głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Tak to się zaczyna. Spoglądasz na kogoś kogo nie wiedziałeś nigdy przedtem i nagle go rozpoznajesz. To wszystko. Po prostu go rozpoznajesz. Tak to się zaczyna.

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Tak to się zaczyna. Spoglądasz na kogoś kogo nie wiedziałeś nigdy przedtem i nagle go rozpoznajesz. To wszystko. Po prostu go rozpoznajesz. Tak to się zaczyna.
Tak to się zaczyna. Spoglądasz na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 lipca 2016

Tak to się zaczyna. Spoglądasz na kogoś, kogo nie wiedziałeś nigdy przedtem i nagle go rozpoznajesz. To wszystko. Po prostu go rozpoznajesz. Tak to się zaczyna.

Nie wiń za nic nikogo w swoim życiu... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 lipca 2016

Nie wiń za nic nikogo w swoim życiu, dobrzy ludzie dają szczęście, źli - doświadczenia, najgorsi ludzie dają Ci dobre lekcje, a najlepsi piękne wspomnienia.

Moja droga  popraw sobie poczucie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 lipca 2016

Moja droga, popraw sobie poczucie własnej wartości i nikt nie będzie w stanie Cię zranić. Musisz pokochać samą siebie, zanim pokocha Cię ktoś naprawdę porządny.

Jedyne co we mnie odżyło  to tony... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 czerwca 2016

Jedyne co we mnie odżyło, to tony wspomnień. Nie żadna miłość. Wspomnienia zaś albo nie znaczą nic, albo znaczą wszystko, jak powiedział ktoś niespełna rozumu.

Można być z kimś kilka lat i nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 11 czerwca 2016

Można być z kimś kilka lat i nie czuć tego co do osoby, z którą łączyła nas przelotna znajomość. Ten kto myśli, że czas jest wyznacznikiem miłości, wcale jej nie rozumie.

Trudno przeżyć życie i nie zadać... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 maja 2016

Trudno przeżyć życie i nie zadać sobie pytania o to, czy nie lepiej byłoby robić co innego, być kimś innym. Jeśli ktoś takich wątpliwości nie przeżywa, to tylko mu pozazdrościć. Ale mnóstwo ludzi je ma. Pan nie ma? Nie wierzę.

W co wierzysz? W miłość do końca... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 maja 2016

W co wierzysz? W miłość do końca życia? W Boga? W przyjaźń? W siebie? Nieważne. Podziękuj, że to masz, że nie jesteś sam, że masz oparcie, że ktoś się o Ciebie troszczy. Uśmiechnij się. Niektórzy nie mają niczego. Są samotni, niekochani, bez wiary. Pomyśl o tych, o których nie myśli nikt. A gdy za drugim razem pokłócisz się z przyjacielem, nie mów, że straciłeś wszystko, bo w końcu masz przy sobie tak wiele. Co mają zrobić ci, którzy już na starcie byli przegrani? Dokąd mają pójść samotni? Z kim porozmawiać szeptem, gdy puste cztery ściany, tak bardzo uwierają w ciszy? Komu powiedzieć 'kocham', gdy nie ma się nikogo? Jak wstać i walczyć, jeśli nie wierzy się w siebie? Trudne, wiem. Ale chociaż spróbuj.

Jeśli kogoś kochasz za jego urodę... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 maja 2016

Jeśli kogoś kochasz za jego urodę, to nie jest miłość, ale pożądanie. Jeśli kogoś kochasz za jego inteligencję, to nie jest miłość, lecz podziw. Jeśli kochasz kogoś dla jego majątku, to nie jest miłość, ale zainteresowanie. Jeśli kogoś kochasz i nie wiesz dlaczego, to jest prawdziwa miłość.

Miłość ludzi niszczy  leczy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 maja 2016

Miłość ludzi niszczy, leczy, deprawuje i wybacza. Jest lekarstwem, muzyką, trucizną i cierpieniem. Pragnieniem, antidotum, gorączką i smakiem życia. Miłość zabija. Miłość leczy. Miłość to skaranie boskie. No tak, ale póki trwa, jest fajnie.

 Lubię czytać i pić kawę sama.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 maja 2016

"Lubię czytać i pić kawę sama. Lubię jeździć sama autobusem i wracać sama do domu. Mogę wtedy wszystko przemyśleć i puścić wodze fantazji. Lubię jeść i słuchać muzyki sama. Ale w momencie gdy widzę matkę ze swoim dzieckiem, dziewczynę ze swoim ukochanym albo dwie śmiejące się przyjaciółki zdaję sobie sprawę, że choć lubię być sama, nie mam ochoty być samotna. Niebo jest piękne, ale ludzie są smutni. Potrzebuję kogoś kto nie ucieknie ode mnie jak inni."

Cierpliwości trzeba się nauczyć... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 maja 2016

Cierpliwości trzeba się nauczyć,udoskonalałam ją każdego dnia,codziennie z każdą godziną, minutą, sekundą,ale teraz kiedy znowu się pojawiłeś niecierpliwię się jak nigdy wcześniej.

 Podobno największe miłości to te... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 maja 2016

"Podobno największe miłości to te, których nigdy nie było. Te skrywane gdzieś w głębi serca, i powstałe jedynie w Naszych głowach. Te najcichsze, prawie niezauważalne. Te nigdy nieodwzajemnione. Te, które ukradkiem tak bardzo Nas zabijają."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV