głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Umiem tylko trzymać w sobie uczucia zabijać wszystkie nadzieje marnować szansę popełniać błędy i zapijać to wszystko wódką. Pamiętasz jak mówiłam ci że niczego

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Umiem tylko trzymać w sobie uczucia zabijać wszystkie nadzieje marnować szansę popełniać błędy i zapijać to wszystko wódką.
Umiem tylko trzymać w sobie uczucia... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 luty 2014

Umiem tylko trzymać w sobie uczucia, zabijać wszystkie nadzieje, marnować szansę, popełniać błędy i zapijać to wszystko wódką.

Pamiętasz jak mówiłam ci  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 luty 2014

Pamiętasz jak mówiłam ci, że niczego się nie boje? Cofam to. Boję się, że szczęście, którym jesteś ty spierdoli mi przed oczami, a ja będę tylko stała.

Nie mów mi  że to będzie trwało... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 luty 2014

Nie mów mi, że to będzie trwało wie­cznie. Nie mów, że nig­dy się to nie zmieni. Nie obiecuj, że tak zos­ta­nie. Za­parz gorącej her­ba­ty, weź koc i usiądź obok. Uśmie­chem i ra­dością dziel­my się z og­niami tańczący­mi w ko­min­ku. Za­pamiętuj­my kształt i za­pach tej chwi­li. Ko­lek­cjo­nuj­my ko­lej­ne. I nie myślmy o nigdy.

Mil­czał  wiedząc  iż głucha... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 luty 2014

Mil­czał, wiedząc, iż głucha cisza pot­ra­fi zdziałać więcej niż niekon­tro­lowa­ne krzy­ki. To właśnie ten iście stoic­ki spokój naj­bar­dziej prze­rażał i obezwładniał.

i przychodzi czas  kiedy sta­jemy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 luty 2014

i przychodzi czas, kiedy sta­jemy się od­po­wie­dzial­ni sa­mi za siebie. to wte­dy po­pełniamy naj­więcej błędów, bo nie jes­teśmy wys­tar­czająco przy­goto­wani do te­go, co życie nam daje.

Za każdym ra­zem gdy próbu­jesz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 luty 2014

Za każdym ra­zem gdy próbu­jesz os­woić własną sa­mot­ność ktoś in­ny bez py­tania wyrzu­ca ją przez ok­no Two­jej duszy wsta­wiając tam siebie.

Każdego dnia mamy szansę na lepsze... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 luty 2014

Każdego dnia mamy szansę na lepsze życie, mamy wszystko we swoich rękach bo przecież mamy 24 godziny. Tylko od nas zależy czy to wykorzystamy.

Chciałabym go czytać przed snem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 luty 2014

Chciałabym go czytać przed snem, aż mi się będzie rozmywał, aż palce mi się będą gubić w literkach i w końcu zasnę cała w tych jego słowach.

I wszystko czego potrzebuje to zapach... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 luty 2014

I wszystko czego potrzebuje to zapach Twojej dłoni wplecionej w moje włosy, uśmiech Twój rozganiający wszystkie smutki i spojrzenie czułe wprawiające mnie w stan wiecznego zakochania.

Dużym problemem większości ludzi... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 luty 2014

Dużym problemem większości ludzi jest to, że nie potrafią znaleźć szczęścia w teraźniejszości, tylko rozpamiętują przeszłość, która wydaje im się być idealna.

A Ty  Ty byłeś tylko jednym z moich... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 luty 2014

A Ty, Ty byłeś tylko jednym z moich grzechów, takim, który przypomina się gdzieś nad ranem, mignie w świadomości i od razu zostaję zepchnięty w niepamięć, takim o którym nigdy się nie mówi i z którym żyje się zupełnie tak jak wcześniej, jesteś dla mnie tylko takim małym grzechem.

Twoje oczy są jak magia  znowu... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 luty 2014

Twoje oczy są jak magia, znowu hipnotyzują mnie mimowolnie, patrzę w nie, a reszta świata nie istnieje. Jedyne co dociera do mnie to spojrzenie, które przenika mnie całą i proszę o więcej. Nie przestawaj tak na mnie patrzeć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV