głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Ko­bieta pot­rze­buje cza­sem drob­ne­go ges­tu. Bla­dego kwiat­ka czułego do­tyku wyjścia do teat­ru. Od cza­su do cza­su prag­nie aby cała uwa­ga fa­ceta była

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Ko­bieta pot­rze­buje cza­sem drob­ne­go ges­tu. Bla­dego kwiat­ka czułego do­tyku wyjścia do teat­ru. Od cza­su do cza­su prag­nie aby cała uwa­ga fa­ceta była sku­
Ko­bieta pot­rze­buje cza­sem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 maja 2014

Ko­bieta pot­rze­buje cza­sem drob­ne­go ges­tu. Bla­dego kwiat­ka, czułego do­tyku, wyjścia do teat­ru. Od cza­su do cza­su prag­nie, aby cała uwa­ga fa­ceta była sku­piona tyl­ko na niej. Chce być pępkiem świata. Egois­tycznie, ale praw­dzi­wie. Chce stać na czub­ku wieży i wie­dzieć, że jest szczy­tem je­go ser­ca i marzeń. Cza­sami chce być roz­pie­szcza­na ka­wałkiem białej cze­kola­dy, kawą z bitą śmietaną o po­ran­ku. A może po pros­tu chce czuć o każdej porze dnia i no­cy, że jest kocha­na? Suk­ce­sem jest zna­leźć mężczyznę, który to nie tyl­ko zro­zumie i pojmie, ale wy­kona.

I dotknij mnie i pocałuj mnie i... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 maja 2014

I dotknij mnie i pocałuj mnie i zapewnij mnie, utwierdź mnie w tym, że chcesz. Właśnie mnie. Całą, od stóp do głów, z milionami wad i zaledwie z jedną zaletą, którą jest fakt, że mam serce. Serce, które tak niemożliwie mocno Cię kocha.

I tylko miłość może sprawić  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 maja 2014

I tylko miłość może sprawić, że stajesz się wyjątkowym, tym jednym, jedynym na ziemi, nie zastąpionym, a twoja obecność zaczyna znaczyć więcej, niż cały świat.

Czasem mylimy zależność z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 maja 2014

Czasem mylimy zależność z miłością. W dojrzałym związku ludzie dają sobie wybór, nikt nikogo nie dominuje ani się nie podporządkowuje. Nie ma wymagań, żeby ktoś robił to, czego się od niego oczekuje. Uzależnienie jest jak wąż w raju, którym jest szczęśliwa relacja. Ostatecznie niszczy to, co może być dobre między ludźmi.

Są fa­ceci  którzy do­ras­tają... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 maja 2014

Są fa­ceci, którzy do­ras­tają z myślą, że kiedyś w przyszłości założą rodzinę, i ta­cy, którzy są go­towi do małżeństwa, gdy tyl­ko poz­nają właściwą dziew­czynę. Ci pier­wsi mnie nudzą głównie dla­tego, że są żałośni; na dru­gich, szczerze mówiąc, trud­no tra­fić. To ci drudzy, ci po­ważni, mnie in­te­resują i trze­ba cza­su, żeby zna­leźć te­go, który zain­te­resu­je się mną. Chcę po­wie­dzieć, że jeśli związek nie przet­rwa długo, to po co, u lich, w ogóle tra­cić na niego czas i ener­gię.

Istnieją dwa rodzaje rozczarowań w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 maja 2014

Istnieją dwa rodzaje rozczarowań w życiu: 1. Nie dostawać wszystkiego, czego się chce 2. Otrzymywać wszystko, czego się zapragnie

Kochać jest łatwo. To  można... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 maja 2014

Kochać jest łatwo. To, można powiedzieć jak z samochodem: wystarczy włączyć silnik, dodać gazu i wyznaczyć sobie cel podróży. Ale być kochaną to tak jak przejażdżka z kimś innym, jego samochodem. Nawet jeśli uważasz tego kogoś za dobrego kierowcę, zawsze pozostaje jakiś podskórny strach, że może się pomylić, a wtedy w ułamku sekundy wystrzelicie oboje przed przednią szybę na spotkanie śmierci. Być kochaną może oznaczać największy koszmar. Bo miłość to rezygnacja z panowania nad własnym losem. A co się stanie, jeśli w połowie drogi postanowisz zawrócić albo skręcić w bok, a nie masz na to jako pasażer żadnego wpływu?

Uwielbiam pisać z ludźmi  którzy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 maja 2014

Uwielbiam pisać z ludźmi, którzy odpisują z niewyobrażalną prędkością. Czuję wtedy, że naprawdę chcą ze mną rozmawiać.

Życie nigdy nie jest usłane... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 7 maja 2014

Życie nigdy nie jest usłane różami. Zdarzają się tylko takie momenty, krótkie chwile, gdy wydaje się, że mamy to, czego pragnęliśmy. Z czasem okazuje się, że to był tylko przedsmak tego, co mogliśmy mieć, bo przecież znów się nie udało.

Pomyśl sobie jak wiele przypadku i... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 7 maja 2014

Pomyśl sobie jak wiele przypadku i zbiegów okoliczności musiało zaistnieć, aby doprowadzić do naszego spotkania. Wystarczyła tylko jedna inna decyzja w moim, albo w twoim życiu, jedna droga w prawo zamiast w lewo i nie wiedzielibyśmy o swoim istnieniu. A jednak, przydarzyło nam się to i pozwala mi wierzyć, że wszystko jest możliwe, skoro los zaszedł z nami aż tak daleko

Na jego miejscu nigdy nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 7 maja 2014

Na jego miejscu nigdy nie wypuściłbym z rąk kobiety, która patrzy na mnie z taka pasją. Gdyby któraś tak na mnie spojrzała, odciąłbym jej nogi, by nie mogła już ode mnie uciec i kazałbym jej przysiąc, że wyrwie mi serce, jeśli kiedykolwiek zapałam uczuciem do innej.

Część naszego życia polega na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 7 maja 2014

Część naszego życia polega na poszukiwaniu tej jednej osoby, która zrozumie naszą historię. Często okazuje się, że wybraliśmy niewłaściwie. Człowiek, o którym sądziliśmy, że rozumie nas najlepiej, odnosi się do nas później ze współczuciem, obojętnością albo wręcz antypatią. Z kolei ludzie, których obchodzimy, dzielą się na dwie grupy: tych, którzy nas rozumieją i tych, którzy wybaczają nam najgorsze grzechy. Rzadko zdarza się trafić na kogoś, kto ma obie te cechy naraz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV