głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Poczuć na szyi Twój de­likat­ny od­dech roz­koszo­wać się ciepłem do­tyku Twe­go ciała zachłan­nie pragnąć Two­jej blis­kości być bez­bron­nym na czułość Twych

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Poczuć na szyi Twój de­likat­ny od­dech roz­koszo­wać się ciepłem do­tyku Twe­go ciała zachłan­nie pragnąć Two­jej blis­kości być bez­bron­nym na czułość Twych sub­t
Poczuć na szyi Twój de­likat­ny... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 maja 2014

Poczuć na szyi Twój de­likat­ny od­dech, roz­koszo­wać się ciepłem do­tyku Twe­go ciała, zachłan­nie pragnąć Two­jej blis­kości, być bez­bron­nym na czułość Twych sub­telnych ust.

Każde z nas miało swoją własną... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 maja 2014

Każde z nas miało swoją własną historię. Każde ukrywało w zakamarkach myśli najgłębsze tajemnice życia, największe koszmary minionych lat, najcudowniejsze epizody minionych chwil szczęścia, najważniejsze uczucia, najgorsze kłamstwa. Każde z Nas pomimo wszystko było do siebie podobne, w niewielkim, niewyobrażalnym dla normalnego społeczeństwa stopniu, wzajemnie oddziaływaliśmy na Nasze umysły, byliśmy częściami składowymi tej drugiej osoby, jednymi z największych i najgłębszych części, byliśmy Swym niezastąpionym byciem serca, rytmem mijających dni, BYLIŚMY.Los chciał, by nasze drogi rozdzieliły się, mamy jednak jedną wspólną, to droga, którą do końca istnień będą kroczyły Nasze wspomnienia, smutki, chwile szczęścia, nieporozumień, kłótni.

I to w jaki sposób na mnie patrzył... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 maja 2014

I to w jaki sposób na mnie patrzył, jakbym była tą jedną, jedyną, najbardziej upragnioną. Kochałam jego spojrzenie. I usta. I to w jaki sposób mnie całował. Samym tylko pocałunkiem sprawiał, że chciało się marzyć i śnić.

Jeśli nie zadzwonisz do mnie przez... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 maja 2014

Jeśli nie zadzwonisz do mnie przez cały dzień, zrozumiem. Jeśli nie napiszesz przez cały dzień, zrozumiem. Jeśli nagle przestanie mi zależeć, mam nadzieję, że zrozumiesz?

Podobno jak kogoś kochasz to nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 maja 2014

Podobno jak kogoś kochasz to nie możesz przestać myśleć. I przede wszystkim o niego walczysz. Tylko uwierz mi że trudno jest o kogoś walczyć jak wiesz że i tak Cię nie chce.

Gdy do­pada nas bez­silność... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 maja 2014

Gdy do­pada nas bez­silność, ko­nie­cznie pot­rzeb­ny jest obok ktoś blis­ki, kto pow­strzy­ma nasze łzy przed rozlaniem...

i pokochaj mnie rozmazaną potarganą... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 kwietnia 2014

i pokochaj mnie rozmazaną,potarganą i rozwrzeszczaną.wybaczaj mi mój zły humor,migrenę,złe samopoczucie.rób wszystko bym ci uwierzyła,że kochasz

Myślę co moglibyśmy przez ten czas... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 kwietnia 2014

Myślę co moglibyśmy przez ten czas zrobić. Jest tyle kin, tyle filmów, tyle miejsc nowych. Może moglibyśmy tam pobyć, albo zostać tu i poleżeć na podłodze. Może moglibyśmy pić razem kawę gdzieś. Wyjść razem lub nie robić nic razem.

Wiesz czego mi brak? Poczucia... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 kwietnia 2014

Wiesz czego mi brak? Poczucia bezpieczeństwa. Tej malutkiej myśli w głowie, która mówi mi, że jesteś i zawsze przy mnie będziesz, gdy stanie się coś złego.

Bo z nami to było tak  że na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 kwietnia 2014

Bo z nami to było tak, że na początku zastanawiasz się w co Ty się w ogóle pakujesz. Po miesiącu myślisz, że może coś z tego wyjść. A po pół roku oglądasz filmiki z zaręczyn na youtube. I wiesz co? Ja Ci się kiedyś oświadczę Kochanie.. Ale musisz udawać, że tego nie słyszałaś. Bo nie będzie niespodzianki..

A co jeśli nie ma miłości?  Jeśli... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 kwietnia 2014

A co jeśli nie ma miłości? Jeśli wszystko to chemia i psychologia? Kupujemy wrażenia, emocje, kupujemy je jak przedmioty. Całe życie szukam wolności.

Nie chcę zapomnieć Cię jako... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 kwietnia 2014

Nie chcę zapomnieć Cię jako człowieka. Pragnę zapomnieć Cię jako jedyną osobę, przy której boku chciałabym się budzić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV