głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Chciałabym żeby mnie pokochał. Ale tak całą. Razem z moimi narzekaniami na życie. Razem z moim głupkowatym śmiechem. Pomimo mojego obłędu. Pokochał. 'Liczę na C

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Chciałabym żeby mnie pokochał. Ale tak całą. Razem z moimi narzekaniami na życie. Razem z moim głupkowatym śmiechem. Pomimo mojego obłędu. Pokochał.
Chciałabym   żeby mnie pokochał.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 16 luty 2014

Chciałabym , żeby mnie pokochał. Ale tak całą. Razem z moimi narzekaniami na życie. Razem z moim głupkowatym śmiechem. Pomimo mojego obłędu. Pokochał.

'Liczę na Ciebie  że zostaniesz ze... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 16 luty 2014

'Liczę na Ciebie, że zostaniesz ze mną Kiedy nie jest tu jak w niebie, kiedy robi się ciemno Kiedy nie mam siły przewiać tych chmur, czuję ból Skurwysyny łapią za nogawki, ciągną w dół.'

Wiesz co jest gorsze od płakania w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 luty 2014

Wiesz co jest gorsze od płakania w poduszkę? Pustka. Taka chwila kiedy po prostu siedzisz i wpatrujesz się w niebo, wiesz, że nie możesz nic zrobić i ogarnia cię to przerażające poczucie bezsilności, które zżera cię od środka. A Ty nie robisz nic. Po prostu się przyglądasz...

Tam  w środku jestem jeszcze małą... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 luty 2014

Tam, w środku jestem jeszcze małą dziewczynka. Tą, co biega boso po ulicy, śmieje się goniąc motyle, przykleja nos do wystawowej szyby, wypatrując ulubionych cukierków.

Jeśli nie Ty jesteś tym jedynym  to... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 luty 2014

Jeśli nie Ty jesteś tym jedynym ,to dlaczego moje serce przyspiesza, kiedy przechodzisz obok? Skoro nie jesteśmy sobie pisani, to dlaczego ciągle mam Cię przed oczami? Jeśli Bóg nie zesłał Cię po to, abyś był przy mnie, to dlaczego do cholery ciągle mam nadzieję, że przyjdzie taki dzień, kiedy obudzisz się rano i uświadomisz sobie jak bardzo Ci mnie brakuje?

i tu nie chodzi nawet o to czy się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 luty 2014

i tu nie chodzi nawet o to czy się gniewam. Nie gniewam się.. ja tylko czuję się jak oszukane dziecko, któremu obiecali lizaka, a potem mu go pokazali i powiedzieli, że nigdy go nie dostatnie .

Stworzymy wspólną bajkę   bajkę o... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 luty 2014

Stworzymy wspólną bajkę, bajkę o miłości, idealną. Bez wad i zazdrości. Będzie ona trwać od wieczora do godziny 6, by skończy się wraz ze znienawidzonym dźwiękiem budzika. I tak co noc, wyimaginowana miłość, jesteś za?

Znasz to uczucie  kiedy jakaś osoba... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 luty 2014

Znasz to uczucie, kiedy jakaś osoba, staje się częścią Twojego życia i zaczynasz zastanawiać się, dlaczego nie znaliście się wcześniej? Wtedy potrafisz zmienić się tylko dla niej (...) Znasz to uczucie? Gdy ludzie spotykają się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie? Potem wszystko się plącze, nadchodzi koniec. Nie ma ich już. Więc po co w ogóle zaczynać...

Nie chcę cię zniechęcać. Chcę... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 luty 2014

Nie chcę cię zniechęcać. Chcę tylko żebyś był pewny tego co robisz, bo ja juz nie mam sił znowu o kimś zapominać.

A on nie ma pojęcia ilu chłopakom... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 luty 2014

A on nie ma pojęcia ilu chłopakom dała kosza z jego powodu . A to wszystko przez tą cholerną słabość do niego i głupią nadzieję, że coś z tego będzie .

Możesz myśleć o mnie cokolwiek:... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 luty 2014

Możesz myśleć o mnie cokolwiek: Że się poddałam, jestem niestała, niekonsekwentna, mało poważna, cyniczna, chłodna i obojętna. Możesz oskarżyć mnie o co zechcesz. O dziecinność, niesłowność i że nie tak miało być. Możesz dowolnie też mnie nazywać. Dziecinną materialistką, skrajną egoistką. Tylko zanim otworzysz usta, spójrz proszę na moment w kierunku lustra...

Ona potrzebuje Cię bardzo  Ty... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 luty 2014

Ona potrzebuje Cię bardzo, Ty potrzebujesz Jej bardzo i zacznijcie wierzyć twardo w to. Ty nic nie pisz schowaj telefon w dłonie, Ty zaciśnij mocno dłonie, załóż kaptur i idź do Niej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV