głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Bo gdyby wszyscy robili coś dla naszego prawdziwego dobra ludzie by tak nie cierpieli.Nie wiem czy wiesz o czym mówie. Odchodzenie dla czyjegoś dobra jest kieps

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Bo gdyby wszyscy robili coś dla naszego prawdziwego dobra ludzie by tak nie cierpieli.Nie wiem czy wiesz o czym mówie. Odchodzenie dla czyjegoś dobra jest kiepskie. Cz
Bo gdyby wszyscy robili coś dla... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 maja 2014

Bo gdyby wszyscy robili coś dla naszego prawdziwego dobra ludzie by tak nie cierpieli.Nie wiem czy wiesz o czym mówie. Odchodzenie dla czyjegoś dobra jest kiepskie. Czemu nie można tego skrócić i nie cierpieć tak.? Dlaczego ludzie robią nam nadzieje i kurwa potem odchodzą a to ,że nadzieja umiera ostatnia to czekamy na coś co się nie wydarzy.

Kiedyś zamieszkamy razem . Będziemy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 maja 2014

Kiedyś zamieszkamy razem . Będziemy żyć obok siebie . Każdego dnia będziemy zakochiwać się w sobie na nowo . Będziemy coraz lepiej się poznawać . Będziemy się kochać , czasem nie lubić , kłócić i godzić . Będziemy budzić się obok siebie każdego ranka , ciesząc się swoją obecnością . Będziemy ze sobą w najtrudniejszych chwilach , wspierając się nawzajem . Będziemy płakać i śmiać się , a kiedy trzeba będziemy milczeć . Nieważne , co będziemy robić . Ważne , że razem ..

Dlaczego czasami tak trudno jest... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 maja 2014

Dlaczego czasami tak trudno jest rozmawiać? Zamiast prośby o wyjaśnienia serwujemy chłodne spojrzenia. Zamiast żartu  milczenie. Potrzebujemy rozmowy jak dobrego jedzenia, a dobrowolnie wybieramy emocjonalna anoreksję. W środku wszystko krzyczy: mów do mnie! obejmij mnie! kochaj mnie! a jedyne co wychodzi z naszych ust, to słowa nie mające żadnego znaczenia

Miłość oślepia każdego  owszem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 29 maja 2014

Miłość oślepia każdego, owszem, ale ludzie zakochani dzielą się na dwa rodzaje. Na ludzi głupio zakochanych, czyli takich które mimo wielu wad swojego wybranka nadal go faworyzują i uwielbiają i na ludzi rozsądnie zakochanych, co równoważy się z tym, że nie może to do końca być miłość. Dane osoby przechodzą w tym czasie bardzo burzliwy okres. Są o wszystko i wszystkich zazdrosne, niecierpliwe i ukazują mniej wspólnego ze swoim wybrankiem, niż to jest faktycznie. Nie obędzie się też bez wmawiania sobie większości nietrafnych akurat stwierdzeń i nie dawania sobie, ani tej drugiej osobie nici szansy. No oczywiście, że ja należę to tych drugich. A swoją drogą nienawidzę się zakochiwać. Ale przecież, jaka miłość?

Leżąc dziś nago  wtulona w twoje... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 29 maja 2014

Leżąc dziś nago, wtulona w twoje ciepłe ramiona po raz pierwszy zobaczyłam w twoich oczach nie tylko pożądanie, ale również miłość.

Nie jesteśmy wcale wspaniałym... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 29 maja 2014

Nie jesteśmy wcale wspaniałym pokoleniem. Jesteśmy bandą przyspawanych do internetu, otępiałych od przestymulowania idiotów. Zamiast przeżywać cokolwiek, myślimy tylko jak o tym przeżyciu poinformować resztę.

Kłótnia z ukochaną osobą niszczy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 29 maja 2014

Kłótnia z ukochaną osobą niszczy wszystko. Przestajesz mieć ochotę do życia. Chcesz zniknąć, wziąć urlop od życia. Czujesz się bezradny, wszystko Cię boli, masz drgawki, widzisz tylko białe plamki. Chcesz płakać ale już nie masz siły. Czujesz gniew drugiej osoby, to Cię przytłacza. Tak bardzo nie chcesz tego, ale to się dzieje. To niszczy wszystko co zbudowaliście razem, to niszczy Was.

A teraz będę Cię kochać  dam Ci... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 29 maja 2014

A teraz będę Cię kochać, dam Ci tyle miłości , której nie dostałeś nigdy. Będę Cię szanować i mowić, że jesteś najlepszy. Tylko mnie nie zostawiaj..

Nie bój się przekroczyć granicy.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 maja 2014

Nie bój się przekroczyć granicy. zaryzykuj  miej w końcu coś z życia. Zadziałaj spontanicznie, nie planuj, nie trzęś tyłkiem ze strachu  żyj, człowieku

i wiesz  co jest najgorsze? nie to... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 maja 2014

i wiesz, co jest najgorsze? nie to, że mnie zawiodłeś, że okazałeś się kompletnym dupkiem, tylko to, że nawet nie umiałeś powiedzieć sorry, nie marząc już o przepraszam

Chcę być Twoim małym planem na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 maja 2014

Chcę być Twoim małym planem na przyszłość. Drobną kobietą, którą wielbiłbyś nad życie. Oczkiem w głowie, któremu zawsze zapewniałbyś bezpieczeństwo. Głodnym człowiekiem, któremu co chwilę musiałbyś przynosić jedzenie. Czasem wściekłą osobą, którą potrząsnąłbyś mocno za ramiona i szepnął wyluzuj, i tak Cię kocham.

Najlepiej nie planuj nic. Nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 maja 2014

Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym, co będzie, bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz akurat to, czego kompletnie się nie spodziewasz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV