głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd I dotknij mnie i pocałuj mnie i zapewnij mnie utwierdź mnie w tym że chcesz. Właśnie mnie. Całą od stóp do głów z milionami wad i zaledwie z jedną zaletą którą

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
I dotknij mnie i pocałuj mnie i zapewnij mnie utwierdź mnie w tym że chcesz. Właśnie mnie. Całą od stóp do głów z milionami wad i zaledwie z jedną zaletą którą jest
I dotknij mnie i pocałuj mnie i... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 maja 2014

I dotknij mnie i pocałuj mnie i zapewnij mnie, utwierdź mnie w tym, że chcesz. Właśnie mnie. Całą, od stóp do głów, z milionami wad i zaledwie z jedną zaletą, którą jest fakt, że mam serce. Serce, które tak niemożliwie mocno Cię kocha.

I tylko miłość może sprawić  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 maja 2014

I tylko miłość może sprawić, że stajesz się wyjątkowym, tym jednym, jedynym na ziemi, nie zastąpionym, a twoja obecność zaczyna znaczyć więcej, niż cały świat.

Czasem mylimy zależność z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 maja 2014

Czasem mylimy zależność z miłością. W dojrzałym związku ludzie dają sobie wybór, nikt nikogo nie dominuje ani się nie podporządkowuje. Nie ma wymagań, żeby ktoś robił to, czego się od niego oczekuje. Uzależnienie jest jak wąż w raju, którym jest szczęśliwa relacja. Ostatecznie niszczy to, co może być dobre między ludźmi.

Są fa­ceci  którzy do­ras­tają... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 maja 2014

Są fa­ceci, którzy do­ras­tają z myślą, że kiedyś w przyszłości założą rodzinę, i ta­cy, którzy są go­towi do małżeństwa, gdy tyl­ko poz­nają właściwą dziew­czynę. Ci pier­wsi mnie nudzą głównie dla­tego, że są żałośni; na dru­gich, szczerze mówiąc, trud­no tra­fić. To ci drudzy, ci po­ważni, mnie in­te­resują i trze­ba cza­su, żeby zna­leźć te­go, który zain­te­resu­je się mną. Chcę po­wie­dzieć, że jeśli związek nie przet­rwa długo, to po co, u lich, w ogóle tra­cić na niego czas i ener­gię.

Istnieją dwa rodzaje rozczarowań w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 maja 2014

Istnieją dwa rodzaje rozczarowań w życiu: 1. Nie dostawać wszystkiego, czego się chce 2. Otrzymywać wszystko, czego się zapragnie

Kochać jest łatwo. To  można... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 maja 2014

Kochać jest łatwo. To, można powiedzieć jak z samochodem: wystarczy włączyć silnik, dodać gazu i wyznaczyć sobie cel podróży. Ale być kochaną to tak jak przejażdżka z kimś innym, jego samochodem. Nawet jeśli uważasz tego kogoś za dobrego kierowcę, zawsze pozostaje jakiś podskórny strach, że może się pomylić, a wtedy w ułamku sekundy wystrzelicie oboje przed przednią szybę na spotkanie śmierci. Być kochaną może oznaczać największy koszmar. Bo miłość to rezygnacja z panowania nad własnym losem. A co się stanie, jeśli w połowie drogi postanowisz zawrócić albo skręcić w bok, a nie masz na to jako pasażer żadnego wpływu?

Uwielbiam pisać z ludźmi  którzy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 maja 2014

Uwielbiam pisać z ludźmi, którzy odpisują z niewyobrażalną prędkością. Czuję wtedy, że naprawdę chcą ze mną rozmawiać.

Życie nigdy nie jest usłane... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 7 maja 2014

Życie nigdy nie jest usłane różami. Zdarzają się tylko takie momenty, krótkie chwile, gdy wydaje się, że mamy to, czego pragnęliśmy. Z czasem okazuje się, że to był tylko przedsmak tego, co mogliśmy mieć, bo przecież znów się nie udało.

Pomyśl sobie jak wiele przypadku i... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 7 maja 2014

Pomyśl sobie jak wiele przypadku i zbiegów okoliczności musiało zaistnieć, aby doprowadzić do naszego spotkania. Wystarczyła tylko jedna inna decyzja w moim, albo w twoim życiu, jedna droga w prawo zamiast w lewo i nie wiedzielibyśmy o swoim istnieniu. A jednak, przydarzyło nam się to i pozwala mi wierzyć, że wszystko jest możliwe, skoro los zaszedł z nami aż tak daleko

Na jego miejscu nigdy nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 7 maja 2014

Na jego miejscu nigdy nie wypuściłbym z rąk kobiety, która patrzy na mnie z taka pasją. Gdyby któraś tak na mnie spojrzała, odciąłbym jej nogi, by nie mogła już ode mnie uciec i kazałbym jej przysiąc, że wyrwie mi serce, jeśli kiedykolwiek zapałam uczuciem do innej.

Część naszego życia polega na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 7 maja 2014

Część naszego życia polega na poszukiwaniu tej jednej osoby, która zrozumie naszą historię. Często okazuje się, że wybraliśmy niewłaściwie. Człowiek, o którym sądziliśmy, że rozumie nas najlepiej, odnosi się do nas później ze współczuciem, obojętnością albo wręcz antypatią. Z kolei ludzie, których obchodzimy, dzielą się na dwie grupy: tych, którzy nas rozumieją i tych, którzy wybaczają nam najgorsze grzechy. Rzadko zdarza się trafić na kogoś, kto ma obie te cechy naraz.

Jeśli o mnie myślisz  przepraszam... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 7 maja 2014

Jeśli o mnie myślisz  przepraszam, że tracisz niepotrzebnie czas. Jeśli myślisz, że się we mnie zakochałeś  przepraszam za to złudzenie, na pewno szybko minie. Jeśli boli Cię serduszko od tych słów  przepraszam, że je napisałam. Jeśli przeze mnie kiedykolwiek będziesz czuł smutek  przepraszam, że jestem, ze spotkałeś mnie na swojej drodze życia&

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV