głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Jestem szczęśliwa bo znalazłam to czego potrzeba do szczęścia znalazłam bliską mi osobę dla której warto zyć każdego dnia i starać się żeby było jak najlepiej

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Jestem szczęśliwa bo znalazłam to czego potrzeba do szczęścia znalazłam bliską mi osobę dla której warto zyć każdego dnia i starać się żeby było jak najlepiej
 Jestem szczęśliwa bo znalazłam to... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 12 maja 2014

"Jestem szczęśliwa bo znalazłam to czego potrzeba do szczęścia,znalazłam bliską mi osobę dla której warto zyć każdego dnia i starać się żeby było jak najlepiej "

Nie ścigaj człowieka  który... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 12 maja 2014

Nie ścigaj człowieka, który postanowił od Ciebie odejść. Nie proś, żeby został. Nie błagaj o litość. On pojawił się w Twoim życiu tylko po to, żeby obudzić w Tobie to, co było uśpione. Muzykę, z której nie zdawałeś sobie sprawy. Jego misja jest zakończona. Podziękuj mu i pozwól odejść. On miał tylko poruszyć strunę. Teraz Ty musisz nauczyć się na niej grać...

Wystarczyło spojrzeć w Jego oczy.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 11 maja 2014

Wystarczyło spojrzeć w Jego oczy. Tam widniała odpowiedź, która pod żadnym pozorem nie chciała przejść mu przez gardło. Kochał, jak wariat.

Ta dziewczyna... nic nie miało dla... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 11 maja 2014

Ta dziewczyna... nic nie miało dla niej znaczenia. żadne zasady, żadne 'powinieneś' i 'nie powinieneś', żadne maniery, w ogóle nic... nic takiego dla niej nie istniało. Jeżeli coś jej się nie podobało, po prostu tego nie robiła. Jeżeli robiła, było to dobre. Nie musiała mówić proszę ani dziękuję. Nie musiała niczego przyjmować. Wszystko już należało do niej. Była bardziej sobą, niż ktokolwiek na świecie.

Gdy skończył pisać  siedziała... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 11 maja 2014

Gdy skończył pisać, siedziała nadal nieruchomo w fotelu i myślała o tym, że spotkała, zupełnie przypadkowo, niezwykłego człowieka. Że chciałaby, aby był zawsze. Na wieczność. Czuła się przy nim wyróżniona i tak jedyna, jak przy nikim innym na świecie. Po raz pierwszy, skulona na tym fotelu, zaczęła się bać, że on mógłby przestać być częścią jej życia. Nie wyobrażała sobie tego.

Bałam się go utracić. Moje nagłe... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 11 maja 2014

Bałam się go utracić. Moje nagłe szczęście od pierwszej chwili połączone było z wielkim strachem. Bałam się, że kilkanaście wiosennych dni minie i że on odejdzie ode mnie. Kiedy ujmował moje dłonie , myślałam o tym ,że za chwilę być może, nie będę go czuła przy sobie, i ta myśl była tak pełna bólu, że wychodziłam jej naprzeciw, wysuwałam ręce z jego rąk. Odchodziłam od niego żeby w następnym momencie podbiec ,przywrzeć do jego szyi i obejmując go ciasno błagać - nie zostawisz mnie, prawda, nie odejdziesz?

Nigdy nie daj sobie wmówić że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 11 maja 2014

Nigdy nie daj sobie wmówić że jesteś nikim. Masz swoją wartość, plany i marzenia. Masz siłę o której nikt nie wie. Podniesiesz się z każdego upadku. Wierzę w Ciebie uwierz i Ty.

Ludzie myślą  że zakochani mają... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 11 maja 2014

Ludzie myślą, że zakochani mają łatwiej, lepiej i są szczęśliwsi. Jednak tylko po części jest to prawdą. Każdy kto kocha i chce być kochanym musi stawiać również czoła problemom,zmartwieniom i kłopotom. Czasami jest tak że zakochani musza walczyć z całym światem o swoje szczęście, każdego dnia muszą udowadniać ile dla siebie znaczą. Nie ma miejsca na nudę czy rutynę. Bycie zakochanym to jednak też trudna i nie łatwa sprawa.

Dziękuję  za każde słowo  za... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 11 maja 2014

Dziękuję, za każde słowo, za każdy uśmiech, za każde spojrzenie, za każde przytulenie, za każdą rozmowę, za każdy oddech, za każdy spokojny sen, za wszystko chodź i tak słowa są niczym w porównaniu z tym co mi dajesz.

Dzieliło ich wiele .. Różnica... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 11 maja 2014

Dzieliło ich wiele .. Różnica wieku , inna przeszłość , inne poglądy na wiele spraw , inne pasje i zainteresowania , inny gust muzyczny i wiele innych . To co mogła , zmieniła w sobie , żeby pasować do niego . Lecz on tego nie docenił .. Zresztą , on nigdy jej nie doceniał ..

Wjechałeś w życie jak bit Chady.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 11 maja 2014

Wjechałeś w życie jak bit Chady. Dawałeś wskazówki i siłę jak teksty Hemp Gru. Pokazałeś ciężkie życie jak Peja. Zostawiłeś blizny na psychice i odszedłeś jak Magik.

Bo w każdym związku nadchodzi... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 11 maja 2014

Bo w każdym związku nadchodzi moment załamania , dajemy sobie wtedy może szanse i kolejną aż w końcu obydwoje jesteśmy zmęczeni tym monotonnym odbieganiem od prawdziwego życia i kończymy to za czym będziemy najbardziej w końcu tęsknic ,za miłością.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV