głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Wiesz są rzeczy do których można się przyzwyczaić choć nie jest łatwo. do takich rzeczy należy milczący telefon smutne oczy i nocne napady płaczu.. prawdziwe ko

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Wiesz są rzeczy do których można się przyzwyczaić choć nie jest łatwo. do takich rzeczy należy milczący telefon smutne oczy i nocne napady płaczu..
Wiesz  są rzeczy do których można... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 5 czerwca 2014

Wiesz, są rzeczy do których można się przyzwyczaić, choć nie jest łatwo. do takich rzeczy należy milczący telefon, smutne oczy i nocne napady płaczu..

prawdziwe kobiety mają w nosie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 5 czerwca 2014

prawdziwe kobiety mają w nosie sukienki , których nie założą i mężczyzn z którymi nie będą . nie chorują , bo on kocha inną . nie rozpaczają , gdy ten milczy , a tamten odpisuje zdawkowo . nie płaczą , gdy są same . nie słuchają ludzi w których potęgują kompleksy . nie spotykają się z tymi , którzy marnują ich czas . czują , że los zaczął się odmieniać i że są w stanie zrobić wszystko . nie miewają złych humorów . nie rzucają czym popadnie , gdy dowiedzą się o zdradzie . nad ranem wyglądają najpiękniej . potrafią dostosować się do każdej sytuacji . nie gaszą papierosów w filiżankach po kawie . świetnie opanowały sztukę udawania . nie czują złości , gdy zobaczą inną w tej samej kreacji . tak naprawdę , nie ma prawdziwych kobiet .

Za­kocha­ni w so­bie jak księżyc... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 5 czerwca 2014

Za­kocha­ni w so­bie jak księżyc i słońce - mogą się podzi­wiać z da­leka,więdzą obo­je,że to ta miłość lecz coś ich dzieli tak jak od­ległość słońca od księżyca.

Żyję w wyidealizowanym świecie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 5 czerwca 2014

Żyję w wyidealizowanym świecie,moim świecie, to ja w nim rządzę, ja każdemu nadaję rolę, jaką ma pełnić. Ja decyduję o upadkach, oraz podejmuję decyzje, których nie chcę podejmować. Ja następnie tego załuję, a ty, drogi człowieku, idziesz i niewątpliwie a jakże bezczelnie wpatrujesz się we mnie, czekając na moją porażkę. Ale nie martw się nic z tego. Doskonale gram, staram się skrywać uczucia, emocje. One mają być dla ciebie niewidoczne. Ja wybieram przyjaciół, ja wybieram osoby, którym mogę cokolwiek powiedzieć. Ja stwarzam sobie wrogów. Dążąc do realizacji marzeń zastanawiam się kim jestem ja, kim jesteś ty? Ja stawiam kolejny krok by zdobyć szczyty ..

Kochałam tę Jego roześmianą... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 5 czerwca 2014

Kochałam tę Jego roześmianą twarz. Jego dźwięczny głos i delikatne dłonie. Kochałam subtelne pocałunki i spojrzenia. Każdą Jego rzęsę, każdą cząstkę Jego ciała, Jego duszę i oddechy. Kochałam, gdy na mnie patrzył, gdy całował me ciało wzrokiem i ustami. Kochałam Jego śmiech i bicie serca. Kochałam Go całego. I kocham nadal.

 ... spotkali się po to  żeby się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 3 czerwca 2014

"... spotkali się po to, żeby się kochać przez całe życie. Żeby jednak tak się stało, ktoś z kimś musiał się rozstać, ktoś kogoś musiał zdradzić, zakochać się w kimś innym, a potem uwierzyć, że tym razem stał się prawdziwy cud. Miłość na całe życie." -Janusz Leon Wiśniewski, Małgorzata Domagalik, '188 dni i nocy'

Ideal­na re­lac­ja bez sprzeczek... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 3 czerwca 2014

Ideal­na re­lac­ja bez sprzeczek nie byłaby re­lacją idealną - bo tyl­ko pod­czas kłótni uświada­miamy so­bie, jak bar­dzo za­leży nam na dru­giej oso­bie...

Miłość jest jak nar­ko­tyk. Na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 3 czerwca 2014

Miłość jest jak nar­ko­tyk. Na początku od­czu­wasz eufo­rię, pod­da­jesz się całko­wicie no­wemu uczu­ciu. A następne­go dnia chcesz więcej. I choć jeszcze nie wpadłeś w nałóg, to jed­nak poczułeś już jej smak i wie­rzysz, że będziesz mógł nad nią pa­nować. Myślisz o ukocha­nej oso­bie przez dwie mi­nuty, a za­pomi­nasz o niej na trzy godzi­ny. Ale z wol­na przyz­wycza­jasz się do niej i sta­jesz się całko­wicie za­leżny. Wte­dy myślisz o niej trzy godzi­ny, a za­pomi­nasz na dwie mi­nuty. Gdy nie ma jej w pob­liżu - czu­jesz to sa­mo co nar­ko­mani, kiedy nie mogą zdo­być nar­ko­tyku. Oni kradną i po­niżają się, by za wszelką cenę dos­tać to, cze­go tak bar­dzo im brak. A Ty jes­teś gotów na wszys­tko, by zdo­być miłość.

Mówi że jestem Jego chudzinką... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 3 czerwca 2014

Mówi że jestem Jego chudzinką choć mój brzuch wcale nie jest taki płaski. Mówi, że jestem śliczna choć mam mnóstwo kompleksów. Mówi, że jestem zboczona bo wszytko co powie potrafię skojarzyć z jednym. Mówi, że jestem doskonała choć moje wady biorą góre nad zaletami. Mówi Mi, że Mnie Kocha i mu wierze.

I ogłaszam wszem  i wobec  że od... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 3 czerwca 2014

I ogłaszam wszem, i wobec, że od dziś, zmieniam się i swoje nastawienie do świata. Będę chłodna i bez uczuć. Będę mniej naiwna. Będę kierowała się tylko i wyłącznie rozumem a nie sercem. Będę kłamała i oszukiwała, łamała serca i wywoływała łzy. Tak, nauczyłam się od Ciebie..

nie wolno Ci rozmyślać za dużo.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 3 czerwca 2014

nie wolno Ci rozmyślać za dużo. wstań, pobiegaj, posprzątaj dom, upiecz ciasto, a potem je zjedz, wsiądź na rower, zadzwoń do przyjaciółki, poczytaj, idź na spacer. rób wszystko na co masz ochotę, tylko nie rozmyślaj. to Cię niszczy.

Życie sa­mot­ni­ka nie ma... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 czerwca 2014

Życie sa­mot­ni­ka nie ma sen­su. Dla­tego każdy człowiek, które­go spo­tyka­my jest już daw­no wpi­sany w nasze życie. Wszys­tko ma sens i jest po­wiąza­ne z przyszłością. Ból uczy, sa­mot­ność uod­parnia, by później, zu­pełnie nieświado­mie na naszej drodze po­jawił się Anioł. Anioł, który ot­worzy zu­pełnie no­wy roz­dział. Który wskaże cel naszej egzys­ten­cji. Na to war­to cze­kać całe życie, choćby miało to nastąpić tuż przed końcem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV