głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Niektórym ludziom jest pisane się spotkac. Niezależnie od tego gdzie się znajdują czy dokąd się wybierają któregoś dnia na siebie wpadną. Nie chciałm żeby widzi

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Niektórym ludziom jest pisane się spotkac. Niezależnie od tego gdzie się znajdują czy dokąd się wybierają któregoś dnia na siebie wpadną.
Niektórym ludziom jest pisane się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 sierpnia 2016

Niektórym ludziom jest pisane się spotkac. Niezależnie od tego, gdzie się znajdują czy dokąd się wybierają, któregoś dnia na siebie wpadną.

Nie chciałm żeby widzieli jak... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 sierpnia 2016

Nie chciałm żeby widzieli jak reaguje, gdy słyszę jego imię, jak w środku przechodziły mnie ciarki, a moje serce zaczynało tęsknić.

Zawsze bałam się stracić ludzi na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 sierpnia 2016

Zawsze bałam się stracić ludzi na których mi zależy, choć czasem zastanawiam się, czy jest ktoś, komu również zależy i czy boi sie stracić mnie.

Ludzie Cię mogą lubić lub nie. Ale... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 sierpnia 2016

Ludzie Cię mogą lubić lub nie. Ale Ty nigdy nie uzależniaj od tego swojego poczucia wartości. Jeżeli ktoś Cię nie docenia, to na Ciebie nie zasługuje. Bądź z tymi, którzy Cię szanują i doceniają.

Nigdy nie jest za późno  żeby... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 sierpnia 2016

Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójśc inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.

Te tysiące scenariuszy róznych... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 sierpnia 2016

Te tysiące scenariuszy róznych sytuacji w naszych umysłach też miały miejsce... czasem jednak zabrakło sprzyjających okoliczności, niekiedy odwagi, albo chęci, żeby urzeczywistniały się w naszym życiu. Bywa, że po czasie zdajemy sobie sprawę, że lepiej, że były one tylko wytworem naszej wyobraźni lub nadziei. A bywa, że w sercu nosimy żal, że nie potrafiliśmy podjąć kroku na przód.

Kiedy inni oczekują od nas  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 sierpnia 2016

Kiedy inni oczekują od nas, że staniemy się takimi, jakimi oni chcą żebyśmy byli, zmuszają nas do zniszczenia tego, kim naprawdę jesteśmy. To dosyć subtelny rodzaj morderstwa.

Najgorszy jest dla człowieka moment... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 11 sierpnia 2016

Najgorszy jest dla człowieka moment, kiedy nie widzi sensu swojej egzystencji, kiedy widzi, że nie ma dla kogo żyć.

W głębi duszy każdy pragnie mieć... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 lipca 2016

W głębi duszy każdy pragnie mieć kogoś takiego, kto po ciężkim dniu przytuli, będzie całował na dobranoc i będzie dawał to cholerne poczucie bezpieczeństwa.

To  że słońce chowa się za... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 lipca 2016

To, że słońce chowa się za chmurami nie oznacza, że go nie ma. Nawet jeśli teraz nie widzisz sensu tego, co się dzieje, trwaj w nadziei, że przyniesie owoc obfity. Wykorzystaj przeciwności, które Cię spotykają by się wzmocnić.

Myślałam o tym  jak bardzo... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 lipca 2016

Myślałam o tym, jak bardzo jesteśmy zapisani w innych ludziach i nigdy naprawdę nie wiemy, kiedy ktoś nas odczyta, wydobędzie na powierzchnię albo spróbuje zatrzeć, tak jak ściera się z mebli kurz.

Miłość powinna człowieka... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 lipca 2016

Miłość powinna człowieka rozwijać, dodawać mu sił do działania, inspirować i mobilizować do próbowania nowych rzeczy. Wszystko wydaje się w zasiegu ręki, kiedy ma się przy sobie ukochaną osobę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV