głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd I to w jaki sposób na mnie patrzył jakbym była tą jedną jedyną najbardziej upragnioną. Kochałam jego spojrzenie. I usta. I to w jaki sposób mnie całował. Samym

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
I to w jaki sposób na mnie patrzył jakbym była tą jedną jedyną najbardziej upragnioną. Kochałam jego spojrzenie. I usta. I to w jaki sposób mnie całował. Samym tylk
I to w jaki sposób na mnie patrzył... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 maja 2014

I to w jaki sposób na mnie patrzył, jakbym była tą jedną, jedyną, najbardziej upragnioną. Kochałam jego spojrzenie. I usta. I to w jaki sposób mnie całował. Samym tylko pocałunkiem sprawiał, że chciało się marzyć i śnić.

Jeśli nie zadzwonisz do mnie przez... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 maja 2014

Jeśli nie zadzwonisz do mnie przez cały dzień, zrozumiem. Jeśli nie napiszesz przez cały dzień, zrozumiem. Jeśli nagle przestanie mi zależeć, mam nadzieję, że zrozumiesz?

Podobno jak kogoś kochasz to nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 maja 2014

Podobno jak kogoś kochasz to nie możesz przestać myśleć. I przede wszystkim o niego walczysz. Tylko uwierz mi że trudno jest o kogoś walczyć jak wiesz że i tak Cię nie chce.

Gdy do­pada nas bez­silność... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 maja 2014

Gdy do­pada nas bez­silność, ko­nie­cznie pot­rzeb­ny jest obok ktoś blis­ki, kto pow­strzy­ma nasze łzy przed rozlaniem...

i pokochaj mnie rozmazaną potarganą... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 kwietnia 2014

i pokochaj mnie rozmazaną,potarganą i rozwrzeszczaną.wybaczaj mi mój zły humor,migrenę,złe samopoczucie.rób wszystko bym ci uwierzyła,że kochasz

Myślę co moglibyśmy przez ten czas... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 kwietnia 2014

Myślę co moglibyśmy przez ten czas zrobić. Jest tyle kin, tyle filmów, tyle miejsc nowych. Może moglibyśmy tam pobyć, albo zostać tu i poleżeć na podłodze. Może moglibyśmy pić razem kawę gdzieś. Wyjść razem lub nie robić nic razem.

Wiesz czego mi brak? Poczucia... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 kwietnia 2014

Wiesz czego mi brak? Poczucia bezpieczeństwa. Tej malutkiej myśli w głowie, która mówi mi, że jesteś i zawsze przy mnie będziesz, gdy stanie się coś złego.

Bo z nami to było tak  że na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 kwietnia 2014

Bo z nami to było tak, że na początku zastanawiasz się w co Ty się w ogóle pakujesz. Po miesiącu myślisz, że może coś z tego wyjść. A po pół roku oglądasz filmiki z zaręczyn na youtube. I wiesz co? Ja Ci się kiedyś oświadczę Kochanie.. Ale musisz udawać, że tego nie słyszałaś. Bo nie będzie niespodzianki..

A co jeśli nie ma miłości?  Jeśli... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 kwietnia 2014

A co jeśli nie ma miłości? Jeśli wszystko to chemia i psychologia? Kupujemy wrażenia, emocje, kupujemy je jak przedmioty. Całe życie szukam wolności.

Nie chcę zapomnieć Cię jako... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 kwietnia 2014

Nie chcę zapomnieć Cię jako człowieka. Pragnę zapomnieć Cię jako jedyną osobę, przy której boku chciałabym się budzić.

Przez chwilę widziałam Cię w tym... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 kwietnia 2014

Przez chwilę widziałam Cię w tym tłumie. Później odkryłam, że ludzie którzy zostali rozdzieleni z kimś, kogo kochają, często dostrzegają ukochaną osobę w obcym człowieku. To ma związek z tym, że część mózgu za rozpoznawanie ludzi jest przegrzana i zbyt szybko reaguje. Ta okrutna sztuczka umysłu trwała zaledwie kilka chwil, ale to wystarczyło, żebym poczuła wręcz fizycznie, jak bardzo Cię potrzebowałam.

Nikt nie jest wystarczająco odporny.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 kwietnia 2014

Nikt nie jest wystarczająco odporny. Nawet jeżeli przez okrągły miesiąc będziesz najweselszym człowiekiem na świecie, to znajdzie się dzień, który będzie tak okropny, że przez głowę przejdą Ci najokropniejsze myśli. I właśnie ten jeden dzień nie pozwala zadowalać się całym tym miesiącem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV