głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Każdy facet boi się tego że po ślubie dziewczyna zetnie włosy przybierze na wadze i przestanie dawać mu dupy. Nigdy nie ignoruj osoby która kocha i martwi się o

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Każdy facet boi się tego że po ślubie dziewczyna zetnie włosy przybierze na wadze i przestanie dawać mu dupy.
Każdy facet boi się tego  że po... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 maja 2014

Każdy facet boi się tego, że po ślubie dziewczyna zetnie włosy, przybierze na wadze i przestanie dawać mu dupy.

Nigdy nie ignoruj osoby  która kocha... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 maja 2014

Nigdy nie ignoruj osoby, która kocha i martwi się o Ciebie, bo pewnego dnia możesz zrozumieć, że straciłeś księżyc podczas łapania gwiazd.

Największą motywacją do życia... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 maja 2014

Największą motywacją do życia jest świadomość, że gdzieś tam jest ktoś kto widzi w Tobie więcej niż Ty sama w sobie widzisz.

Takie jest już życie. Śmiejemy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 maja 2014

Takie jest już życie. Śmiejemy się by potem zalewać się łzami. Wywołujemy zazdrość, by potem zazdrościć. Kłamiemy by potem słuchać kłamstw. Kochamy by potem cierpieć

Któregoś dnia spotkasz kogoś... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 maja 2014

Któregoś dnia spotkasz kogoś wyjątkowego, kogoś, kto rzuci cię na kolana jednym uśmiechem. Kogoś, kto zniewoli twoją duszę jednym spojrzeniem pięknych oczu. Nagle kula ziemska przechyli się na swojej osi i wskaże właśnie na nią. I będziesz wiedział że spotkałeś swoje przeznaczenie.

Czasami pierwsze spotkanie może nam... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 maja 2014

Czasami pierwsze spotkanie może nam oznajmić, czy to właśnie jest to, czego od dawna tak szukaliśmy, czy chcemy brnąć w to dalej, czy tylko ironicznie przetrwać każdą kolejną minutę z nadzieją, że to wszystko zaraz się skończy i nie będziemy musieli się dalej ze sobą męczyć. Początki są zawsze dziwne. Nie wiesz co możesz oczekiwać od drugiej osoby, co ona może Ci dać. Poznawanie jest uciążliwe, nieprawda? Niekiedy nie możemy otworzyć się całym sobą przed drugą osobą, bo boimy się akceptacji. Ale gdy pierwsze spotkanie przysporzy nam taką pewność, że wszystko dobrze się potoczy? Że będzie happy end? I już inaczej się żyje. Tylko obawy&obawy, że coś pójdzie nie tak.

wiesz kiedy naprawdę czujesz  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 maja 2014

wiesz kiedy naprawdę czujesz, że naprawdę go kochasz? Kiedy każdego dnia boisz się, że nie jesteś wystarczająco dobra dla Niego i że zabraknie Ci czasu by się nim w pełni nacieszyć.

Staraliśmy się albo robiłam to... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 maja 2014

Staraliśmy się albo robiłam to tylko ja. Mieliśmy to naprawić, spróbować od nowa. Nasza miłość, nasze serca, nasze życie. Obiecaliśmy coś sobie. Zawsze i na zawsze. Ja jestem tutaj nadal. Czekam i mam nadzieję. Codziennie o tej samej porze. A Ty? Co masz na swoje usprawiedliwienie?

Mam dość pojawiania się w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 16 maja 2014

Mam dość pojawiania się w miejscach, w których On przebywa. Mam dość jeżdżenia autobusem w godzinach, w których prawdopodobnie Go spotkam. Mam dość modlenia się do telefonu o wiadomość od Niego. Mam dość wpatrywania się w niebo z nadzieją, że ktoś stamtąd wysłucha moich próśb. Mam dość układania swojego życia tak, by pasowało pod Jego. Mam dość udawania, że istnieję w Jego świecie.

Właśnie dochodzi do mnie fakt jak... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 16 maja 2014

Właśnie dochodzi do mnie fakt jak bardzo byłam kiedyś szczęśliwa i jak bardzo mi tego teraz brakuje. Ludzie tak po prostu pojawiają się w naszym życiu i znikają, niby to normalnie, ale dla mnie to nie pojęte, kiedyś bliska Ci osoba staje się całkiem obca. Może to właśnie tak ma być. Z każdym nowym wyzwaniem czuję jak bardzo jestem słaba, słaba wewnątrz, czuje jak uchodzą ze mnie wszelkie chęci do brnięcia w to bagno dalej.

Wybacz  ale dzisiaj jestem nie do... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 16 maja 2014

Wybacz, ale dzisiaj jestem nie do wyjścia. Dziś nie wyglądam, nieczynna jestem, chyba też trochę nie żyje. Może jutro.

Przecież to takie naturalne  kochać... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 16 maja 2014

Przecież to takie naturalne, kochać czyjeś oczy, zachwycać się nimi codziennie i tonąć w nich za każdym razem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV