głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Przestań czekać na piątek na wakacje na kogoś kto się w Tobie zakocha na życie. Szczęście osiąga się wtedy kiedy przestaje się czekać a zaczyna korzystać z chwi

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Przestań czekać na piątek na wakacje na kogoś kto się w Tobie zakocha na życie. Szczęście osiąga się wtedy kiedy przestaje się czekać a zaczyna korzystać z chwi
Przestań czekać  na piątek  na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 września 2016

Przestań czekać, na piątek, na wakacje, na kogoś, kto się w Tobie zakocha, na życie. Szczęście osiąga się wtedy, kiedy przestaje się czekać, a zaczyna korzystać z chwili obecnej.

Nie mów  że nie warto walczyc... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 września 2016

Nie mów, że nie warto walczyc, kiedy nawet nie spróbowałeś. Lepiej mieć satysfakcję z podjęcia małego kroku, niż żałoważ całe życie, że nic się nie zrobiło.

Stajesz się silny  kiedy poznajesz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 września 2016

Stajesz się silny, kiedy poznajesz swoje słabości. Stajesz się piękny, kiedy akceptujesz swoje wady. Stajesz się mądry, kiedy uczysz się na swoich błędach.

Właśnie to się robi  gdy się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 września 2016

Właśnie to się robi, gdy się kogoś kocha: walczy się o niego i goni się go, kiedy się wie, że nas potrzebuje. Pomaga mu się toczyć walkę z samym sobą i nigdy nie zostawia, nawet jeśli sam już spisał się na straty.

Dojrzałość oznacza stabilność.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 września 2016

Dojrzałość oznacza stabilność. Tak jak nie stawiasz telewizora na chybotliwej szafce, tak nie wiążesz swojego życia z kimś, kogo nie możesz być pewnym. Przewidywalność, nawet w spontaniczności, jest jednak ważna.

Ludzie boją się wchodzić w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 września 2016

Ludzie boją się wchodzić w głębsze relacje, bo każde rozstanie generuje głębsze blizny. Bezpieczniejsze jest poruszanie się po powierzchni. Głębiej boli bardziej.

Przyczyną połowy naszych błędów... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 23 sierpnia 2016

Przyczyną połowy naszych błędów życiowych jest to, że odczuwamy tam, gdzie powinniśmy myśleć, a myślimy tam, gdzie powinniśmy odczuwać.

Nie rozumiem ludzi  którzy sami ze... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 sierpnia 2016

Nie rozumiem ludzi, którzy sami ze mnie zrezygnowali, odepchnęli mnie i zerwali kontakt, a potem wracają i są zdziwieni, że już na nich nie czekam.

Najgorzej jest nocami  nie możesz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 sierpnia 2016

Najgorzej jest nocami, nie możesz spać wtedy przybywa milion myśli na minutę. Co mogłeś zrobić lepiej? dlaczego postąpiłes tak, a nie inaczej. Dlaczego podjąłeś taką decyzję, gdy wokół miałeś milion innych. No niestety ludzie częściej idą tą scieżką która na początku wydaje się dla nich idealna bez przeszkód, a po czasie okazuje się jak wiele trzeba pokonać zeby po jakiejś części było lepiej. No ale to w końcu życie. Niektórych napotyka same szczęście, a innych na okrągło nieszczęście. Sami musimy pokonywać trudności i starać się o to dobro. Całe moje szczęście na jednym zdjeciu, mama dla której oddałabym wszystko i bratanica której uśmiech aż sam przywołuje szczeście.

Nikt nie ma prawa Cię oceniać... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 sierpnia 2016

Nikt nie ma prawa Cię oceniać, ponieważ nikt nie wie przez co przeszedłeś w swoim życiu, Być może inni słyszeli o Tobie jakieś historie, ale nie czuli tego, co czułeś głęboko w sercu.

Zauanie do drugiego człowieka to... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 sierpnia 2016

Zauanie do drugiego człowieka to skomplikowana sprawa. Zaufanie to nie tylko poczucie, że możesz komuś wszystko powiedzieć. Zaufanie to także przekonanie, że ta druga osoba nie zrobi Ci krzywdy.

Zamykanie oczu nic nie pomoże. Nic... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 sierpnia 2016

Zamykanie oczu nic nie pomoże. Nic nie zniknie. A raczej, kiedy je znowu otworzy, będzie jeszcze gorzej... Otwórz szeroko oczy. Tylko mięczaki je zamykają. Tchórze odwracają wzrok od rzeczywistości. Czas mija nawet kiedy ma się zamknięte oczy i zasłonięte uszy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV