głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Jeśli mnie ignorujesz ja ignoruję ciebie. Jeśli nie zaczniesz rozmowy nie pogadamy. Jeśli się nie starasz dlaczego ja mam to robić ? Nie potrafię walczyć o ludz

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Jeśli mnie ignorujesz ja ignoruję ciebie. Jeśli nie zaczniesz rozmowy nie pogadamy. Jeśli się nie starasz dlaczego ja mam to robić ?
Jeśli mnie ignorujesz  ja ignoruję... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 marca 2014

Jeśli mnie ignorujesz, ja ignoruję ciebie. Jeśli nie zaczniesz rozmowy, nie pogadamy. Jeśli się nie starasz, dlaczego ja mam to robić ?

Nie potrafię walczyć o ludzi  po... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 marca 2014

Nie potrafię walczyć o ludzi, po prostu. Jak odnoszę wrażenie, że komuś nie zależy na mnie, to się wycofuję, nie chcę przeszkadzać i być zbędnym balastem. Znikam.

najbardziej bolą wspomnienia... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 marca 2014

najbardziej bolą wspomnienia, którymi dławię się każdego wieczoru. nie, nie te nieprzyjemne. tylko te najlepsze. właśnie te bolą najbardziej. bo najgorsza jest świadomość, że minęło coś pięknego, co już więcej nie będzie miało szansy się powtórzyć.

piję wino  palę papierosy i czasami... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 marca 2014

piję wino, palę papierosy i czasami po prostu żyję. poza tym staram się ogarnąć to coraz bardziej pojebane człowieczeństwo. zdarza się, że jaram się zwykłą gwiazdką przy dwukropku .

Tak nagle się poznali. Tak... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 marca 2014

Tak nagle się poznali. Tak przypadkowo. Przez przypadek porozmawiali trochę dłużej i dłużej. Tak nagle stali się dla siebie najważniejszymi ludźmi na świecie. Zupełnie przez przypadek...

tak silne uczucie nie znika w jednej... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 12 marca 2014

tak silne uczucie nie znika w jednej chwili, nie rozwiewa się w ciągu jednego dnia, nie umiera tak nagle, bo to by oznaczało, że właściwie nigdy nie istniało.

moim zdaniem związek polega na tym... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 11 marca 2014

moim zdaniem związek polega na tym , że ma być Ci dobrze z tą osobą bez względu na sytuację . bez względu na to czy jesteście na imprezie , czy w domu w kapciach . ona ma być dla Ciebie najważniejsza i ma Ci wystarczać za cały świat . '

a najgorsze ? najgorsze jest widzieć... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 11 marca 2014

a najgorsze ? najgorsze jest widzieć jak z dnia na dzień coraz bardziej się od siebie oddalamy i kompletna bezradność, by cokolwiek naprawić.

Każda droga w pewnym miejscu się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 11 marca 2014

Każda droga w pewnym miejscu się rozwidla, obieramy różne drogi, myśląc że kiedyś się spotkamy. Widzisz jak ktoś coraz bardziej się oddala. To nic. Jesteśmy dla siebie stworzeni, w końcu się spotkamy, ale jedyne co się zdarza to to, że nadchodzi zima. Nagle zdajesz dobie sprawę z tego, że to już koniec, na prawdę, nie ma drogi powrotnej. Jest Ci żal? Próbujesz sobie przypomnieć kiedy wszystko się zaczęło, a zaczęło się wcześniej niż Ci się wydaje, o wiele wcześniej. Wtedy zaczynasz rozumieć, że nic nie dzieje się dwa razy. Już nigdy nie poczujesz się tak samo, nigdy nie wzniesiesz się 3 metry nad niebo.?

Jeszcze długo będę Go wspominać.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 11 marca 2014

Jeszcze długo będę Go wspominać. Jeszcze długo Jego oczy i łobuzerski uśmiech nie będą dawały mi spokoju. Jeszcze długo będę Go pamiętać.

Pierwsze spojrzenie. Zauroczenie.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 11 marca 2014

Pierwsze spojrzenie. Zauroczenie. Pierwsza miłość. Pierwsze kocham. Pierwszy pocałunek. Bliskość. Szczęście. Pierwsze łzy. Pierwsze rozczarowanie. Pierwszy koniec.

Miłość nas zmienia. Zmienia nasz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 11 marca 2014

Miłość nas zmienia. Zmienia nasz pogląd na świat. Sprawia, że stajemy się dorośli, że uzależniamy się, a przedmiotem naszego uzależnienia nie jest papieros czy wódka tylko człowiek. Sprawia, że tęsknimy, że kochamy jak nigdy wcześniej, że więcej płaczemy ale też więcej się śmiejemy. Miłość przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie. To koniec. Pomimo moich wielu starań nie dałam rady. Nie dałam rady i pozwoliłam Mu odejść. Nie zatrzymywałam Go, bo wiedziałam że tak będzie lepiej. Chciałam aby był szczęśliwy. Niekoniecznie tą miłością miałam być ja. Bo w końcu jego szczęście było i przez długi czas będzie dla mnie najważniejsze

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV