głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Nie jestem kobietą Twojego typu. Lubię czuć kiedy mężczyzna się stara i że jestem kimś a nie kimkolwiek. Lubię rozmawiać. Lubię być a nie bywać Nie musisz mi co

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Nie jestem kobietą Twojego typu. Lubię czuć kiedy mężczyzna się stara i że jestem kimś a nie kimkolwiek. Lubię rozmawiać. Lubię być a nie bywać
Nie jestem kobietą Twojego typu.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 tygodnie temu

Nie jestem kobietą Twojego typu. Lubię czuć kiedy mężczyzna się stara i że jestem kimś, a nie kimkolwiek. Lubię rozmawiać. Lubię być a nie bywać

Nie musisz mi codziennie mówić  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 tygodnie temu

Nie musisz mi codziennie mówić, że mnie kochasz. Wystarczy, że mówisz mi, że mam na siebie uważac, że mam zapiąć pasy i że pytasz mnie, czy coś jadlam. To mi wystarczy. To jest miłość.

Przestań czekać! Przestań czekać... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 tygodnie temu

Przestań czekać! Przestań czekać na piątek, na wakacje, na kogoś, kto się w Tobie zakocha, na życie... Szczęście osiąga się wtedy, kiedy przestajesz czekać, a zaczynasz korzystać z chwili obecnej!

Ludzie siedzą latem do późnego... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 tygodnie temu

Ludzie siedzą latem do późnego wieczora i palą papierosy, szepczą, snują marzenia, flirtują i wiedzą w głebi serca, że nic lepszego ich w życiu nie spotka.

Człowiek jak kameleon potrafi w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 września 2016

Człowiek jak kameleon potrafi w różnych środowiskach przybierać różne maski.Bardzo szybko znikają nocą,kiedy w samotności milknie cały świat

Żyć swoim życiem nie jest... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 września 2016

Żyć swoim życiem nie jest egoizmem. Egoizm zawiera się w żądaniu, by ktoś żył zgodnie z Twoimi upodobaniami, żył dla Twojej próżności, dla Twojego zysku i Twojej przyjemności.

Zastanawiam się  ilu osobom nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 września 2016

Zastanawiam się, ilu osobom nie udaje się być z tymi, których pragną i kończą z innymi tylko z rozsądku. Nic tak nie niszczy człowieka od środka, jak udawanie, że wszystko jest dobrze.

W życiu spotykasz tylko jedną... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 września 2016

W życiu spotykasz tylko jedną osobę z którą lecą iskry od samego początku. Wymowne spojrzenia, aluzje i gra gestów. Cała reszta to jak odpalanie prawie pustej zapalniczki.

Myślę  że to nic trudnego... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 września 2016

Myślę, że to nic trudnego nienawidzić ludzi. Sztuką jest ich kochać. Mimo wszystko. A ponieważ nienawiść najczęściej bierze się ze strachum, braku akceptacji i niewiedzy, miłość jest przepięknym aktem odwagi.

kiedy uświadomisz sobie  ze... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 września 2016

kiedy uświadomisz sobie, ze mógłbyś kogoś stracić na zawsze i poczujesz wtedy, ze cały Twój świat przestałby nagle oddychać, to jest miłość.

chciałem dac Ci tony szcześcia  bo... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 września 2016

chciałem dac Ci tony szcześcia, bo zasługiwałaś na nie, mówię szczerze, bo ci obiecałem, że Cię nie okłamię. Ty mi nie. Dlaczego? No to wiem, dopiero teraz. Zastanawia mnie, w którym momencie przestałaś być szczera

najczęściej poruszają nas słowa... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 września 2016

najczęściej poruszają nas słowa, które ktoś powiedział niechcący, mimochodem. nie o tym myślał, nie o to mu chodziło, ale trafiło.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV