głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Pamiętasz ten strach który czułaś bo bałaś się że wam się nie uda? Przypomnij sobie jak twoje serce każdego dnia tliło się tęsknotą która paliła twoja duszę i n

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Pamiętasz ten strach który czułaś bo bałaś się że wam się nie uda? Przypomnij sobie jak twoje serce każdego dnia tliło się tęsknotą która paliła twoja duszę i nie
Pamiętasz ten strach  który... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 kwietnia 2014

Pamiętasz ten strach, który czułaś, bo bałaś się, że wam się nie uda? Przypomnij sobie, jak twoje serce każdego dnia tliło się tęsknotą, która paliła twoja duszę i nie pozwalała pogodzić się z Jego nieobecnością. Przypomnij sobie ile popłynęło łez, mających oczyścić serce z toksycznych uczuć i jak wiele myśli zostało zduszonych pod osłoną nocy. Pamiętasz? To teraz idź do Niego i udowodnij Mu, że 'jest najlepszym, co cię w życiu spotkało'.

Chcę czuć  że jestem dla Ciebie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 kwietnia 2014

Chcę czuć, że jestem dla Ciebie najważniejsza, najpiękniejsza, najlepsza, że mnie kochasz jak nikogo innego, że jak trzeba pójdziesz dla mnie na wojnę. Że mnie doceniasz i że jestem tą jedyną, dla której zrobiłbyś wszystko.

Nigdy w życiu nie mów  że coś... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 kwietnia 2014

Nigdy w życiu nie mów, że coś się skończyło i nie wróci, bo życie jest nierozwiązalną zagadką, potrafiącą zaskoczyć nas w najmniej spodziewanym momencie.

Będę tęsknić za Jego śmiechem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 kwietnia 2014

Będę tęsknić za Jego śmiechem, za tym jak wkurwiał się jak mówiłam do Niego ' Ćpunie '. Będę tęsknić za tym jak mnie napieprzał i krzyczał 'Ej, Blondyno trzymaj gardę', jak podkładał mi nogi żebym się wypierdalała. Za tym jak mierzwił mi włosy i mówił, że jestem pierdolonym futrzakiem, za tymi szczerymi rozmowami. Za spacerami po lesie. Po prostu za wszystkim.

w naszych sercach nie raz był pożar... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 kwietnia 2014

w naszych sercach nie raz był pożar, nie jedna sytuacja na ostrzu noża i chociaż zawiść ma ludzką twarz, góra z górą się nie zejdzie - człowiek z człowiekiem tak!

Takie jest już życie. Śmiejemy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 kwietnia 2014

Takie jest już życie. Śmiejemy się by potem zalewać się łzami. Wywołujemy zazdrość, by potem zazdrościć. Kłamiemy by potem słuchać kłamstw. Kochamy by potem cierpieć

Nie zaczynaj myśleć. Nic dobrego z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 kwietnia 2014

Nie zaczynaj myśleć. Nic dobrego z tego nie wyniknie. Trzeba się oszukiwać jak tylko można. Nie wnikać, nie pytać. Nie chcieć więcej. Wmawiać sobie, że jest dobrze i że inaczej być nie może. Trzeba wyrobić w sobie obojętność, stępić zmysły, zadowolić się tym, co jest.

i pamiętaj dziewczyno  zawsze jest... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 kwietnia 2014

i pamiętaj dziewczyno, zawsze jest ktoś, kto nienawidzi patrzec na Twoje łzy, a każdy Twój smutek jest również jego smutkiem. Zawsze jest i będzie ktoś dla kogo będziesz najlepsza, najpiękniejsza, nawet bez makijażu o 4 nad ranem i z papierosem w ręce. Ktoś, kto spogląda na Ciebie ukradkiem i wyobraża sobie przeróżne historie, myśli przed snem, śni, wspomina. Ktoś, kto znając osobowy powód Twojej złości ma ochotę go zabic, a z Tobą uciec i sprawic, że będziesz szczęśliwa. Zawsze jest taki ktoś, nawet, gdy nie zdajesz sobie z tego sprawy.

to jest tak że jeśli widujesz się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 kwietnia 2014

to jest tak że jeśli widujesz się z kimś każdego dnia i trwa to już bardzo długo,przyzwyczajasz się, nie zdajesz sobie sprawy z tego że mogłoby go nie być,rzeczywistość jest jednak inna, kiedy okazuje się że danego dnia on jednak nie przyszedł, ty oddychasz jakby ciężej i wolniej.

Nie obiecuję Ci   że zapomnisz.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 kwietnia 2014

Nie obiecuję Ci , że zapomnisz. Nigdy nie zapomnisz , ale nauczysz się żyć z tą świadomością. Będziesz mogła patrzeć na Niego i słuchać Jego głosu , a później odejdziesz by pocałować człowieka , który zastąpi Jego miejsce. Nie obiecuję Ci , że już nigdy nie będziesz o Nim myślała. Będziesz , ale ze spokojem.. Obiecuję Ci , że nauczysz się żyć bez Niego. I nie potrzebujesz nikogo , bo sama to potrafisz.

Kurde to jest nie do opisania... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 kwietnia 2014

Kurde to jest nie do opisania& spotyka sie faceta do którego ma się obojętny stosunek& lecz z minuty na minute masz wrażenie że to ten jedyny. dziwne ale jednak sie zdarza. wspólne spacery i okazja do rozmów które zbliżają, pozwalają sie poznać. dotknięcie warg& Pocałunek to jest juz sposób na przekazanie uczuć. To nie jest zaspokojenie minimalnych potrzeb& to Jest zbliżenie które wywołuje usmiech na twarzy& a jak chłopak na którym zaczyna Ci zależeć przytula Cię i w jednym momencie zapominasz o wszystkim& jedyna myśl jaka do głowy przychodzi to tak! jestem bezpieczna. Warto poświęcić wszystko dla takich chwil. Jednak czy tak trudno jest dotrzec obojgu ludziom do siebie? czy tak trudno jest siebie zrozumieć?Jak sie kocha to powinno poswięcić sie dużo dla drugiej osoby. Tyle ile jest ona warta. On jest wart wszystkiego i ja jestem w stanie zrezygnowac dla niego ze wszystkiego.

Ale dla niektórych istnieje tylko ta... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 kwietnia 2014

Ale dla niektórych istnieje tylko ta jedna, jedyna osoba, od początku do końca. Nikt inny nie pasuje. Nikt inny nie trafia do serca w ten sposób i nie żyje w nim.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV