głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Nie bój się przekroczyć granicy. zaryzykuj  miej w końcu coś z życia. Zadziałaj spontanicznie nie planuj nie trzęś tyłkiem ze strachu  żyj człowieku i wiesz c

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Nie bój się przekroczyć granicy. zaryzykuj  miej w końcu coś z życia. Zadziałaj spontanicznie nie planuj nie trzęś tyłkiem ze strachu  żyj człowieku
Nie bój się przekroczyć granicy.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 maja 2014

Nie bój się przekroczyć granicy. zaryzykuj  miej w końcu coś z życia. Zadziałaj spontanicznie, nie planuj, nie trzęś tyłkiem ze strachu  żyj, człowieku

i wiesz  co jest najgorsze? nie to... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 maja 2014

i wiesz, co jest najgorsze? nie to, że mnie zawiodłeś, że okazałeś się kompletnym dupkiem, tylko to, że nawet nie umiałeś powiedzieć sorry, nie marząc już o przepraszam

Chcę być Twoim małym planem na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 maja 2014

Chcę być Twoim małym planem na przyszłość. Drobną kobietą, którą wielbiłbyś nad życie. Oczkiem w głowie, któremu zawsze zapewniałbyś bezpieczeństwo. Głodnym człowiekiem, któremu co chwilę musiałbyś przynosić jedzenie. Czasem wściekłą osobą, którą potrząsnąłbyś mocno za ramiona i szepnął wyluzuj, i tak Cię kocham.

Najlepiej nie planuj nic. Nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 maja 2014

Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym, co będzie, bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz akurat to, czego kompletnie się nie spodziewasz.

Obiecaj mi  że pewnego dnia... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 maja 2014

Obiecaj mi, że pewnego dnia będziemy wracać do jednego domu, zasypiać i budzić się w jednym łóżku, jeść śniadanie w jednej kuchni, parzyć sobie nawzajem kawe, po nieprzespanej nocy, dawać sobie całusa przed wyjściem do pracy, a potem wracać znowu do siebie.

Miał mnie kochać  opiekować się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 maja 2014

Miał mnie kochać, opiekować się mną, dać mi poczucie bezpieczeństwa, mieliśmy mieć wspólny dom, dzieci, mieliśmy się razem zestarzeć. Zamiast tego czułam się nie kochana, było mi źle w Twoich ramionach, nie czułam się bezpieczna, nie mieliśmy wspólnego domu, dzieci, a Ty zestarzejesz się z inną kobietą. A to wszystko dlatego, że okazałeś się innym człowiekiem, a ja była taka głupia, że się nabrałam i Ci uwierzyłam. Teraz leżę, pobita i zbluzgana i myślę o tym, jakim wielkim dupkiem jesteś.

Mając dziesięć lat grałam w mario... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 maja 2014

Mając dziesięć lat grałam w mario , jeździłam rowerem na około domu , ciągle chodziłam po szkole do babci na sernik . dlatego właśnie boli mnie patrzenie na te młodsze roczniki , bo mi wtedy nawet przez myśl nie przeszło napicie się piwa , zjaranie szluga czy 'chodzenie' z chłopakiem ...

Dlaczego ludzie w marzeniach zawsze... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 maja 2014

Dlaczego ludzie w marzeniach zawsze mają coś wyidealizowanego , a w życiu nie patrzą na to że tak naprawdę mogą to mieć gdyby ich marzenia były odrobinę bardziej realistycznie .

Zawsze jest ktoś kto pomimo... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 23 maja 2014

Zawsze jest ktoś kto pomimo wszystkiego jest z Tobą. na amen, jest od tak.Kocha cię pomimo i wbrew.Czeka aż powiesz coś bezsensu byle by się z Tobą śmiać.Uśmiecha się tylko po ty by zobaczyć twój uśmiech.Siedzi z Tobą,chodź wcale o niczym nie gadacie,ale liczy się to że jesteście razem.Nie słyszysz go,ale wiesz ze jest obok.I choćby coś się teraz stało , poszedłby i oddał za Ciebie życie.Nie zastanawiałby się wcale,Ty zrobiłbyś to samo.I on to wie doskonale , bo przyjaciel jest na amen.

Kocham twoje bluzy i perfumy. Kocham... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 23 maja 2014

Kocham twoje bluzy i perfumy. Kocham twoją klatę i obojczyki. Kocham twoje włosy i oczy. Kocham ciebie całego. Twój charakter i wszystko, wszystko.

Ej weź rusz tyłek podnieś go do... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 maja 2014

Ej weź rusz tyłek podnieś go do góry i walcz.Jesteś silna - masz styl charakter i w chuj dużo mocy w sobie.Odstaw tego drinka wyrzuć szluga - to Ci nie pomoże.Działaj bo jesteś w stanie.

Chciałabym mieć kogoś dla kogo... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 maja 2014

Chciałabym mieć kogoś dla kogo będę wszystkim, nawet żeby cały świat byłby za mały, kogoś przy kim nie będę musiała przejmować się że nie mam make up, kogoś przy kim mogłabym zasypiać i budzić się, kogoś kto mówiłby mi gdy będę miała zły sen " To Tylko Zły Sen, Zawsze Będę Przy Tobie Nie Masz Się Czego Obawiać OBRONIE CIE przed wszystkim co złe" , kogoś takiego dla którego zwariowałabym, a gdy tylko napisałby śmiałabym się do ekranu, kogoś kto wariowałby ze mną gdy mam dobry humor, kogoś kto widzi że jest coś nie tak ale nie pyta co tylko przytuli i powie że zawsze będzie przy mnie niezależnie od tego co się stanie, bo dla niego na tym świecie jestem jedyną dziewczyną, kogoś takiego kto oszaleje na mym punkcie, kogoś dla którego nawet DUŻA odległość jest mała, BO KOCHA PONAD WSZYSTKO I NIC BY TEGO NIE ZMIENIŁO !

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV