głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Naz­wiesz mnie głup­cem bo w tak młodym wieku wierzę w miłość i wza­jem­ne zaufa­nie. Naz­wiesz mnie niepop­rawnym realistą bo przep­la­tam przez zwykła codzie

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Naz­wiesz mnie głup­cem bo w tak młodym wieku wierzę w miłość i wza­jem­ne zaufa­nie. Naz­wiesz mnie niepop­rawnym realistą bo przep­la­tam przez zwykła codzien­ność
 Naz­wiesz mnie głup­cem  bo w tak... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 maja 2014

"Naz­wiesz mnie głup­cem, bo w tak młodym wieku wierzę w miłość i wza­jem­ne zaufa­nie. Naz­wiesz mnie niepop­rawnym realistą, bo przep­la­tam przez zwykła codzien­ność, pro­jek­cje marzeń. Naz­wiesz mnie ro­man­ty­kiem, bo dos­trze­gam piękno w zachodzącym słońcu. Naz­wiesz mnie naiw­nym stworze­niem, bo po­wie­rzyłam swo­je życie w cudze ręce. Możesz mnie na­zywać jak chcesz, oce­niać po po­zorach, które poz­wa­lam Ci zo­baczyć. Możesz ze mnie SZYDZIĆ I DRWIĆ, ale ja znam swoją wa­rtość i nie za­bie­rzesz mi jej nig­dy.! "

Dy­sonans poz­naw­czy to... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 maja 2014

Dy­sonans poz­naw­czy to kon­flikt po­między dob­rem a złem. Oka­zuje się, że "kac mo­ral­ny" do­tyczy osób, które są zdol­ne do ref­lek­sji i od­czu­wania. Roz­bieżność po­między dwo­ma biegu­nami jed­nej spra­wy, uka­zująca słabość człowieka w mo­men­cie wy­boru po­zor­nie dla niego ważnych as­pektów życia.

Są takie momenty  kiedy każdy z nas... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 maja 2014

Są takie momenty, kiedy każdy z nas ma dość .. Dość krzyczących wiecznie rodziców, dość wysłuchiwania z ust mamy swoich wad, dość deszczu, dość upałów, dość łez wycieranych nocą w poduszkę,dość samotnych spacerów ze słuchawkami w uszach, dość wszystkiego. Wtedy najchętniej wybieglibyśmy z domu pakując w torbę portfel, prince polo, butelkę z mineralną wodą i ucieklibyśmy na dworzec czekając na pociąg do wiecznego szczęścia. Na pociąg do miejsca gdzie nikt nas nie zna, gdzie można by było ułożyć wszystko od nowa. Ułożyć tak jak sami tego chcemy. Pojechać w miejsce, gdzie moglibyśmy być reżyserami własnego życia.

Czasami życie stawia przed nami... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 maja 2014

Czasami życie stawia przed nami ludzi tych którzy ranią , by zobaczyć jak powstajemy i dążymy do tych ludzi którzy nas uszczęśliwiają `.

Nie potrzebuję jakiegoś wielkiego... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 maja 2014

Nie potrzebuję jakiegoś wielkiego romansu, niczym z pieprzonego ekranu. wystarczy mi jedynie obecność, te silne ramiona, w których streszcza się wszystko inne. świadomość, że obok Ciebie już zawsze znajdzie się miejsce tylko dla mnie, i że pomimo codziennych upadków, to co jest, nigdy nie stanie się kolejnym z marnych wspomnieniem, bo wiesz, może to dziwne, ale mając Cię przy sobie, oddycha się jakby znacznie łatwiej.

Ko­bieta pot­rze­buje cza­sem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 maja 2014

Ko­bieta pot­rze­buje cza­sem drob­ne­go ges­tu. Bla­dego kwiat­ka, czułego do­tyku, wyjścia do teat­ru. Od cza­su do cza­su prag­nie, aby cała uwa­ga fa­ceta była sku­piona tyl­ko na niej. Chce być pępkiem świata. Egois­tycznie, ale praw­dzi­wie. Chce stać na czub­ku wieży i wie­dzieć, że jest szczy­tem je­go ser­ca i marzeń. Cza­sami chce być roz­pie­szcza­na ka­wałkiem białej cze­kola­dy, kawą z bitą śmietaną o po­ran­ku. A może po pros­tu chce czuć o każdej porze dnia i no­cy, że jest kocha­na? Suk­ce­sem jest zna­leźć mężczyznę, który to nie tyl­ko zro­zumie i pojmie, ale wy­kona.

I dotknij mnie i pocałuj mnie i... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 maja 2014

I dotknij mnie i pocałuj mnie i zapewnij mnie, utwierdź mnie w tym, że chcesz. Właśnie mnie. Całą, od stóp do głów, z milionami wad i zaledwie z jedną zaletą, którą jest fakt, że mam serce. Serce, które tak niemożliwie mocno Cię kocha.

I tylko miłość może sprawić  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 maja 2014

I tylko miłość może sprawić, że stajesz się wyjątkowym, tym jednym, jedynym na ziemi, nie zastąpionym, a twoja obecność zaczyna znaczyć więcej, niż cały świat.

Czasem mylimy zależność z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 maja 2014

Czasem mylimy zależność z miłością. W dojrzałym związku ludzie dają sobie wybór, nikt nikogo nie dominuje ani się nie podporządkowuje. Nie ma wymagań, żeby ktoś robił to, czego się od niego oczekuje. Uzależnienie jest jak wąż w raju, którym jest szczęśliwa relacja. Ostatecznie niszczy to, co może być dobre między ludźmi.

Są fa­ceci  którzy do­ras­tają... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 maja 2014

Są fa­ceci, którzy do­ras­tają z myślą, że kiedyś w przyszłości założą rodzinę, i ta­cy, którzy są go­towi do małżeństwa, gdy tyl­ko poz­nają właściwą dziew­czynę. Ci pier­wsi mnie nudzą głównie dla­tego, że są żałośni; na dru­gich, szczerze mówiąc, trud­no tra­fić. To ci drudzy, ci po­ważni, mnie in­te­resują i trze­ba cza­su, żeby zna­leźć te­go, który zain­te­resu­je się mną. Chcę po­wie­dzieć, że jeśli związek nie przet­rwa długo, to po co, u lich, w ogóle tra­cić na niego czas i ener­gię.

Istnieją dwa rodzaje rozczarowań w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 maja 2014

Istnieją dwa rodzaje rozczarowań w życiu: 1. Nie dostawać wszystkiego, czego się chce 2. Otrzymywać wszystko, czego się zapragnie

Kochać jest łatwo. To  można... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 maja 2014

Kochać jest łatwo. To, można powiedzieć jak z samochodem: wystarczy włączyć silnik, dodać gazu i wyznaczyć sobie cel podróży. Ale być kochaną to tak jak przejażdżka z kimś innym, jego samochodem. Nawet jeśli uważasz tego kogoś za dobrego kierowcę, zawsze pozostaje jakiś podskórny strach, że może się pomylić, a wtedy w ułamku sekundy wystrzelicie oboje przed przednią szybę na spotkanie śmierci. Być kochaną może oznaczać największy koszmar. Bo miłość to rezygnacja z panowania nad własnym losem. A co się stanie, jeśli w połowie drogi postanowisz zawrócić albo skręcić w bok, a nie masz na to jako pasażer żadnego wpływu?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV