głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Kiedyś tak będzie kiedyś zrozumiesz że mógłbym ginąć za Ciebie setki razy kiedyś do Ciebie dotrze że aby Cię mieć byłbym w stanie poświęcić wszystko! Znajdź fac

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Kiedyś tak będzie kiedyś zrozumiesz że mógłbym ginąć za Ciebie setki razy kiedyś do Ciebie dotrze że aby Cię mieć byłbym w stanie poświęcić wszystko!
Kiedyś tak będzie  kiedyś... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 kwietnia 2014

Kiedyś tak będzie, kiedyś zrozumiesz, że mógłbym ginąć za Ciebie setki razy, kiedyś do Ciebie dotrze, że aby Cię mieć, byłbym w stanie poświęcić wszystko!

Znajdź faceta  który nazwie Cię... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 kwietnia 2014

Znajdź faceta, który nazwie Cię piękną kobietą, a nie fajną dupą, który zadzwoni kiedy się rozłączysz. Poczekaj na mężczyzną, który będzie Cię całował w czoło pokazując jak bardzo Cię kocha,Który będzie uwielbiał Cię w dresie, czy w piżamie, który będzie dumnie trzymał Cię za rękę przy swoich znajomych, który będzie mówił Ci, że najpiękniej wyglądasz bez makijażu. Poczekaj na faceta, który swoim znajomym powie to jest ta jedyna!

Czasami danie komuś drugiej szansy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 kwietnia 2014

Czasami danie komuś drugiej szansy jest jak danie mu drugiej kuli, bo nie trafił Cię za pierwszym razem. Jednak czasem to najlepszy wybór jakiego mogliśmy dokonać.

Pamiętasz ten strach  który... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 kwietnia 2014

Pamiętasz ten strach, który czułaś, bo bałaś się, że wam się nie uda? Przypomnij sobie, jak twoje serce każdego dnia tliło się tęsknotą, która paliła twoja duszę i nie pozwalała pogodzić się z Jego nieobecnością. Przypomnij sobie ile popłynęło łez, mających oczyścić serce z toksycznych uczuć i jak wiele myśli zostało zduszonych pod osłoną nocy. Pamiętasz? To teraz idź do Niego i udowodnij Mu, że 'jest najlepszym, co cię w życiu spotkało'.

Chcę czuć  że jestem dla Ciebie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 kwietnia 2014

Chcę czuć, że jestem dla Ciebie najważniejsza, najpiękniejsza, najlepsza, że mnie kochasz jak nikogo innego, że jak trzeba pójdziesz dla mnie na wojnę. Że mnie doceniasz i że jestem tą jedyną, dla której zrobiłbyś wszystko.

Nigdy w życiu nie mów  że coś... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 kwietnia 2014

Nigdy w życiu nie mów, że coś się skończyło i nie wróci, bo życie jest nierozwiązalną zagadką, potrafiącą zaskoczyć nas w najmniej spodziewanym momencie.

Będę tęsknić za Jego śmiechem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 kwietnia 2014

Będę tęsknić za Jego śmiechem, za tym jak wkurwiał się jak mówiłam do Niego ' Ćpunie '. Będę tęsknić za tym jak mnie napieprzał i krzyczał 'Ej, Blondyno trzymaj gardę', jak podkładał mi nogi żebym się wypierdalała. Za tym jak mierzwił mi włosy i mówił, że jestem pierdolonym futrzakiem, za tymi szczerymi rozmowami. Za spacerami po lesie. Po prostu za wszystkim.

w naszych sercach nie raz był pożar... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 kwietnia 2014

w naszych sercach nie raz był pożar, nie jedna sytuacja na ostrzu noża i chociaż zawiść ma ludzką twarz, góra z górą się nie zejdzie - człowiek z człowiekiem tak!

Takie jest już życie. Śmiejemy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 kwietnia 2014

Takie jest już życie. Śmiejemy się by potem zalewać się łzami. Wywołujemy zazdrość, by potem zazdrościć. Kłamiemy by potem słuchać kłamstw. Kochamy by potem cierpieć

Nie zaczynaj myśleć. Nic dobrego z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 kwietnia 2014

Nie zaczynaj myśleć. Nic dobrego z tego nie wyniknie. Trzeba się oszukiwać jak tylko można. Nie wnikać, nie pytać. Nie chcieć więcej. Wmawiać sobie, że jest dobrze i że inaczej być nie może. Trzeba wyrobić w sobie obojętność, stępić zmysły, zadowolić się tym, co jest.

i pamiętaj dziewczyno  zawsze jest... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 kwietnia 2014

i pamiętaj dziewczyno, zawsze jest ktoś, kto nienawidzi patrzec na Twoje łzy, a każdy Twój smutek jest również jego smutkiem. Zawsze jest i będzie ktoś dla kogo będziesz najlepsza, najpiękniejsza, nawet bez makijażu o 4 nad ranem i z papierosem w ręce. Ktoś, kto spogląda na Ciebie ukradkiem i wyobraża sobie przeróżne historie, myśli przed snem, śni, wspomina. Ktoś, kto znając osobowy powód Twojej złości ma ochotę go zabic, a z Tobą uciec i sprawic, że będziesz szczęśliwa. Zawsze jest taki ktoś, nawet, gdy nie zdajesz sobie z tego sprawy.

to jest tak że jeśli widujesz się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 kwietnia 2014

to jest tak że jeśli widujesz się z kimś każdego dnia i trwa to już bardzo długo,przyzwyczajasz się, nie zdajesz sobie sprawy z tego że mogłoby go nie być,rzeczywistość jest jednak inna, kiedy okazuje się że danego dnia on jednak nie przyszedł, ty oddychasz jakby ciężej i wolniej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV