głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Chciałabym mieć kogoś dla kogo będę wszystkim nawet żeby cały świat byłby za mały kogoś przy kim nie będę musiała przejmować się że nie mam make up kogoś przy k

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Chciałabym mieć kogoś dla kogo będę wszystkim nawet żeby cały świat byłby za mały kogoś przy kim nie będę musiała przejmować się że nie mam make up kogoś przy kim m
Chciałabym mieć kogoś dla kogo... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 maja 2014

Chciałabym mieć kogoś dla kogo będę wszystkim, nawet żeby cały świat byłby za mały, kogoś przy kim nie będę musiała przejmować się że nie mam make up, kogoś przy kim mogłabym zasypiać i budzić się, kogoś kto mówiłby mi gdy będę miała zły sen " To Tylko Zły Sen, Zawsze Będę Przy Tobie Nie Masz Się Czego Obawiać OBRONIE CIE przed wszystkim co złe" , kogoś takiego dla którego zwariowałabym, a gdy tylko napisałby śmiałabym się do ekranu, kogoś kto wariowałby ze mną gdy mam dobry humor, kogoś kto widzi że jest coś nie tak ale nie pyta co tylko przytuli i powie że zawsze będzie przy mnie niezależnie od tego co się stanie, bo dla niego na tym świecie jestem jedyną dziewczyną, kogoś takiego kto oszaleje na mym punkcie, kogoś dla którego nawet DUŻA odległość jest mała, BO KOCHA PONAD WSZYSTKO I NIC BY TEGO NIE ZMIENIŁO !

Nic nie jest w życiu proste.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 maja 2014

Nic nie jest w życiu proste. Wszystko musi być skomplikowane i na wszystko musimy ciężko zapracować. Jeżeli tak nie jest, to nie potrafimy docenić tego, co mamy, albo wcale tego nie zauważamy.

a tak po prawdzie szczęścia nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 maja 2014

a tak po prawdzie szczęścia nie można szukać między zębami, ani w portfelu, ani tam, gdzie nas nie ma, bo szczęście jest w nas. Szczęście mieszka w sercu, które ma każdy.

Nie mów  że nie umiesz  skoro nawet... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 maja 2014

Nie mów, że nie umiesz, skoro nawet nie spróbowałaś. Przecież ażeby powiedzieć, że się czegoś nie umie, trzeba przynajmniej kilka razy spróbować. Nie wyjdzie za pierwszym razem, to trzeba próbować następny i następny. Jeżeli nie będziesz próbować w życiu nowych rzeczy, mówiąc od razu, że nie umiesz, to będzie ci nudno. Chcesz, żeby tak było?

a zaczęło się to tylko od tego... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 maja 2014

a zaczęło się to tylko od tego, że gdy w naszym życiu stało się coś ważnego, to nikt nam dostatecznie nie pomógł. może po prostu nie widział naszego problemu. ale to dlatego, że nie potrafimy mówić o swoich problemach. nie potrafimy mówić co nas boli, co czujemy i co myślimy.

Spadając z nieba właśnie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 maja 2014

Spadając z nieba właśnie wybrałeś bycie przy mnie, choć na świecie jest wiele wspanialszych ode mnie kobiet.

Wszyscy jesteśmy architektami... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 maja 2014

Wszyscy jesteśmy architektami swojego prywatnego piekła. Nikt nie może nas zranić tak jak my ranimy samych siebie

Nie ma na świecie dwójki ludzi tak... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 maja 2014

Nie ma na świecie dwójki ludzi tak bardzo różniących się od siebie jak Ty i ja. Nie ma na świecie dwójki ludzi tak bardzo w sobie zakochanych. Jak Ty i ja.

  Nie mogę go kochać  ale kocham.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 maja 2014

" Nie mogę go kochać, ale kocham. Czuję się z nim tak prawdziwie. Jeśli się domyśli to totalnie zniszczy to naszą przyjaźń. Postanawiam ukrywać się z tym."

Rozkosznie było wylegiwać się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 maja 2014

Rozkosznie było wylegiwać się rankiem w ciepłej pościeli i nigdzie się nie śpieszyć.. Pozwolić sercu bić spokojnie, a oczom śmiać się, bez powodu, ot tak..

Zwyczaj­ne kłam­stwo jest... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 maja 2014

Zwyczaj­ne kłam­stwo jest nadzwyczaj częstą wadą wśród młodzieży i nies­te­ty po­ważną cho­robą całego świata. Spot­ka­cie ją zarówno u niecy­wili­zowa­nych ple­mion jak i w kul­tu­ral­nych kra­jach. Mówienie praw­dy, a w kon­sekwen­cji wy­niesienie człowieka na po­ziom auto­ryte­tu, zmienią całko­wicie cha­rak­ter człowieka i cha­rak­ter na­rodu. Dla­tego ciąży na nas obo­wiązek by zro­bić wszys­tko co można, aby wpoić chłop­com poczu­cie ho­noru i nau­czyć ich prawdomówności.

Może teraz leżysz z otwartymi... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 maja 2014

Może teraz leżysz z otwartymi oczyma i powtarzasz moje imię. Może boisz się jutra, tak jak i ja? Jeżeli w tej chwili potrafisz zrozumieć i domyślić się czegoś, to pamiętaj: jestem teraz z tobą. Jestem z tobą, nawet jeśli leżysz w rynsztoku. Nawet wtedy, jeśli zwariowałeś i poszedłeś do jakiejś dziwki. Jestem z tobą wszędzie, jeśli tylko myślisz o mnie./ M. Hłasko

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV