głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Zastanawiam się ilu osobom nie udaje się być z tymi których pragną i kończą z innymi tylko z rozsądku. Nic tak nie niszczy człowieka od środka jak udawanie że w

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Zastanawiam się ilu osobom nie udaje się być z tymi których pragną i kończą z innymi tylko z rozsądku. Nic tak nie niszczy człowieka od środka jak udawanie że wszystk
Zastanawiam się  ilu osobom nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 września 2016

Zastanawiam się, ilu osobom nie udaje się być z tymi, których pragną i kończą z innymi tylko z rozsądku. Nic tak nie niszczy człowieka od środka, jak udawanie, że wszystko jest dobrze.

W życiu spotykasz tylko jedną... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 września 2016

W życiu spotykasz tylko jedną osobę z którą lecą iskry od samego początku. Wymowne spojrzenia, aluzje i gra gestów. Cała reszta to jak odpalanie prawie pustej zapalniczki.

Myślę  że to nic trudnego... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 września 2016

Myślę, że to nic trudnego nienawidzić ludzi. Sztuką jest ich kochać. Mimo wszystko. A ponieważ nienawiść najczęściej bierze się ze strachum, braku akceptacji i niewiedzy, miłość jest przepięknym aktem odwagi.

kiedy uświadomisz sobie  ze... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 września 2016

kiedy uświadomisz sobie, ze mógłbyś kogoś stracić na zawsze i poczujesz wtedy, ze cały Twój świat przestałby nagle oddychać, to jest miłość.

chciałem dac Ci tony szcześcia  bo... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 września 2016

chciałem dac Ci tony szcześcia, bo zasługiwałaś na nie, mówię szczerze, bo ci obiecałem, że Cię nie okłamię. Ty mi nie. Dlaczego? No to wiem, dopiero teraz. Zastanawia mnie, w którym momencie przestałaś być szczera

najczęściej poruszają nas słowa... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 września 2016

najczęściej poruszają nas słowa, które ktoś powiedział niechcący, mimochodem. nie o tym myślał, nie o to mu chodziło, ale trafiło.

Jeśli spotkasz kogoś  kto sprawia... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 września 2016

Jeśli spotkasz kogoś, kto sprawia, że się uśmiechasz. Kogoś, kto zawsze martwi się o to, czy wszystko u Ciebie w porządku, kto dba o Ciebie i chce dla Ciebie jak najlepiej. Ktoś, kto Cię szanuje. Jeśli spotkasz kogoś takiego- nie pozwól mu odejść. Tacy ludzie są trudni do znalezienia.

Zmieniłam się? Może i tak. Może... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 września 2016

Zmieniłam się? Może i tak. Może na gorsze, może na lepsze. Zależy, z której strony kto patrzy. Może zachowuje się poważniej, może dziecinniej. Tak i to prawda, że czas zmienia ludzi, ale to nie tylko czas. To także ludzie, z którymi przebywasz.

Zacznij doceniać szczegóły.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 września 2016

Zacznij doceniać szczegóły. Poranną kawę, dobrą ksiązkę, zachwycającą piosenkę, wzruszający film. Znajdź szczęście w uśmiechu przechodnia, zdanym kolokwium, ciepłym głosie mamy. Doceniaj każdą sekundę. Uwierz w siebie. Uwierz, ze marzenia się spełniają. I chociaż to trudniejsze niz ciągłe marudzenie to jest warte wysiłku. Nikt nie uczyni Cię szczęśliwym, jeśli najpierw nie odnajdziesz szczęścia w sobie.

Uwaga. Twoje życie  to w 100  Twoja... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 września 2016

Uwaga. Twoje życie, to w 100% Twoja odpowiedzialność, więc przestań narzekać, przestań czekać, weź swoje życie w swoje ręce, bo nikt nie przeżyje Twojego życia za Ciebie.

Nie warto starać się zatrzymać... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 września 2016

Nie warto starać się zatrzymać przy sobie ludzi, przebaczajac im każdy błąd, spędzać z nimi czas i kazdego dnia obdarzać większym zaufaniem. Oni później i tak dokopią Ci tak mocno, że stracisz wiarę w innych.

Wieczorami targają ludźmi całkiem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 września 2016

Wieczorami targają ludźmi całkiem inne emocje niż za dnia. Często Ci, którzy śmieją się w ciagu dnia, w nocy zaryzają zębami reke aby nie wrzeszczeć z całych sił, z powodu bólu rozdzierającego ich serce i duszę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV