głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Nigdy nie daj sobie wmówić że jesteś nikim. Masz swoją wartość plany i marzenia. Masz siłę o której nikt nie wie. Podniesiesz się z każdego upadku. Wierzę w Cie

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Nigdy nie daj sobie wmówić że jesteś nikim. Masz swoją wartość plany i marzenia. Masz siłę o której nikt nie wie. Podniesiesz się z każdego upadku. Wierzę w Ciebie uwier
Nigdy nie daj sobie wmówić że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 11 maja 2014

Nigdy nie daj sobie wmówić że jesteś nikim. Masz swoją wartość, plany i marzenia. Masz siłę o której nikt nie wie. Podniesiesz się z każdego upadku. Wierzę w Ciebie uwierz i Ty.

Ludzie myślą  że zakochani mają... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 11 maja 2014

Ludzie myślą, że zakochani mają łatwiej, lepiej i są szczęśliwsi. Jednak tylko po części jest to prawdą. Każdy kto kocha i chce być kochanym musi stawiać również czoła problemom,zmartwieniom i kłopotom. Czasami jest tak że zakochani musza walczyć z całym światem o swoje szczęście, każdego dnia muszą udowadniać ile dla siebie znaczą. Nie ma miejsca na nudę czy rutynę. Bycie zakochanym to jednak też trudna i nie łatwa sprawa.

Dziękuję  za każde słowo  za... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 11 maja 2014

Dziękuję, za każde słowo, za każdy uśmiech, za każde spojrzenie, za każde przytulenie, za każdą rozmowę, za każdy oddech, za każdy spokojny sen, za wszystko chodź i tak słowa są niczym w porównaniu z tym co mi dajesz.

Dzieliło ich wiele .. Różnica... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 11 maja 2014

Dzieliło ich wiele .. Różnica wieku , inna przeszłość , inne poglądy na wiele spraw , inne pasje i zainteresowania , inny gust muzyczny i wiele innych . To co mogła , zmieniła w sobie , żeby pasować do niego . Lecz on tego nie docenił .. Zresztą , on nigdy jej nie doceniał ..

Wjechałeś w życie jak bit Chady.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 11 maja 2014

Wjechałeś w życie jak bit Chady. Dawałeś wskazówki i siłę jak teksty Hemp Gru. Pokazałeś ciężkie życie jak Peja. Zostawiłeś blizny na psychice i odszedłeś jak Magik.

Bo w każdym związku nadchodzi... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 11 maja 2014

Bo w każdym związku nadchodzi moment załamania , dajemy sobie wtedy może szanse i kolejną aż w końcu obydwoje jesteśmy zmęczeni tym monotonnym odbieganiem od prawdziwego życia i kończymy to za czym będziemy najbardziej w końcu tęsknic ,za miłością.

Najciekawsze  że nigdy nie jest za... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 11 maja 2014

Najciekawsze, że nigdy nie jest za późno by się zmienić. Czas nie ma znaczenia. Można zacząć w dowolnym momencie. Możesz się zmienić lub nie. Nic tego nie przesądza.

Za często chcemy tego  czego nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 11 maja 2014

Za często chcemy tego, czego nie możemy mieć. Pragnienia łamią nam serca, męczą nas. Pożądanie może zrujnować nam życie. Ale jeśli chodzi o pragnienia najbardziej cierpią ci, którzy nie wiedzą czego chcą.

Potrzebować czyjejś duszy  oddechu... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 11 maja 2014

Potrzebować czyjejś duszy, oddechu, serca, głosu, rąk, nóg, oczu, włosów, uśmiechu tak, jak tlenu. To przerażające, ale jakie prawdziwe .

Wiesz  nie potrzebuję romansu niczym... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 11 maja 2014

Wiesz, nie potrzebuję romansu niczym z wielkiego ekranu, wystarczą mi Twoje ramiona i świadomość, że zawsze znajdzie się w nich dla mnie miejsce.

'Porozrywane myśli  dożą miłych... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 10 maja 2014

'Porozrywane myśli, dożą miłych wspomnień, tuląc głowę w dłoniach - nie chcę zapomnieć. Tych momentów kiedy byliśmy mali, stare przyjaźnie, do dziś nie pokonani. Na murkach oranżada, lody bambino, niewinne rozmowy z przyszłą dziewczyną, od rodziców dycha na pierwsze balety, kawałek życia - tacy byliśmy kiedyś.

Czas wszystko zmienia. Ale mogą... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 10 maja 2014

Czas wszystko zmienia. Ale mogą minąć lata, a nie każdego da się zapomnieć. Zmieniają się uczucia, ale pamięć bywa silniejsza. Jednak nadchodzi taki moment, w którym trzeba iść do przodu. Pomyśleć czasem o sobie i zrozumieć, że nie wszystko trwa wiecznie. Życie jest jedno. Czasem, aby coś zyskać, coś innego się traci...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV