głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd I nadal głupia czekasz aż on odpisze piszesz głupoty udajesz że wysłałaś coś przypadkiem. W sercu czujesz burze uczuć. Chodź cholernie go kochasz nienawidzisz z

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
I nadal głupia czekasz aż on odpisze piszesz głupoty udajesz że wysłałaś coś przypadkiem. W sercu czujesz burze uczuć. Chodź cholernie go kochasz nienawidzisz za t
I nadal głupia czekasz aż on... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 kwietnia 2014

I nadal głupia czekasz aż on odpisze, piszesz głupoty, udajesz, że wysłałaś coś przypadkiem. W sercu czujesz burze uczuć. Chodź cholernie go kochasz, nienawidzisz za to jak cie traktuje, że właśnie teraz go przy tobie nie ma, a przecież obiecał, ze będzie już na zawsze...

  Palę. Piję. Źle się uczę.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 kwietnia 2014

- Palę. Piję. Źle się uczę. Nigdy nie mam kasy. Jestem leniwa. Nie mam żadnych ambicji. Jestem... - Jesteś miłością mojego życia wiec się zamknij i mnie pocałuj.

Najważniejszą godziną jest zawsze... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 kwietnia 2014

Najważniejszą godziną jest zawsze ta obecna! Najważniejszym człowiekiem jest zawsze ten, który akurat stoi przede mną! Dziełem najkonieczniejszym jest zawsze miłość!

Miłość oznacza rozprowadzać... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 kwietnia 2014

Miłość oznacza rozprowadzać ciepło, nie dusząc się przy tym wzajemnie. Miłość oznacza być ogniem, ale wzajemnie się nie spalać.

Weszłam do domu i od razu pobiegłam... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 kwietnia 2014

Weszłam do domu i od razu pobiegłam do swojego pokoju, rzuciłam się na łóżko i zaczęłam płakać w poduszkę. Nagle usłyszałam, że ktoś nawet nie pukając wchodzi do środka. Już miałam zacząć wrzeszczeć, gdy podszedł do mnie mój czteroletni brat i przytulając się do mnie powiedział, że wszystko będzie dobrze. Był chyba jedyną osobą, dzięki której na mojej twarzy w takiej chwili mógł pojawić się uśmiech.

Lepiej nie pokazywać ludziom  że na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 kwietnia 2014

Lepiej nie pokazywać ludziom, że na czymś nam zależy. Pokazując, że mamy to gdzieś, momentalnie mamy większe szanse na osiągnięcie tego. To zabawne.

I chciałabym wracać do mieszkania... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 16 kwietnia 2014

I chciałabym wracać do mieszkania, pełna pewności, że kiedy wejdę do pokoju, to będziesz tam. Będziesz leżał na kanapie, z tym niesamowitym uśmiechem. Że będziesz na mnie czekał i powitasz mnie tak, jak zawsze chciałam być witana.

Kochanie  jest pewien powód... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 16 kwietnia 2014

Kochanie, jest pewien powód, dlaczego się spotkaliśmy. Dlaczego wciąż trwamy przy sobie. Nigdy nie znałem tak silnej miłości. Gdy patrzę w Twoje oczy wiedząc, że moja miłość nigdy nie zginie. Nie mógłbym żyć bez Ciebie u mojego boku.

Przy nim będziesz bezpieczna i pewna... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 16 kwietnia 2014

Przy nim będziesz bezpieczna i pewna siebie, będzie Cię ochraniał przed światem swoim ramieniem. Całuje Cię w czółko i żegna na dobranoc. Gdy kładziesz się pod kołdrę, chcesz obudzić się przy nim rano. Przytula Cię do siebie jak prawdziwy mężczyzna. Mówi co czuje, nie wstydzi się wyznań. Patrzy Ci w oczy i gładzi Twoje włosy. Chodź często denerwujesz, nigdy nie ma Cię dosyć. Kocham Cię !!

Wolałabym puste mieszkanie niż... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 16 kwietnia 2014

Wolałabym puste mieszkanie niż siedzenie razem na kanapie, kiedy tak naprawdę nie mielibyśmy sobie nic do powiedzenia, bo łączyłyby nas tylko kredyt i dzieci.

Znajdź faceta  który nazwie Cię... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 16 kwietnia 2014

Znajdź faceta, który nazwie Cię piękną kobietą, a nie fajną dupą, który zadzwoni kiedy się rozłączysz. Poczekaj na mężczyznę, który będzie Cię całował w czoło, pokazując jak bardzo Cię kocha, który będzie uwielbiał Cię w dresie, czy w piżamie, który będzie dumnie trzymał Cię za rękę przy swoich znajomych, który będzie mówił Ci, ze pięknie wyglądasz bez makijażu i ułożonych włosów. Poczekaj na mężczyznę, który przy swoich kumplach nazwie Cię 'Tą jedyną'.

My nie uczymy się na błędach.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 16 kwietnia 2014

My nie uczymy się na błędach. Zawsze, ale to zawsze wchodzimy w to samo, chociaż mówimy nigdy nie wejdę dwa razy do tej samej rzeki  jednakże, po co się oszukiwać, skoro wiemy, że taki, kulminacyjny moment i tak kiedyś nastąpi

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV