głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd W co wierzysz? W miłość do końca życia? W Boga? W przyjaźń? W siebie? Nieważne. Podziękuj że to masz że nie jesteś sam że masz oparcie że ktoś się o Ciebie tros

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
W co wierzysz? W miłość do końca życia? W Boga? W przyjaźń? W siebie? Nieważne. Podziękuj że to masz że nie jesteś sam że masz oparcie że ktoś się o Ciebie troszczy
W co wierzysz? W miłość do końca... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 maja 2016

W co wierzysz? W miłość do końca życia? W Boga? W przyjaźń? W siebie? Nieważne. Podziękuj, że to masz, że nie jesteś sam, że masz oparcie, że ktoś się o Ciebie troszczy. Uśmiechnij się. Niektórzy nie mają niczego. Są samotni, niekochani, bez wiary. Pomyśl o tych, o których nie myśli nikt. A gdy za drugim razem pokłócisz się z przyjacielem, nie mów, że straciłeś wszystko, bo w końcu masz przy sobie tak wiele. Co mają zrobić ci, którzy już na starcie byli przegrani? Dokąd mają pójść samotni? Z kim porozmawiać szeptem, gdy puste cztery ściany, tak bardzo uwierają w ciszy? Komu powiedzieć 'kocham', gdy nie ma się nikogo? Jak wstać i walczyć, jeśli nie wierzy się w siebie? Trudne, wiem. Ale chociaż spróbuj.

Jeśli kogoś kochasz za jego urodę... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 maja 2016

Jeśli kogoś kochasz za jego urodę, to nie jest miłość, ale pożądanie. Jeśli kogoś kochasz za jego inteligencję, to nie jest miłość, lecz podziw. Jeśli kochasz kogoś dla jego majątku, to nie jest miłość, ale zainteresowanie. Jeśli kogoś kochasz i nie wiesz dlaczego, to jest prawdziwa miłość.

Miłość ludzi niszczy  leczy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 maja 2016

Miłość ludzi niszczy, leczy, deprawuje i wybacza. Jest lekarstwem, muzyką, trucizną i cierpieniem. Pragnieniem, antidotum, gorączką i smakiem życia. Miłość zabija. Miłość leczy. Miłość to skaranie boskie. No tak, ale póki trwa, jest fajnie.

 Lubię czytać i pić kawę sama.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 maja 2016

"Lubię czytać i pić kawę sama. Lubię jeździć sama autobusem i wracać sama do domu. Mogę wtedy wszystko przemyśleć i puścić wodze fantazji. Lubię jeść i słuchać muzyki sama. Ale w momencie gdy widzę matkę ze swoim dzieckiem, dziewczynę ze swoim ukochanym albo dwie śmiejące się przyjaciółki zdaję sobie sprawę, że choć lubię być sama, nie mam ochoty być samotna. Niebo jest piękne, ale ludzie są smutni. Potrzebuję kogoś kto nie ucieknie ode mnie jak inni."

Cierpliwości trzeba się nauczyć... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 maja 2016

Cierpliwości trzeba się nauczyć,udoskonalałam ją każdego dnia,codziennie z każdą godziną, minutą, sekundą,ale teraz kiedy znowu się pojawiłeś niecierpliwię się jak nigdy wcześniej.

 Podobno największe miłości to te... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 maja 2016

"Podobno największe miłości to te, których nigdy nie było. Te skrywane gdzieś w głębi serca, i powstałe jedynie w Naszych głowach. Te najcichsze, prawie niezauważalne. Te nigdy nieodwzajemnione. Te, które ukradkiem tak bardzo Nas zabijają."

 Przecież to była przeszłość.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 maja 2016

"Przecież to była przeszłość. Nic więcej. Stare fotografie. Tamte ulice. Tamten czas. Tamte miejsca. Tamto ciepło. Śmiech i płacz. Radość powitania i smutek rozstania. Pijane noce i beznadziejnie trzeźwe dni. Drapanie za uszkiem i delikatne pieszczoty. Regularność. Uczuciowa stabilizacja. Przeszłość"

Ludzie mogą Cię lubić lub nie. Ale... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 maja 2016

Ludzie mogą Cię lubić,lub nie. Ale Ty nigdy nie uzależniaj od tego swojego poczucia wartości. Jeśli ktoś Cię nie docenia, to na Ciebie nie zasługuje. Bądź z tymi, którzy Cię szanują i doceniają.

Prawdziwa miłośc nie ma granic... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 maja 2016

Prawdziwa miłośc nie ma granic,kocham Cię za wszystko i kocham Cię za nic,kocham tak mocno,że mógłbym zabić i znów umieram,kiedy chcesz mnie zostawić.

Przestań w koncu zadowalać innych i... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 maja 2016

Przestań w koncu zadowalać innych i zacznij robić to,co chcesz robić.Nie myśl o tym,że jest już za późno.Masz tylko jedno życie,jak nie teraz to kiedy?

Gdy masz problem z podjęciem decyzji... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 maja 2016

Gdy masz problem z podjęciem decyzji, rzuć monetą. To działa nie dlatego, że podejmuje decyzje za Ciebie.To działa, ponieważ w krótkiej chwili, kiedy moneta jest w powietrzu, nagle zdajesz sobie sprawę na co masz nadzieję.

Wiem  ze prada często bywa bolesna.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 maja 2016

Wiem, ze prada często bywa bolesna. Tym sam siebie i tych wokół krzywdzić przestań. Czasem jest tak, że z byle powodu kogoś skreślasz. Przechodzisz obok niego udajac, że go nie znasz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV