głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd chciałem dac Ci tony szcześcia bo zasługiwałaś na nie mówię szczerze bo ci obiecałem że Cię nie okłamię. Ty mi nie. Dlaczego? No to wiem dopiero teraz. Zastanaw

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
chciałem dac Ci tony szcześcia bo zasługiwałaś na nie mówię szczerze bo ci obiecałem że Cię nie okłamię. Ty mi nie. Dlaczego? No to wiem dopiero teraz. Zastanawia
chciałem dac Ci tony szcześcia  bo... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 września 2016

chciałem dac Ci tony szcześcia, bo zasługiwałaś na nie, mówię szczerze, bo ci obiecałem, że Cię nie okłamię. Ty mi nie. Dlaczego? No to wiem, dopiero teraz. Zastanawia mnie, w którym momencie przestałaś być szczera

najczęściej poruszają nas słowa... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 września 2016

najczęściej poruszają nas słowa, które ktoś powiedział niechcący, mimochodem. nie o tym myślał, nie o to mu chodziło, ale trafiło.

Jeśli spotkasz kogoś  kto sprawia... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 września 2016

Jeśli spotkasz kogoś, kto sprawia, że się uśmiechasz. Kogoś, kto zawsze martwi się o to, czy wszystko u Ciebie w porządku, kto dba o Ciebie i chce dla Ciebie jak najlepiej. Ktoś, kto Cię szanuje. Jeśli spotkasz kogoś takiego- nie pozwól mu odejść. Tacy ludzie są trudni do znalezienia.

Zmieniłam się? Może i tak. Może... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 września 2016

Zmieniłam się? Może i tak. Może na gorsze, może na lepsze. Zależy, z której strony kto patrzy. Może zachowuje się poważniej, może dziecinniej. Tak i to prawda, że czas zmienia ludzi, ale to nie tylko czas. To także ludzie, z którymi przebywasz.

Zacznij doceniać szczegóły.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 września 2016

Zacznij doceniać szczegóły. Poranną kawę, dobrą ksiązkę, zachwycającą piosenkę, wzruszający film. Znajdź szczęście w uśmiechu przechodnia, zdanym kolokwium, ciepłym głosie mamy. Doceniaj każdą sekundę. Uwierz w siebie. Uwierz, ze marzenia się spełniają. I chociaż to trudniejsze niz ciągłe marudzenie to jest warte wysiłku. Nikt nie uczyni Cię szczęśliwym, jeśli najpierw nie odnajdziesz szczęścia w sobie.

Uwaga. Twoje życie  to w 100  Twoja... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 września 2016

Uwaga. Twoje życie, to w 100% Twoja odpowiedzialność, więc przestań narzekać, przestań czekać, weź swoje życie w swoje ręce, bo nikt nie przeżyje Twojego życia za Ciebie.

Nie warto starać się zatrzymać... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 września 2016

Nie warto starać się zatrzymać przy sobie ludzi, przebaczajac im każdy błąd, spędzać z nimi czas i kazdego dnia obdarzać większym zaufaniem. Oni później i tak dokopią Ci tak mocno, że stracisz wiarę w innych.

Wieczorami targają ludźmi całkiem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 września 2016

Wieczorami targają ludźmi całkiem inne emocje niż za dnia. Często Ci, którzy śmieją się w ciagu dnia, w nocy zaryzają zębami reke aby nie wrzeszczeć z całych sił, z powodu bólu rozdzierającego ich serce i duszę.

Przestań czekać  na piątek  na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 września 2016

Przestań czekać, na piątek, na wakacje, na kogoś, kto się w Tobie zakocha, na życie. Szczęście osiąga się wtedy, kiedy przestaje się czekać, a zaczyna korzystać z chwili obecnej.

Nie mów  że nie warto walczyc... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 września 2016

Nie mów, że nie warto walczyc, kiedy nawet nie spróbowałeś. Lepiej mieć satysfakcję z podjęcia małego kroku, niż żałoważ całe życie, że nic się nie zrobiło.

Stajesz się silny  kiedy poznajesz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 września 2016

Stajesz się silny, kiedy poznajesz swoje słabości. Stajesz się piękny, kiedy akceptujesz swoje wady. Stajesz się mądry, kiedy uczysz się na swoich błędach.

Właśnie to się robi  gdy się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 września 2016

Właśnie to się robi, gdy się kogoś kocha: walczy się o niego i goni się go, kiedy się wie, że nas potrzebuje. Pomaga mu się toczyć walkę z samym sobą i nigdy nie zostawia, nawet jeśli sam już spisał się na straty.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV