głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Nie pat­rz na siebie przez pryz­mat te­go co było kiedyś.Czas do przo­du le­ci życie zmienia się a ty wraz z nim.Nie og­ra­niczaj się do te­go co już minęło to

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Nie pat­rz na siebie przez pryz­mat te­go co było kiedyś.Czas do przo­du le­ci życie zmienia się a ty wraz z nim.Nie og­ra­niczaj się do te­go co już minęło to i tak nie
Nie pat­rz na siebie przez pryz­mat... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 czerwca 2014

Nie pat­rz na siebie przez pryz­mat te­go co było kiedyś.Czas do przo­du le­ci,życie zmienia się,a ty wraz z nim.Nie og­ra­niczaj się do te­go co już minęło,to i tak nie wróci Pozwól aby por­wała cię fa­la życia.Wraz z jej przypływem zacznie się no­wy roz­dział życia

Nie musisz trzymać za rękę. Idź... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 czerwca 2014

Nie musisz trzymać za rękę. Idź obok. Po prostu bądź. Tu i teraz. I zawsze. Koło mnie. Bądź w taki sposób, żebym zawsze wiedziała, że jesteś, bo chcesz. Bo tak jest dobrze.

Kochał ją bez makijażu  w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 czerwca 2014

Kochał ją bez makijażu, w potarganych włosach, za dużych dresach, luźnej koszulce, w sukienkach do kostek, w butach na obcasie i w ulubionych trampkach, obcisłych spodniach, kolorowych bluzkach. Kochał ją uśmiechniętą, wkurwioną. Kochał każdą komórkę jej ciała, każdy mięsień, każdą plamkę na skórze, nawet pieprzyki uważał za urocze. Kochał trzymać ją w ramionach, usypiać z jej głową na piersi, czuć jej zapach zaraz po przebudzeniu. Uwielbiał wieczory spędzone przy oglądaniu filmów, w klubach, spacerach przy pełni księżyca. Kochał jej głos, jej serce bijące swoim rymem, oczy patrzące z prawdziwą czułością. Kochał drażnić się z nią, łaskotać, całować w każdej możliwej chwili. Kochał spędzać z nią czas, patrzeć na nią i sprawiać by zawsze była uśmiechnięta. Kochał każdą wadę, nawet dym, który wypuszczała z ust lub płyn który powodował, że traciła kontakt ze światem. KOCHAŁ ją . Kochał, to było najważniejsze.

Nągle słyszymy od rodziców  że my... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 maja 2014

Nągle słyszymy od rodziców, że my mamy beztroskie życie, że jedynym obowiązkiem jest nauka. nienawidzę tych stwierdzeń. czy oni nie widzą, że każdy ma problemy, każdy ma problemy odpowiednie do swojego wieku. dla małego dziecka problemem, jest to, że śnieg znikł, a dla nas? dla nas. tu zaczynają się schody. pierwsze miłości, nauka, lekcje, zakazy, nakazy, zranienie, myśli samobójcze, przecież mamy masę spraw, masę decyzji do podjęcia, ale nie. przecież my prowadzimy beztroskie życie, które jak widać nie jest wcale takie kolorowe.

Bo gdyby wszyscy robili coś dla... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 maja 2014

Bo gdyby wszyscy robili coś dla naszego prawdziwego dobra ludzie by tak nie cierpieli.Nie wiem czy wiesz o czym mówie. Odchodzenie dla czyjegoś dobra jest kiepskie. Czemu nie można tego skrócić i nie cierpieć tak.? Dlaczego ludzie robią nam nadzieje i kurwa potem odchodzą a to ,że nadzieja umiera ostatnia to czekamy na coś co się nie wydarzy.

Kiedyś zamieszkamy razem . Będziemy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 maja 2014

Kiedyś zamieszkamy razem . Będziemy żyć obok siebie . Każdego dnia będziemy zakochiwać się w sobie na nowo . Będziemy coraz lepiej się poznawać . Będziemy się kochać , czasem nie lubić , kłócić i godzić . Będziemy budzić się obok siebie każdego ranka , ciesząc się swoją obecnością . Będziemy ze sobą w najtrudniejszych chwilach , wspierając się nawzajem . Będziemy płakać i śmiać się , a kiedy trzeba będziemy milczeć . Nieważne , co będziemy robić . Ważne , że razem ..

Dlaczego czasami tak trudno jest... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 maja 2014

Dlaczego czasami tak trudno jest rozmawiać? Zamiast prośby o wyjaśnienia serwujemy chłodne spojrzenia. Zamiast żartu  milczenie. Potrzebujemy rozmowy jak dobrego jedzenia, a dobrowolnie wybieramy emocjonalna anoreksję. W środku wszystko krzyczy: mów do mnie! obejmij mnie! kochaj mnie! a jedyne co wychodzi z naszych ust, to słowa nie mające żadnego znaczenia

Miłość oślepia każdego  owszem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 29 maja 2014

Miłość oślepia każdego, owszem, ale ludzie zakochani dzielą się na dwa rodzaje. Na ludzi głupio zakochanych, czyli takich które mimo wielu wad swojego wybranka nadal go faworyzują i uwielbiają i na ludzi rozsądnie zakochanych, co równoważy się z tym, że nie może to do końca być miłość. Dane osoby przechodzą w tym czasie bardzo burzliwy okres. Są o wszystko i wszystkich zazdrosne, niecierpliwe i ukazują mniej wspólnego ze swoim wybrankiem, niż to jest faktycznie. Nie obędzie się też bez wmawiania sobie większości nietrafnych akurat stwierdzeń i nie dawania sobie, ani tej drugiej osobie nici szansy. No oczywiście, że ja należę to tych drugich. A swoją drogą nienawidzę się zakochiwać. Ale przecież, jaka miłość?

Leżąc dziś nago  wtulona w twoje... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 29 maja 2014

Leżąc dziś nago, wtulona w twoje ciepłe ramiona po raz pierwszy zobaczyłam w twoich oczach nie tylko pożądanie, ale również miłość.

Nie jesteśmy wcale wspaniałym... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 29 maja 2014

Nie jesteśmy wcale wspaniałym pokoleniem. Jesteśmy bandą przyspawanych do internetu, otępiałych od przestymulowania idiotów. Zamiast przeżywać cokolwiek, myślimy tylko jak o tym przeżyciu poinformować resztę.

Kłótnia z ukochaną osobą niszczy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 29 maja 2014

Kłótnia z ukochaną osobą niszczy wszystko. Przestajesz mieć ochotę do życia. Chcesz zniknąć, wziąć urlop od życia. Czujesz się bezradny, wszystko Cię boli, masz drgawki, widzisz tylko białe plamki. Chcesz płakać ale już nie masz siły. Czujesz gniew drugiej osoby, to Cię przytłacza. Tak bardzo nie chcesz tego, ale to się dzieje. To niszczy wszystko co zbudowaliście razem, to niszczy Was.

A teraz będę Cię kochać  dam Ci... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 29 maja 2014

A teraz będę Cię kochać, dam Ci tyle miłości , której nie dostałeś nigdy. Będę Cię szanować i mowić, że jesteś najlepszy. Tylko mnie nie zostawiaj..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV