głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Takie jest już życie. Śmiejemy się by potem zalewać się łzami. Wywołujemy zazdrość by potem zazdrościć. Kłamiemy by potem słuchać kłamstw. Kochamy by potem cier

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Takie jest już życie. Śmiejemy się by potem zalewać się łzami. Wywołujemy zazdrość by potem zazdrościć. Kłamiemy by potem słuchać kłamstw. Kochamy by potem cierpieć
Takie jest już życie. Śmiejemy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 luty 2014

Takie jest już życie. Śmiejemy się by potem zalewać się łzami. Wywołujemy zazdrość, by potem zazdrościć. Kłamiemy by potem słuchać kłamstw. Kochamy by potem cierpieć

On? Po prostu uczynił mnie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 luty 2014

On? Po prostu uczynił mnie piękniejszą. I wiesz, że nie chodzi mi o wygląd. Inni, którzy zabiegali o moje względy chcieli od razu odkryć wszystkie karty. Poukładać puzzle i prosić o rękę. On tego nie robi. Zadaje pytania, których nikt inny nigdy mi nie zadał. Jego w istocie interesuje to co myślę, mówię, robię, dokąd idę. Kiedy czytam książkę, on chce wiedzieć co czuję po pierwszym rozdziale. Co mi się nie podobało. Co bym zmieniła. Kiedy płaczę nie próbuje mnie rozśmieszyć. Po prostu jest. Tak samo, gdy jestem smutna. Robi mi herbatę, siada naprzeciw mnie po turecku i wpatruję się we mnie tymi swoimi piwnymi oczami. Polubiłam jego obecność. Stał się częścią tego mojego chaosu w którym żyję.

A teraz życie jest mi tak cholernie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 luty 2014

A teraz życie jest mi tak cholernie obojętne, że na każde zadane pytanie wzruszam ramionami i odpowiadam nie wiem, chuj mnie to .

A ja łudzę się  że to tylko taki... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 luty 2014

A ja łudzę się, że to tylko taki sprawdzian miłości. I szczerze żałuję, że tak wyszło między nami. Kiedy myślę o tym, zawsze oczy zachodzą mi łzami.

Nie zaczynaj myśleć. Nic dobrego z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 luty 2014

Nie zaczynaj myśleć. Nic dobrego z tego nie wyniknie. Trzeba się oszukiwać jak tylko można. Nie wnikać, nie pytać. Nie chcieć więcej. Wmawiać sobie, że jest dobrze i że inaczej być nie może. Trzeba wyrobić w sobie obojętność, stępić zmysły, zadowolić się tym, co jest.

Boję się  że spotkasz inną... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 16 luty 2014

Boję się, że spotkasz inną dziewczynę. Ładniejszą, mądrzejszą, dojrzalszą i zaradniejszą. Boję się, że usuniesz mnie ze swojego życia tak jak słońce topi śnieg, gdy przychodzi wiosna. Boję się, że pójdę w zapomnienie..

Chciałabym   żeby mnie pokochał.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 16 luty 2014

Chciałabym , żeby mnie pokochał. Ale tak całą. Razem z moimi narzekaniami na życie. Razem z moim głupkowatym śmiechem. Pomimo mojego obłędu. Pokochał.

'Liczę na Ciebie  że zostaniesz ze... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 16 luty 2014

'Liczę na Ciebie, że zostaniesz ze mną Kiedy nie jest tu jak w niebie, kiedy robi się ciemno Kiedy nie mam siły przewiać tych chmur, czuję ból Skurwysyny łapią za nogawki, ciągną w dół.'

Wiesz co jest gorsze od płakania w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 luty 2014

Wiesz co jest gorsze od płakania w poduszkę? Pustka. Taka chwila kiedy po prostu siedzisz i wpatrujesz się w niebo, wiesz, że nie możesz nic zrobić i ogarnia cię to przerażające poczucie bezsilności, które zżera cię od środka. A Ty nie robisz nic. Po prostu się przyglądasz...

Tam  w środku jestem jeszcze małą... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 luty 2014

Tam, w środku jestem jeszcze małą dziewczynka. Tą, co biega boso po ulicy, śmieje się goniąc motyle, przykleja nos do wystawowej szyby, wypatrując ulubionych cukierków.

Jeśli nie Ty jesteś tym jedynym  to... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 luty 2014

Jeśli nie Ty jesteś tym jedynym ,to dlaczego moje serce przyspiesza, kiedy przechodzisz obok? Skoro nie jesteśmy sobie pisani, to dlaczego ciągle mam Cię przed oczami? Jeśli Bóg nie zesłał Cię po to, abyś był przy mnie, to dlaczego do cholery ciągle mam nadzieję, że przyjdzie taki dzień, kiedy obudzisz się rano i uświadomisz sobie jak bardzo Ci mnie brakuje?

i tu nie chodzi nawet o to czy się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 luty 2014

i tu nie chodzi nawet o to czy się gniewam. Nie gniewam się.. ja tylko czuję się jak oszukane dziecko, któremu obiecali lizaka, a potem mu go pokazali i powiedzieli, że nigdy go nie dostatnie .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV