głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Nie wiń za nic nikogo w swoim życiu dobrze ludzie dają szczęście źli doświadczenie. Najgorsi ludzie dają Ci dobre lekcje a najlepsi piękne wspomnienia. Przestań

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Nie wiń za nic nikogo w swoim życiu dobrze ludzie dają szczęście źli doświadczenie. Najgorsi ludzie dają Ci dobre lekcje a najlepsi piękne wspomnienia.
Nie wiń za nic nikogo w swoim życiu... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 października 2016

Nie wiń za nic nikogo w swoim życiu, dobrze ludzie dają szczęście, źli- doświadczenie. Najgorsi ludzie dają Ci dobre lekcje, a najlepsi piękne wspomnienia.

Przestań w końcu zadowalać innych... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 5 października 2016

Przestań w końcu zadowalać innych i zacznij robić to, co chcesz robić. Nie myśl o tym, że jest już za późno. Masz tylko jedno życie, jak nie teraz to kiedy?

Nie jestem kobietą Twojego typu.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 5 października 2016

Nie jestem kobietą Twojego typu. Lubię czuć kiedy mężczyzna się stara i że jestem kimś, a nie kimkolwiek. Lubię rozmawiać. Lubię być a nie bywać

Nie musisz mi codziennie mówić  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 października 2016

Nie musisz mi codziennie mówić, że mnie kochasz. Wystarczy, że mówisz mi, że mam na siebie uważac, że mam zapiąć pasy i że pytasz mnie, czy coś jadlam. To mi wystarczy. To jest miłość.

Przestań czekać! Przestań czekać... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 października 2016

Przestań czekać! Przestań czekać na piątek, na wakacje, na kogoś, kto się w Tobie zakocha, na życie... Szczęście osiąga się wtedy, kiedy przestajesz czekać, a zaczynasz korzystać z chwili obecnej!

Ludzie siedzą latem do późnego... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 października 2016

Ludzie siedzą latem do późnego wieczora i palą papierosy, szepczą, snują marzenia, flirtują i wiedzą w głebi serca, że nic lepszego ich w życiu nie spotka.

Człowiek jak kameleon potrafi w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 września 2016

Człowiek jak kameleon potrafi w różnych środowiskach przybierać różne maski.Bardzo szybko znikają nocą,kiedy w samotności milknie cały świat

Żyć swoim życiem nie jest... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 września 2016

Żyć swoim życiem nie jest egoizmem. Egoizm zawiera się w żądaniu, by ktoś żył zgodnie z Twoimi upodobaniami, żył dla Twojej próżności, dla Twojego zysku i Twojej przyjemności.

Zastanawiam się  ilu osobom nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 września 2016

Zastanawiam się, ilu osobom nie udaje się być z tymi, których pragną i kończą z innymi tylko z rozsądku. Nic tak nie niszczy człowieka od środka, jak udawanie, że wszystko jest dobrze.

W życiu spotykasz tylko jedną... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 września 2016

W życiu spotykasz tylko jedną osobę z którą lecą iskry od samego początku. Wymowne spojrzenia, aluzje i gra gestów. Cała reszta to jak odpalanie prawie pustej zapalniczki.

Myślę  że to nic trudnego... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 września 2016

Myślę, że to nic trudnego nienawidzić ludzi. Sztuką jest ich kochać. Mimo wszystko. A ponieważ nienawiść najczęściej bierze się ze strachum, braku akceptacji i niewiedzy, miłość jest przepięknym aktem odwagi.

kiedy uświadomisz sobie  ze... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 września 2016

kiedy uświadomisz sobie, ze mógłbyś kogoś stracić na zawsze i poczujesz wtedy, ze cały Twój świat przestałby nagle oddychać, to jest miłość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV