głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd na tym polega kłopot z piciem pomyślałem nalewając sobie drinka. Gdy wydarzy się coś złego pijesz żeby zapomnieć. Kiedy zdarzy się coś dobrego pijesz żeby to uc

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
na tym polega kłopot z piciem pomyślałem nalewając sobie drinka. Gdy wydarzy się coś złego pijesz żeby zapomnieć. Kiedy zdarzy się coś dobrego pijesz żeby to uczc
na tym polega kłopot z piciem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 luty 2014

na tym polega kłopot z piciem, pomyślałem, nalewając sobie drinka. Gdy wydarzy się coś złego, pijesz, żeby zapomnieć. Kiedy zdarzy się coś dobrego, pijesz, żeby to uczcić. A jeśli nie wydarzy się nic szczególnego, pijesz po to, żeby coś się działo.

Uwielbiam łamać zasady  patrzeć w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 luty 2014

Uwielbiam łamać zasady, patrzeć w niebo. Lubię wracać do niektórych wspomnień, śmiać się z niczego, jeść słodycze, słuchać muzyki i rozmawiać-najczęściej bezsensu.

Wróciłem do domu. Nie wiedziałem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 luty 2014

Wróciłem do domu. Nie wiedziałem, co zrobić z tęsknotą za kimś, kogo się nie pamięta, ani co zrobić z przytuleniem, na które się czeka całe życie.

Tak nagle się poznali. Tak... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 luty 2014

Tak nagle się poznali. Tak przypadkowo. Przez przypadek porozmawiali trochę dłużej i dłużej. Tak nagle stali się dla siebie najważniejszymi ludźmi na świecie. Zupełnie przez przypadek.

Stań się lepszym człowiekiem. I... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 luty 2014

Stań się lepszym człowiekiem. I zanim poznasz kogoś upewnij się, że znasz siebie i że nie będziesz chciał być taki jak on chce, ale będziesz sobą.

Zdaję sobie sprawę z nicości... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 luty 2014

Zdaję sobie sprawę z nicości wszelkich naszych poczynań i mysli w stosunku do ogromu wszechświata. I jak tak myślę, staram się przynajmniej znaleźć jakąś pociechę w tym, że to wszystko jest i tak bez znaczenia. Bo już teraz jest tak, jakby mnie w ogóle nie było.

Takie jest już życie. Śmiejemy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 luty 2014

Takie jest już życie. Śmiejemy się by potem zalewać się łzami. Wywołujemy zazdrość, by potem zazdrościć. Kłamiemy by potem słuchać kłamstw. Kochamy by potem cierpieć

On? Po prostu uczynił mnie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 luty 2014

On? Po prostu uczynił mnie piękniejszą. I wiesz, że nie chodzi mi o wygląd. Inni, którzy zabiegali o moje względy chcieli od razu odkryć wszystkie karty. Poukładać puzzle i prosić o rękę. On tego nie robi. Zadaje pytania, których nikt inny nigdy mi nie zadał. Jego w istocie interesuje to co myślę, mówię, robię, dokąd idę. Kiedy czytam książkę, on chce wiedzieć co czuję po pierwszym rozdziale. Co mi się nie podobało. Co bym zmieniła. Kiedy płaczę nie próbuje mnie rozśmieszyć. Po prostu jest. Tak samo, gdy jestem smutna. Robi mi herbatę, siada naprzeciw mnie po turecku i wpatruję się we mnie tymi swoimi piwnymi oczami. Polubiłam jego obecność. Stał się częścią tego mojego chaosu w którym żyję.

A teraz życie jest mi tak cholernie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 luty 2014

A teraz życie jest mi tak cholernie obojętne, że na każde zadane pytanie wzruszam ramionami i odpowiadam nie wiem, chuj mnie to .

A ja łudzę się  że to tylko taki... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 luty 2014

A ja łudzę się, że to tylko taki sprawdzian miłości. I szczerze żałuję, że tak wyszło między nami. Kiedy myślę o tym, zawsze oczy zachodzą mi łzami.

Nie zaczynaj myśleć. Nic dobrego z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 luty 2014

Nie zaczynaj myśleć. Nic dobrego z tego nie wyniknie. Trzeba się oszukiwać jak tylko można. Nie wnikać, nie pytać. Nie chcieć więcej. Wmawiać sobie, że jest dobrze i że inaczej być nie może. Trzeba wyrobić w sobie obojętność, stępić zmysły, zadowolić się tym, co jest.

Boję się  że spotkasz inną... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 16 luty 2014

Boję się, że spotkasz inną dziewczynę. Ładniejszą, mądrzejszą, dojrzalszą i zaradniejszą. Boję się, że usuniesz mnie ze swojego życia tak jak słońce topi śnieg, gdy przychodzi wiosna. Boję się, że pójdę w zapomnienie..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV