głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Pewnie za kilka lat spotkamy się przypadkiem wpadniemy gdzieś na siebie może nieświadomie otrę się o Twoje ramię na ruchliwym placu w mieście. Będziemy już zupe

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Pewnie za kilka lat spotkamy się przypadkiem wpadniemy gdzieś na siebie może nieświadomie otrę się o Twoje ramię na ruchliwym placu w mieście. Będziemy już zupełnie
Pewnie za kilka lat spotkamy się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 października 2016

Pewnie za kilka lat spotkamy się przypadkiem, wpadniemy gdzieś na siebie, może nieświadomie otrę się o Twoje ramię na ruchliwym placu w mieście. Będziemy już zupełnie sobie obcy - zapomnimy o słodkich słowach na dobranoc, wszystkich wspólnych spacerach, a rozmowy z młodości wepchniemy do wielkiego pudła na strychu. Co prawda, wspomnienia będą tlić się w naszych wnętrzach, prawdopodobnie pozostanie jakiś osad na dnie serca, ale nikt z nas już nie będzie traktował tego poważnie.

Pragnąłem jej więcej i bez... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 października 2016

Pragnąłem jej więcej i bez względu na to, co się między nami wydarzy, już w tej chwili wiedziałem, że nigdy nie zapomnę niczego, co się z nią wiązało. Choć brzmiało to jak szaleństwo, stawała się cząstką mnie.

 Była też nasza miłość... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 października 2016

"Była też nasza miłość , nadzieja, że wyjdziemy cało ze wszystkiego. Nasza wzajemna akceptacja - na dobre i na złe. Niepowstrzymana tęsknota. Tyle emocji, które przylgnęły do mojej duszy. I jego - wiedziałam o tym, bo czułam jego przyspieszone bicie serca. Moje biło dokładnie takk samo. To wszystko zostało zawarte w zwykłym pocałunku,który dzięki temu był wyjątkowy."

Poddałaś się  a miałaś być tą... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 października 2016

Poddałaś się, a miałaś być tą silną. Przestałaś walczyć, bo stwierdziłaś, że to nie ma sensu. Jeśli nam na czymś zależy musimy trwać w tym do końca, nigdy nie odpuszczać...

Nie wiń za nic nikogo w swoim życiu... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 października 2016

Nie wiń za nic nikogo w swoim życiu, dobrze ludzie dają szczęście, źli- doświadczenie. Najgorsi ludzie dają Ci dobre lekcje, a najlepsi piękne wspomnienia.

Przestań w końcu zadowalać innych... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 5 października 2016

Przestań w końcu zadowalać innych i zacznij robić to, co chcesz robić. Nie myśl o tym, że jest już za późno. Masz tylko jedno życie, jak nie teraz to kiedy?

Nie jestem kobietą Twojego typu.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 5 października 2016

Nie jestem kobietą Twojego typu. Lubię czuć kiedy mężczyzna się stara i że jestem kimś, a nie kimkolwiek. Lubię rozmawiać. Lubię być a nie bywać

Nie musisz mi codziennie mówić  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 października 2016

Nie musisz mi codziennie mówić, że mnie kochasz. Wystarczy, że mówisz mi, że mam na siebie uważac, że mam zapiąć pasy i że pytasz mnie, czy coś jadlam. To mi wystarczy. To jest miłość.

Przestań czekać! Przestań czekać... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 października 2016

Przestań czekać! Przestań czekać na piątek, na wakacje, na kogoś, kto się w Tobie zakocha, na życie... Szczęście osiąga się wtedy, kiedy przestajesz czekać, a zaczynasz korzystać z chwili obecnej!

Ludzie siedzą latem do późnego... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 października 2016

Ludzie siedzą latem do późnego wieczora i palą papierosy, szepczą, snują marzenia, flirtują i wiedzą w głebi serca, że nic lepszego ich w życiu nie spotka.

Człowiek jak kameleon potrafi w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 września 2016

Człowiek jak kameleon potrafi w różnych środowiskach przybierać różne maski.Bardzo szybko znikają nocą,kiedy w samotności milknie cały świat

Żyć swoim życiem nie jest... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 września 2016

Żyć swoim życiem nie jest egoizmem. Egoizm zawiera się w żądaniu, by ktoś żył zgodnie z Twoimi upodobaniami, żył dla Twojej próżności, dla Twojego zysku i Twojej przyjemności.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV