 marca 2016

Nie wymarzę nic z mojego życia. Kazda rzecz, nawet najmniejsza doprowadzila mnie do tego, kim jesem teraz. Rzeczy piękne nauczyly mnie kochać życie. rzeczy złe nauczyły jak życ.

W końcu się poddajesz. Nie walczysz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 marca 2016

W końcu się poddajesz. Nie walczysz, nie krzyczysz, nie płaczesz. Patrzysz obojętnym wzrokiem na to, co Cię otacza i już nie potrafisz zrozumieć o co było to zamieszanie. Nie interesuje Cie juz czy ktoś odejdzie albo czy może zranić. Zgadzasz się na wszystko.Umarłaś, sama przyznaj.

To nic  że w środku wszystko... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 marca 2016

To nic, że w środku wszystko poszarpane i skręca się i wyje, ale na zewnarz zadnych łez, zadnych emocji, zabawa, zabawa....

Co cię obchozi  co mówią obcy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 marca 2016

Co cię obchozi, co mówią obcy ludzie, jeśli sama czujesz się szczęśliwa? To Twoje życie. Tylko Ty zapłacisz za swoje błędy i tylko Ty zyskasz na swoich trafnych decyzjach. Pamiętaj o tym.

  To ostry ból. Z czasem przerodzi... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 marca 2016

" To ostry ból. Z czasem przerodzi się w-przewlekły. Przewlekły- to znaczy że bedzie stały, ale może nie bezystanny. Może to również znaczyć, że się od niego nie umrze. Nie można się bedzie od niego uwolnić, ale się od niego nie umrze. Nie będzie sie go czuło w każdej minucie,ale niewiele będzie dni wolnych od niego. Z czasem opanuje kilka sztuczek, zeby go stłumic albo przegapic (...) Ale mimo wszystko- jak to boli. A trzeba będzie nosić w sobie ten ból i przyzwyczajać się do niego, aż wreszcie zal będzie dotyczył jedynie przeszłości, a nie możliwej teraźniejszości."

Nawet nie wyobrażałem sobie że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 marca 2016

Nawet nie wyobrażałem sobie że potrafie kogoś az tak kochac, nie sadziłem że ktoś kiedykolwiek tak bardzo wypełni moje serce i myśli, kurwa tesknie jak cholera, a przeciez widzielismy sie kilka godzin temu. kurwa chce cie przytulic i pocałowac tak bardzo, przepełniasz moje myśli w kazdej minucie mojego życia

Bogaci szukają miłości  biedni... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 marca 2016

Bogaci szukają miłości, biedni szczęścia w monetach. Przeszedłem ten etap, wiem co z ludźmi robi pieniądz. Mają za duzo w dupach i uczucia szybko więdną. Sprzedaj, kup, daj. Zycia kolory bledną.

Na co czekacie? Gwarantuję  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 marca 2016

Na co czekacie? Gwarantuję, że następne 30 dni minie, czy tego chcecie, czy nie. Dlaczego więc nie spróbować czegoś, czego zawsze chcieliście spróbować? Przez 30 dni?

Zawsze trzeba wiedzieć kiedy kończy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 marca 2016

Zawsze trzeba wiedzieć kiedy kończy się jakiś etap w życiu. Jeśli uparcie chcemy w nim trwać dłużej niż to konieczne tracimy radość i sens tego co przed nami.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV