głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Stary kobietę się kocha mimo wszystko. Po to jest. I masz z nią sypiać masz doznawać z nią nowych doświadczeń ma być wam cudownie ale nie tylko wokół tego to si

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Stary kobietę się kocha mimo wszystko. Po to jest. I masz z nią sypiać masz doznawać z nią nowych doświadczeń ma być wam cudownie ale nie tylko wokół tego to si
Stary  kobietę się kocha  mimo... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 kwietnia 2014

Stary, kobietę się kocha, mimo wszystko. Po to jest. I masz z nią sypiać, masz doznawać z nią nowych doświadczeń, ma być wam cudownie - ale nie tylko wokół tego to się kręci. Przytulaj ją. Daj jej swoją bluzę, gdy będzie marzła i daj serce, kiedy ona odda ci swoje. Zważywszy na to, że jest delikatniejsza, kurwa, nie rań jej.

Są pożegnania  na które  nigdy nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 kwietnia 2014

Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi. Są słowa, które zawsze będą wywoływać morze łez. I są takie osoby na myśl, o których zawsze zasypie nas lawina wspomnień.

Bycie szczęśliwym nie zawsze... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 kwietnia 2014

Bycie szczęśliwym nie zawsze oznacza, że wszystko jest idealnie. Szczęście oznacza, że zdecydowałeś spoglądać na świat poprze swe niedoskonałości.

Mogłabym zrezygnować naprawdę z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 kwietnia 2014

Mogłabym zrezygnować naprawdę z wielu rzeczy, ale nigdy nie zrezygnowałabym ze szczęścia, jakim są przyjaciele i On - czyli osoby, które pomimo odległości kocham nad życie.

Jestem uparta osobą. Choćby się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 kwietnia 2014

Jestem uparta osobą. Choćby się waliło i paliło, nie zostawie Cię. Jeżeli byłbyś chory, trędowaty - nie opuściłabym Cię. Nie zostałabym z Tobą również z litości, tylko z miłości, która nagrzewa się w moim sercu !

Nie obiecuję Ci wiele  bo prawie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 kwietnia 2014

Nie obiecuję Ci wiele, bo prawie tyle co nic. Najwyżej tyle co zieleni w wiosenne, pogodne dni. Najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń w potrzebie. Nie obiecuję Ci wiele bo po prostu tylko SIEBIE.

i nie masz prawa spojrzeć w inne... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 kwietnia 2014

i nie masz prawa spojrzeć w inne oczy. złapać innej dłoni. dotknąć innego ciała. zasmakować innych ust. szczypać innych policzków. klepać w inny tyłek. gapić się w inny dekolt. szeptać do innego ucha. kochać innej. nigdy, przenigdy.

Najgorsze nie jest wtedy  kiedy ktoś... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 kwietnia 2014

Najgorsze nie jest wtedy, kiedy ktoś kogo kochasz uzna, że lepiej gdyby się w jego życiu nie pojawił. Najgorsze jest wtedy, gdy mimo to nie potrafisz go znienawidzić...

kiedy pierwszy raz cię zobaczyłam... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 kwietnia 2014

kiedy pierwszy raz cię zobaczyłam, bałam się ciebie dotknąć. kiedy pierwszy raz cię dotknęłam, bałam się ciebie pocałować. kiedy pierwszy raz cię pocałowałam, bałam się ciebie pokochać. ale teraz, kiedy cię kocham jedyną rzeczą której się boję jest to, że cię stracę.

W miłości należy wybaczać wiele... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 kwietnia 2014

W miłości należy wybaczać wiele razy. Jeśli chcemy stać się godni naszych wyobrażeń, a miłość uczynić idealną, powinniśmy tę sztukę ćwiczyć do znudzenia. Jeśli umiesz wybaczyć - zrób to natychmiast. Jeśli nie umiesz - zrób to w najbliższej przyszłości. Zerwij z automatyzmem, z obrażaniem się, z czekaniem na odgadywanie Twoich myśli. Komunikuj się werbalnie, nie telepatycznie. Mów, czego oczekujesz, inaczej tego nie dostaniesz. Ale - przede wszystkim - musisz wiedzieć czego oczekujesz: czy chcesz kochać, czy być kochaną, bo to nie wszystko jedno..

Kiedy ostatni raz pomyślałeś o... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 kwietnia 2014

Kiedy ostatni raz pomyślałeś o mnie ? Czy już zupełnie wymazałeś mnie ze swoich wspomnień ? Bo ja często myślę o tym, co zrobiłam źle. Im częściej o tym myślę, tym mniej wiem.

I nadal głupia czekasz aż on... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 kwietnia 2014

I nadal głupia czekasz aż on odpisze, piszesz głupoty, udajesz, że wysłałaś coś przypadkiem. W sercu czujesz burze uczuć. Chodź cholernie go kochasz, nienawidzisz za to jak cie traktuje, że właśnie teraz go przy tobie nie ma, a przecież obiecał, ze będzie już na zawsze...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV