głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd W związku chyba najważniejsza jest pewność w miłości. Że kiedy budzisz się rano czujesz przy sobie inne serce które mówi ci dzień dobry. I w nocy przytulasz pod

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
W związku chyba najważniejsza jest pewność w miłości. Że kiedy budzisz się rano czujesz przy sobie inne serce które mówi ci dzień dobry. I w nocy przytulasz poduszkę z
W związku chyba najważniejsza jest... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 3 kwietnia 2014

W związku chyba najważniejsza jest pewność w miłości. Że kiedy budzisz się rano czujesz przy sobie inne serce, które mówi ci dzień dobry. I w nocy przytulasz poduszkę z myślą o tym, że to człowiek, który będzie z tobą przez wszystkie twoje sny. I to piękne jest jak nie kończą się tematy do rozmów i nawet kiedy macie sobie tyle do powiedzenia milczycie, bo nic więcej nie potrzeba. I te pocałunki, które za każdym razem smakują inaczej, jakby każdy był tym pierwszym. I piękne jest to, że wreszcie spotkało się osobę, na którą czekało się od urodzenia.

' Udane małżeństwa nie są efektem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 3 kwietnia 2014

' Udane małżeństwa nie są efektem znalezienia idealnej osoby, lecz kochania niedoskonałego człowieka, którego wyb­rało się na współmałżonka. '

Kochasz ją  prawda? Jeśli naprawdę... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 3 kwietnia 2014

Kochasz ją, prawda? Jeśli naprawdę ją kochasz, za żadną cenę nie spuszczaj z niej wzroku. Nieważne, co zobaczysz, nieważne, czego się o niej dowiesz, nie odwracaj się od niej. Kiedy już raz będzie w Twoich ramionach, nie puść jej..

Myślę  że nie ma gorszego bólu... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 3 kwietnia 2014

Myślę, że nie ma gorszego bólu niż świadomość, że to, co było, nigdy już nie wróci. Że osoby, z którymi byliśmy blisko i nadal są ważni, traktują nas całkowicie obojętnie.

Czasem mam wrażenie że nikt mnie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 3 kwietnia 2014

Czasem mam wrażenie że nikt mnie nie rozumie wtedy najlepiej iść się upić w trupa poszaleć żeby tylko zapomnieć że stało się tak a nie inaczej

Każdy wieczór przed zaśnięciem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 kwietnia 2014

Każdy wieczór przed zaśnięciem wygląda tak samo: biorę telefon do ręki i oglądam nasze zdjęcia. Potem włączam to, na którym jest tylko On i daję cmoka w wyświetlacz. Może to i głupie, ale tak cholernie za Nim tęsknię i zrobiłabym wszystko, by poczuć Jego obecność, zapach, dotyk i usłyszeć Jego głos mówiący do mnie: Kocham.

Kiedyś tak będzie  kiedyś... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 kwietnia 2014

Kiedyś tak będzie, kiedyś zrozumiesz, że mógłbym ginąć za Ciebie setki razy, kiedyś do Ciebie dotrze, że aby Cię mieć, byłbym w stanie poświęcić wszystko!

Znajdź faceta  który nazwie Cię... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 kwietnia 2014

Znajdź faceta, który nazwie Cię piękną kobietą, a nie fajną dupą, który zadzwoni kiedy się rozłączysz. Poczekaj na mężczyzną, który będzie Cię całował w czoło pokazując jak bardzo Cię kocha,Który będzie uwielbiał Cię w dresie, czy w piżamie, który będzie dumnie trzymał Cię za rękę przy swoich znajomych, który będzie mówił Ci, że najpiękniej wyglądasz bez makijażu. Poczekaj na faceta, który swoim znajomym powie to jest ta jedyna!

Czasami danie komuś drugiej szansy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 kwietnia 2014

Czasami danie komuś drugiej szansy jest jak danie mu drugiej kuli, bo nie trafił Cię za pierwszym razem. Jednak czasem to najlepszy wybór jakiego mogliśmy dokonać.

Pamiętasz ten strach  który... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 kwietnia 2014

Pamiętasz ten strach, który czułaś, bo bałaś się, że wam się nie uda? Przypomnij sobie, jak twoje serce każdego dnia tliło się tęsknotą, która paliła twoja duszę i nie pozwalała pogodzić się z Jego nieobecnością. Przypomnij sobie ile popłynęło łez, mających oczyścić serce z toksycznych uczuć i jak wiele myśli zostało zduszonych pod osłoną nocy. Pamiętasz? To teraz idź do Niego i udowodnij Mu, że 'jest najlepszym, co cię w życiu spotkało'.

Chcę czuć  że jestem dla Ciebie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 kwietnia 2014

Chcę czuć, że jestem dla Ciebie najważniejsza, najpiękniejsza, najlepsza, że mnie kochasz jak nikogo innego, że jak trzeba pójdziesz dla mnie na wojnę. Że mnie doceniasz i że jestem tą jedyną, dla której zrobiłbyś wszystko.

Nigdy w życiu nie mów  że coś... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 kwietnia 2014

Nigdy w życiu nie mów, że coś się skończyło i nie wróci, bo życie jest nierozwiązalną zagadką, potrafiącą zaskoczyć nas w najmniej spodziewanym momencie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV