głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd To niewiarygodne jak można czuć się szczęśliwą przez tyle lat mimo tylu kłótni tylu upierdliwości i tak naprawdę nie wiedzieć czy to miłość czy nie najgorsze co

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
To niewiarygodne jak można czuć się szczęśliwą przez tyle lat mimo tylu kłótni tylu upierdliwości i tak naprawdę nie wiedzieć czy to miłość czy nie
To niewiarygodne  jak można czuć... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 maja 2014

To niewiarygodne, jak można czuć się szczęśliwą przez tyle lat, mimo tylu kłótni, tylu upierdliwości i tak naprawdę, nie wiedzieć, czy to miłość czy nie

najgorsze  co można zrobić  to się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 maja 2014

najgorsze, co można zrobić, to się na coś nastawić. pytasz mnie, dlaczego jestem taką pesymistką? bo i tak jeden wielki chuj wychodzi ze wszystkiego, co sobie zaplanujesz. a tak, przynajmniej unikam rozczarowań.

Zawsze  gdy z nim jestem  choć... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 maja 2014

Zawsze, gdy z nim jestem, choć odurza mnie jego obecność, przychodzi do mnie myśl, której się boję: Gdzieś w głębi ogarnia mnie przerażenie, że jeśli go stracę, to jakbym straciła część siebie i zostanę okaleczona już na całe życie.

Tak nagle się poznali. Tak... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 maja 2014

Tak nagle się poznali. Tak przypadkowo. Przez przypadek porozmawiali trochę dłużej i dłużej. Tak nagle stali się dla siebie najważniejszymi ludźmi na świecie. Zupełnie przez przypadek.

Więc uświadomcie to sobie: czas... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 maja 2014

Więc uświadomcie to sobie: czas złapać własne życie za jaja. Teraz wszystko zależy od Was. To będzie bolało. Będziecie popełniać błędy i uczyć się na nich. Ale dobrze na tym wyjdziecie. To Wasze życie. Wasza dorosłość. Macie przed sobą pustą kartkę, podpisaną Waszym imieniem. To, co na niej narysujecie i jakie kredki wybierzecie to Wasza decyzja. Drugiej już nie dostaniecie. Wykorzystajcie ją mądrze.

Cofnij się  przeszłość.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 maja 2014

Cofnij się, przeszłość. Chciałoby się coś zmienić. Czasem jest to jakiś szczegół, czasem siebie, rodzinę, chłopaka, dziewczynę, nawet psa. Niejeden gest, ruch. By kogoś nie poznać, nie zakochać się, nie zaprzyjaźnić. Teraz wróć do nas. Dużo ,by to zmieniło? Nie sądzę. Każdy musi pocierpieć, jeden mniej drugi więcej, chociaż myślę ,że każdy dostaje taką samą dawkę smutku, cierpienia, zażenowania ,a nawet radości. Każdy odbiera to inaczej.

lubię czasem położyć się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 maja 2014

lubię czasem położyć się późnym wieczorem do łóżka , włączyć Pezeta na full , przytulić się do misia , którego nazwałam twoim imieniem i lubię czasem myśleć jak to by było , gdybym mogła złapać cię za rękę , jak to by było , gdybym mogła poczuć smak twoich różanych ust i co by było , gdybym mogła każdego zimnego wieczora wtulić się w twoje ramiona i dochodzę do wniosku , że gdybym mogła powiedzieć z czystym sumieniem , że jesteś mój umarłabym ze szczęścia .

i wiem   że to nie tylko ja... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 maja 2014

i wiem , że to nie tylko ja zawiniłam , a mimo to nie śpie nocami , bo obmyślam plan przeprosin , mimo to katuje się myślami i wspomnieniami , mimo to , że wiem jaki cholerny dupek z ciebie to pragnę , kurwa ! Ja pragnę twojego dotyku , twojego uśmiechu i twoich oczu.

nie wiem czy pamiętasz   ale jeszcze... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 maja 2014

nie wiem czy pamiętasz , ale jeszcze niedawno mówiliśmy sobie o wszystkim , ja byłam dla ciebie najważniejsza . a ty byłeś dla mnie wszystkim , nie wiem co się dzieje , ale dziś nie stać nas nawet na zwykłe cześć , gdy się mijamy .

Zsuwam na oczy klapki  by nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 maja 2014

Zsuwam na oczy klapki, by nie widzieć jaki jest naprawdę, oszukuję wszystkich, nigdy wcześniej nie czułam Jego bliskości tak obcej tak niezrozumiałej dla mnie, zawsze liczył się on, ale to odeszło, chociaż czasami nieustannie wołam, bo tak najnormalniej w świecie potrzebuję Jego ramion.

Ona nie jest jedną z wielu. Nie musi... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 maja 2014

Ona nie jest jedną z wielu. Nie musi martwić się o to, że dowie się prawdy, której jej nie powiedział, bo może mu ufać. Chociaż jest cichy, nie mówi wiele i nie ma pretensji do każdego chłopaka, który na Nią spojrzy, Ona może być pewna, że jego serce należy do niej. Bo nie na tym miłość polega, by się z uczuciem obnosić, ale żeby czuć w środku coś niezwykłego, więź z drugą osobą oraz mieć świadomość, że nie jesteście dwoma samotnymi osobami, a w pewnym sensie jednością.

 Jestem szczęśliwa bo znalazłam to... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 12 maja 2014

"Jestem szczęśliwa bo znalazłam to czego potrzeba do szczęścia,znalazłam bliską mi osobę dla której warto zyć każdego dnia i starać się żeby było jak najlepiej "

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV