głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Nie wiń za nic nikogo w swoim życiu dobrzy ludzie dają szczęście źli doświadczenia najgorsi ludzie dają Ci dobre lekcje a najlepsi piękne wspomnienia. Zrelaksuj

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Nie wiń za nic nikogo w swoim życiu dobrzy ludzie dają szczęście źli doświadczenia najgorsi ludzie dają Ci dobre lekcje a najlepsi piękne wspomnienia.
Nie wiń za nic nikogo w swoim życiu... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 maja 2016

Nie wiń za nic nikogo w swoim życiu, dobrzy ludzie dają szczęście, źli-doświadczenia, najgorsi ludzie dają Ci dobre lekcje, a najlepsi piękne wspomnienia.

Zrelaksuj. Jeszcze będziesz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 maja 2016

Zrelaksuj. Jeszcze będziesz dorosła. Jeszcze zdążysz zrobić karierę. Jeszcze spotkasz miłość swojego życia i wyjdziesz za mąż. Na te rzeczy masz jeszcze całe życie. Ale proszę Ciebie o jedno, doceń to co masz teraz, w tej chwili. Pokochaj osobę, którą teraz jestes. Ciesz się samotnością, jak już kiedyś będziesz mamą nie raz za nią zatęsknisz. Bądź szczęśliwa. Tu i teraz.

Nie czuj przykrości z powodu kogoś... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 maja 2016

Nie czuj przykrości z powodu kogoś, kto dał sobie z Tobą spokój. To jemu powinno być przykro, bo olał kogoś na kogo mógł liczyć w każdej sytuacji.

Nasze pokolenie  nasączone bólem i... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 maja 2016

Nasze pokolenie, nasączone bólem i łzami, wódką i fajkami. Pęknięte serca i poszarpane dusze. Sztuczne uśmiechy i sztuczne ciała. Fałszywe gesty i dwulicowe zachowania. Brudni, puści, zagubieni, samotni.

Ktoś Cię krzywdzi  a Ty zamiast... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 maja 2016

Ktoś Cię krzywdzi, a Ty zamiast trucizny podajesz mu ciepłą herbatę z cytryną. Bo nie ma złych ludzi. Są tylko złe zachowania. Trzeba umieć widzieć człowieka w człowieku.

Czasem zbyt mocno wierzymy  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 maja 2016

Czasem zbyt mocno wierzymy, że ludzie są inni, że ktoś wróci, zrozumie czy przeprosi.To nie życie nas przeraża, ale czekanie na coś,co może nigdy nie przyjść.

Spójrz na siebie i bądź... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 maja 2016

Spójrz na siebie i bądź dumna.Uśmiechasz się,idziesz do przodu,walczysz,upadasz i się podnosisz,oddychasz żyjesz bez tej osoby, bez której sobie nie wyobrażałaś życia. Jesteś wielka.

Piękne dzieczyny sprawiają  że mam... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 maja 2016

Piękne dzieczyny sprawiają, że mam ochotę dbać o moje paznokcie, dbać o cerę, ładnie się malować i fajnie się ubierać. Piękne dziewczyny są moją inspiracją. Zazdrość jest dla głupich, brzydkich kóz.

Jeśli to czytasz  to bądź dumna z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 maja 2016

Jeśli to czytasz, to bądź dumna z siebie, bo żyjesz. Przeszłaś przez ból, cierpienie, radość, szczęście, przeżyłaś rozstanie, tęsknoty, odrzucenie i miłość. Za każdym razem, gdy myślałaś, że nie dasz już rady, podniosłaś się i stałaś się jeszcze silniejsza. Bądź dumna z siebie. Jesteś niezniszczalna.

Nie pogardzaj drugim człowiekiem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 maja 2016

Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. Może się bowiem okazać, że znalazła się na dnie przez nieszczeście, chorobę lub ludzką podłość, zaś dla Ciebie los-jako lekcję pokory-szykuje podobną niespodziankę.

Jaka ona jest? pyta ojciec.  Co Ci... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 maja 2016

Jaka ona jest?-pyta ojciec. -Co Ci bede mówil. Jest taka, że jeszcze nie zdąży wyjąć papierosa, a już się zjawia trzech facetów z ogniem.

a pierwsza kwestia  w sumie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 maja 2016

a pierwsza kwestia, w sumie najważniejsza, to zawsze wierzyc w siebie, nawet po najcięższych przejściach, wiesz, też tak mam, czasem brakuje podejścia, ale jest ta nadzieja, która drogę wziąż oświetla

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV