głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Przyjaciele mogą być trudni. Oczekują od Ciebie więcej niż obcy. Obcy widzą Cię takim jakim chcą Cię widzieć. Przyjaciół nie oszukasz i dlatego są przyjaciółmi.

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Przyjaciele mogą być trudni. Oczekują od Ciebie więcej niż obcy. Obcy widzą Cię takim jakim chcą Cię widzieć. Przyjaciół nie oszukasz i dlatego są przyjaciółmi.
Przyjaciele mogą być trudni.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 maja 2014

Przyjaciele mogą być trudni. Oczekują od Ciebie więcej niż obcy. Obcy widzą Cię takim jakim chcą Cię widzieć. Przyjaciół nie oszukasz i dlatego są przyjaciółmi.

Ty jeszcze nie wiesz? To na ciebie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 maja 2014

Ty jeszcze nie wiesz? To na ciebie patrzę, kiedy zasypiam. I przez ciebie przecież papierosami dziury wypalam w pościeli tuż przed snem. Nie wiesz, nie chcesz./ Marcin Świetlicki - majowe wojny

Kiedy ktoś jest tak wyjątkowy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 maja 2014

Kiedy ktoś jest tak wyjątkowy, wiesz o tym prędzej, niż się spodziewasz. Poznajesz to instynktownie i masz pewność, że cokolwiek się stanie, już nigdy nie będzie nikogo takiego jak on./ Nicholas Sparks - Szcześciarz

Boli kiedy z Tobą rozmawiam  boli... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 maja 2014

Boli kiedy z Tobą rozmawiam, boli kiedy mówisz te wszystkie rzeczy, które wbijają mi się w serce i boli kiedy siedzę w ciszy, podświadomie czekając na jakąkolwiek wiadomość. Zakopuję się w to coraz bardziej, nie potrafię pójść w żadną stronę, a Twoje zachowanie robi mi w głowie jeszcze większy bałagan.

Uśmiechnij się do mnie  gdy na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 maja 2014

Uśmiechnij się do mnie, gdy na Ciebie spojrzę, przytul mnie, gdy spuszczę głowę. Weź mnie na ręce, gdy będę narzekać i idź ze mną gdzieś, jak będzie mnie nosiło.

Nie oczekuj ode mnie zbyt wiele. Nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 maja 2014

Nie oczekuj ode mnie zbyt wiele. Nie licz na to, że kiedykolwiek powiem Ci 'kocham' z takim samym przekonaniem jak mówiłam to do Niego. Nawet nie marz o tym, że się zaangażuję - zrobiłam to tylko raz w życiu, i nie wyszło mi to na dobre. Nie próbuj mnie ograniczać - tylko On miał prawo pytać gdzie jestem, z kim i co robię, a także zabraniać mi czegokolwiek, choć też z umiarem. Nie licz na to, że pójdę z Tobą na romantyczną kolację - nie kręcą mnie takie akcje, i byłabym gotowa poświęcić się tak tylko dla Niego. Nie próbuj mnie zrozumieć - tylko On to potrafił. Z resztą najlepiej nie próbuj niczego, na nic nie licz - tak będzie mi łatwiej.

 Naz­wiesz mnie głup­cem  bo w tak... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 maja 2014

"Naz­wiesz mnie głup­cem, bo w tak młodym wieku wierzę w miłość i wza­jem­ne zaufa­nie. Naz­wiesz mnie niepop­rawnym realistą, bo przep­la­tam przez zwykła codzien­ność, pro­jek­cje marzeń. Naz­wiesz mnie ro­man­ty­kiem, bo dos­trze­gam piękno w zachodzącym słońcu. Naz­wiesz mnie naiw­nym stworze­niem, bo po­wie­rzyłam swo­je życie w cudze ręce. Możesz mnie na­zywać jak chcesz, oce­niać po po­zorach, które poz­wa­lam Ci zo­baczyć. Możesz ze mnie SZYDZIĆ I DRWIĆ, ale ja znam swoją wa­rtość i nie za­bie­rzesz mi jej nig­dy.! "

Dy­sonans poz­naw­czy to... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 maja 2014

Dy­sonans poz­naw­czy to kon­flikt po­między dob­rem a złem. Oka­zuje się, że "kac mo­ral­ny" do­tyczy osób, które są zdol­ne do ref­lek­sji i od­czu­wania. Roz­bieżność po­między dwo­ma biegu­nami jed­nej spra­wy, uka­zująca słabość człowieka w mo­men­cie wy­boru po­zor­nie dla niego ważnych as­pektów życia.

Są takie momenty  kiedy każdy z nas... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 maja 2014

Są takie momenty, kiedy każdy z nas ma dość .. Dość krzyczących wiecznie rodziców, dość wysłuchiwania z ust mamy swoich wad, dość deszczu, dość upałów, dość łez wycieranych nocą w poduszkę,dość samotnych spacerów ze słuchawkami w uszach, dość wszystkiego. Wtedy najchętniej wybieglibyśmy z domu pakując w torbę portfel, prince polo, butelkę z mineralną wodą i ucieklibyśmy na dworzec czekając na pociąg do wiecznego szczęścia. Na pociąg do miejsca gdzie nikt nas nie zna, gdzie można by było ułożyć wszystko od nowa. Ułożyć tak jak sami tego chcemy. Pojechać w miejsce, gdzie moglibyśmy być reżyserami własnego życia.

Czasami życie stawia przed nami... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 maja 2014

Czasami życie stawia przed nami ludzi tych którzy ranią , by zobaczyć jak powstajemy i dążymy do tych ludzi którzy nas uszczęśliwiają `.

Nie potrzebuję jakiegoś wielkiego... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 maja 2014

Nie potrzebuję jakiegoś wielkiego romansu, niczym z pieprzonego ekranu. wystarczy mi jedynie obecność, te silne ramiona, w których streszcza się wszystko inne. świadomość, że obok Ciebie już zawsze znajdzie się miejsce tylko dla mnie, i że pomimo codziennych upadków, to co jest, nigdy nie stanie się kolejnym z marnych wspomnieniem, bo wiesz, może to dziwne, ale mając Cię przy sobie, oddycha się jakby znacznie łatwiej.

Ko­bieta pot­rze­buje cza­sem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 maja 2014

Ko­bieta pot­rze­buje cza­sem drob­ne­go ges­tu. Bla­dego kwiat­ka, czułego do­tyku, wyjścia do teat­ru. Od cza­su do cza­su prag­nie, aby cała uwa­ga fa­ceta była sku­piona tyl­ko na niej. Chce być pępkiem świata. Egois­tycznie, ale praw­dzi­wie. Chce stać na czub­ku wieży i wie­dzieć, że jest szczy­tem je­go ser­ca i marzeń. Cza­sami chce być roz­pie­szcza­na ka­wałkiem białej cze­kola­dy, kawą z bitą śmietaną o po­ran­ku. A może po pros­tu chce czuć o każdej porze dnia i no­cy, że jest kocha­na? Suk­ce­sem jest zna­leźć mężczyznę, który to nie tyl­ko zro­zumie i pojmie, ale wy­kona.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV