głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Cierpliwości trzeba się nauczyć udoskonalałam ją każdego dnia codziennie z każdą godziną minutą sekundą ale teraz kiedy znowu się pojawiłeś niecierpliwię się ja

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Cierpliwości trzeba się nauczyć udoskonalałam ją każdego dnia codziennie z każdą godziną minutą sekundą ale teraz kiedy znowu się pojawiłeś niecierpliwię się jak nigdy
Cierpliwości trzeba się nauczyć... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 maja 2016

Cierpliwości trzeba się nauczyć,udoskonalałam ją każdego dnia,codziennie z każdą godziną, minutą, sekundą,ale teraz kiedy znowu się pojawiłeś niecierpliwię się jak nigdy wcześniej.

 Podobno największe miłości to te... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 maja 2016

"Podobno największe miłości to te, których nigdy nie było. Te skrywane gdzieś w głębi serca, i powstałe jedynie w Naszych głowach. Te najcichsze, prawie niezauważalne. Te nigdy nieodwzajemnione. Te, które ukradkiem tak bardzo Nas zabijają."

 Przecież to była przeszłość.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 maja 2016

"Przecież to była przeszłość. Nic więcej. Stare fotografie. Tamte ulice. Tamten czas. Tamte miejsca. Tamto ciepło. Śmiech i płacz. Radość powitania i smutek rozstania. Pijane noce i beznadziejnie trzeźwe dni. Drapanie za uszkiem i delikatne pieszczoty. Regularność. Uczuciowa stabilizacja. Przeszłość"

Ludzie mogą Cię lubić lub nie. Ale... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 maja 2016

Ludzie mogą Cię lubić,lub nie. Ale Ty nigdy nie uzależniaj od tego swojego poczucia wartości. Jeśli ktoś Cię nie docenia, to na Ciebie nie zasługuje. Bądź z tymi, którzy Cię szanują i doceniają.

Prawdziwa miłośc nie ma granic... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 maja 2016

Prawdziwa miłośc nie ma granic,kocham Cię za wszystko i kocham Cię za nic,kocham tak mocno,że mógłbym zabić i znów umieram,kiedy chcesz mnie zostawić.

Przestań w koncu zadowalać innych i... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 maja 2016

Przestań w koncu zadowalać innych i zacznij robić to,co chcesz robić.Nie myśl o tym,że jest już za późno.Masz tylko jedno życie,jak nie teraz to kiedy?

Gdy masz problem z podjęciem decyzji... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 maja 2016

Gdy masz problem z podjęciem decyzji, rzuć monetą. To działa nie dlatego, że podejmuje decyzje za Ciebie.To działa, ponieważ w krótkiej chwili, kiedy moneta jest w powietrzu, nagle zdajesz sobie sprawę na co masz nadzieję.

Wiem  ze prada często bywa bolesna.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 maja 2016

Wiem, ze prada często bywa bolesna. Tym sam siebie i tych wokół krzywdzić przestań. Czasem jest tak, że z byle powodu kogoś skreślasz. Przechodzisz obok niego udajac, że go nie znasz.

Każdy mężczyzna  każda kobieta ma... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 maja 2016

Każdy mężczyzna, każda kobieta ma słabość do jednej osoby na całym świecie. Gdyby ona zadzwoniła i powiedziała: "przyjedź do mnie, chcę być z Tobą" zerałbym się z końca świata, aby to zrobić. Aby z nią byc.

Najbardziej uwierają chłodne... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 maja 2016

Najbardziej uwierają chłodne miejsca na pościeli. Wspólne fotografie, porozrzucane na osi czasu. Paradoksalnie, gdy piszę o Tobie, to za każdym razem wracam do tamtych miejsc i emocji. I powtarzam za każdym razem "my", chociaż brzmi to teraz osobno.

Wydoroślałam na tyle aby nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 maja 2016

Wydoroślałam na tyle,aby nie walczyć o zainteresowanie ludzi,którzy po prostu nie chcą mi go dać.Nie warto uganiać się za innymi,to upodlające

To  co minęło  powraca. Wchodzi jak... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 maja 2016

To, co minęło, powraca. Wchodzi jak czuła igła w serce. Wystarczy szczegół. Dźwięk, zapach, obraz, chwila. Dostrzegasz coś kątem oka i minione powraca z niespodziewaną siłą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV