głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd A teraz będę Cię kochać dam Ci tyle miłości której nie dostałeś nigdy. Będę Cię szanować i mowić że jesteś najlepszy. Tylko mnie nie zostawiaj.. Nie bój się prz

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
A teraz będę Cię kochać dam Ci tyle miłości której nie dostałeś nigdy. Będę Cię szanować i mowić że jesteś najlepszy. Tylko mnie nie zostawiaj..
A teraz będę Cię kochać  dam Ci... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 29 maja 2014

A teraz będę Cię kochać, dam Ci tyle miłości , której nie dostałeś nigdy. Będę Cię szanować i mowić, że jesteś najlepszy. Tylko mnie nie zostawiaj..

Nie bój się przekroczyć granicy.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 maja 2014

Nie bój się przekroczyć granicy. zaryzykuj  miej w końcu coś z życia. Zadziałaj spontanicznie, nie planuj, nie trzęś tyłkiem ze strachu  żyj, człowieku

i wiesz  co jest najgorsze? nie to... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 maja 2014

i wiesz, co jest najgorsze? nie to, że mnie zawiodłeś, że okazałeś się kompletnym dupkiem, tylko to, że nawet nie umiałeś powiedzieć sorry, nie marząc już o przepraszam

Chcę być Twoim małym planem na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 maja 2014

Chcę być Twoim małym planem na przyszłość. Drobną kobietą, którą wielbiłbyś nad życie. Oczkiem w głowie, któremu zawsze zapewniałbyś bezpieczeństwo. Głodnym człowiekiem, któremu co chwilę musiałbyś przynosić jedzenie. Czasem wściekłą osobą, którą potrząsnąłbyś mocno za ramiona i szepnął wyluzuj, i tak Cię kocham.

Najlepiej nie planuj nic. Nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 maja 2014

Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym, co będzie, bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz akurat to, czego kompletnie się nie spodziewasz.

Obiecaj mi  że pewnego dnia... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 maja 2014

Obiecaj mi, że pewnego dnia będziemy wracać do jednego domu, zasypiać i budzić się w jednym łóżku, jeść śniadanie w jednej kuchni, parzyć sobie nawzajem kawe, po nieprzespanej nocy, dawać sobie całusa przed wyjściem do pracy, a potem wracać znowu do siebie.

Miał mnie kochać  opiekować się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 maja 2014

Miał mnie kochać, opiekować się mną, dać mi poczucie bezpieczeństwa, mieliśmy mieć wspólny dom, dzieci, mieliśmy się razem zestarzeć. Zamiast tego czułam się nie kochana, było mi źle w Twoich ramionach, nie czułam się bezpieczna, nie mieliśmy wspólnego domu, dzieci, a Ty zestarzejesz się z inną kobietą. A to wszystko dlatego, że okazałeś się innym człowiekiem, a ja była taka głupia, że się nabrałam i Ci uwierzyłam. Teraz leżę, pobita i zbluzgana i myślę o tym, jakim wielkim dupkiem jesteś.

Mając dziesięć lat grałam w mario... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 maja 2014

Mając dziesięć lat grałam w mario , jeździłam rowerem na około domu , ciągle chodziłam po szkole do babci na sernik . dlatego właśnie boli mnie patrzenie na te młodsze roczniki , bo mi wtedy nawet przez myśl nie przeszło napicie się piwa , zjaranie szluga czy 'chodzenie' z chłopakiem ...

Dlaczego ludzie w marzeniach zawsze... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 maja 2014

Dlaczego ludzie w marzeniach zawsze mają coś wyidealizowanego , a w życiu nie patrzą na to że tak naprawdę mogą to mieć gdyby ich marzenia były odrobinę bardziej realistycznie .

Zawsze jest ktoś kto pomimo... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 23 maja 2014

Zawsze jest ktoś kto pomimo wszystkiego jest z Tobą. na amen, jest od tak.Kocha cię pomimo i wbrew.Czeka aż powiesz coś bezsensu byle by się z Tobą śmiać.Uśmiecha się tylko po ty by zobaczyć twój uśmiech.Siedzi z Tobą,chodź wcale o niczym nie gadacie,ale liczy się to że jesteście razem.Nie słyszysz go,ale wiesz ze jest obok.I choćby coś się teraz stało , poszedłby i oddał za Ciebie życie.Nie zastanawiałby się wcale,Ty zrobiłbyś to samo.I on to wie doskonale , bo przyjaciel jest na amen.

Kocham twoje bluzy i perfumy. Kocham... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 23 maja 2014

Kocham twoje bluzy i perfumy. Kocham twoją klatę i obojczyki. Kocham twoje włosy i oczy. Kocham ciebie całego. Twój charakter i wszystko, wszystko.

Ej weź rusz tyłek podnieś go do... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 maja 2014

Ej weź rusz tyłek podnieś go do góry i walcz.Jesteś silna - masz styl charakter i w chuj dużo mocy w sobie.Odstaw tego drinka wyrzuć szluga - to Ci nie pomoże.Działaj bo jesteś w stanie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV