głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Wiesz czego mi brak? Poczucia bezpieczeństwa. Tej malutkiej myśli w głowie która mówi mi że jesteś i zawsze przy mnie będziesz gdy stanie się coś złego. Bo z na

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Wiesz czego mi brak? Poczucia bezpieczeństwa. Tej malutkiej myśli w głowie która mówi mi że jesteś i zawsze przy mnie będziesz gdy stanie się coś złego.
Wiesz czego mi brak? Poczucia... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 kwietnia 2014

Wiesz czego mi brak? Poczucia bezpieczeństwa. Tej malutkiej myśli w głowie, która mówi mi, że jesteś i zawsze przy mnie będziesz, gdy stanie się coś złego.

Bo z nami to było tak  że na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 kwietnia 2014

Bo z nami to było tak, że na początku zastanawiasz się w co Ty się w ogóle pakujesz. Po miesiącu myślisz, że może coś z tego wyjść. A po pół roku oglądasz filmiki z zaręczyn na youtube. I wiesz co? Ja Ci się kiedyś oświadczę Kochanie.. Ale musisz udawać, że tego nie słyszałaś. Bo nie będzie niespodzianki..

A co jeśli nie ma miłości?  Jeśli... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 kwietnia 2014

A co jeśli nie ma miłości? Jeśli wszystko to chemia i psychologia? Kupujemy wrażenia, emocje, kupujemy je jak przedmioty. Całe życie szukam wolności.

Nie chcę zapomnieć Cię jako... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 kwietnia 2014

Nie chcę zapomnieć Cię jako człowieka. Pragnę zapomnieć Cię jako jedyną osobę, przy której boku chciałabym się budzić.

Przez chwilę widziałam Cię w tym... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 kwietnia 2014

Przez chwilę widziałam Cię w tym tłumie. Później odkryłam, że ludzie którzy zostali rozdzieleni z kimś, kogo kochają, często dostrzegają ukochaną osobę w obcym człowieku. To ma związek z tym, że część mózgu za rozpoznawanie ludzi jest przegrzana i zbyt szybko reaguje. Ta okrutna sztuczka umysłu trwała zaledwie kilka chwil, ale to wystarczyło, żebym poczuła wręcz fizycznie, jak bardzo Cię potrzebowałam.

Nikt nie jest wystarczająco odporny.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 kwietnia 2014

Nikt nie jest wystarczająco odporny. Nawet jeżeli przez okrągły miesiąc będziesz najweselszym człowiekiem na świecie, to znajdzie się dzień, który będzie tak okropny, że przez głowę przejdą Ci najokropniejsze myśli. I właśnie ten jeden dzień nie pozwala zadowalać się całym tym miesiącem.

 Strach przed związkiem ma podobną... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 kwietnia 2014

"Strach przed związkiem ma podobną strukturę co lęk wysokości. Nikt nie boi się pocałunków,przytulania,uczucia, że ktoś czeka właśnie na ciebie, tak jak nikt nie boi się być na szczycie. Boimy się upadku. Boimy się, że nasze serce nie będzie miało po co bić."

Nikt nie potrafi kłamać  nikt nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 kwietnia 2014

Nikt nie potrafi kłamać, nikt nie potrafi niczego ukryć, jeśli patrzy komuś prosto w oczy. A każda kobieta posiadająca choć odrobinę wrażliwości potrafi czytać z oczu zakochanego mężczyzny. Nawet jeśli przejawy tej miłości bywają czasem absurdalne. / Paulo Coelho - Na brzegu rzeki Piedry usiadłam i płakałam.

Bo nie żyję ani w przeszłości... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 kwietnia 2014

Bo nie żyję ani w przeszłości, ani w przyszłości. Dla mnie istnieje tylko dzisiaj i nie obchodzi mnie nic więcej. Jeśli kiedyś uda ci się trwać w teraźniejszości, staniesz się szczęśliwym człowiekiem. / Paulo Coelho - Alchemik.

''Pożądanie nie zaczyna się od... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 kwietnia 2014

''Pożądanie nie zaczyna się od rzeczy wyimaginowanych. Pożądanie jest grzechem bardzo konkretnym zaczynamy pożądać tego, co możemy dotknąć, zaczynamy pożądać tego, co widzimy na co dzień.''

chcę się budzić obok Ciebie rano... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 kwietnia 2014

chcę się budzić obok Ciebie rano punkt szósta, iść do pracy niosąc smak miłości na ustach . wiedzieć, że to życie, a nie historie z bajek, mieć pewność, że to nie sen, że kochamy się nawzajem .

Nie tęsknisz tak do końca za Nim... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 kwietnia 2014

Nie tęsknisz tak do końca za Nim samym. Tęsknisz bardziej za tym jak było. Tęsknisz za sms'ami na dobranoc, do których się przyzwyczaiłaś. Tęsknisz za tym by ktoś zapytał jak minął Ci dzień. Tęsknisz za tym, że zawsze starał się wywołać na Twojej twarzy uśmiech. Przytakujesz, prawda? To dodam jeszcze jedno - tęsknisz za tym by być komuś potrzebna, za tym by Twoja osoba zajmowała myśli kogoś, za tym by w końcu być dla kogoś ważna. skąd wiem? Kurwa, też za tym tęsknię.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV