głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd i przychodzi czas kiedy sta­jemy się od­po­wie­dzial­ni sa­mi za siebie. to wte­dy po­pełniamy naj­więcej błędów bo nie jes­teśmy wys­tar­czająco przy­goto­wani

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
i przychodzi czas kiedy sta­jemy się od­po­wie­dzial­ni sa­mi za siebie. to wte­dy po­pełniamy naj­więcej błędów bo nie jes­teśmy wys­tar­czająco przy­goto­wani do t
i przychodzi czas  kiedy sta­jemy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 luty 2014

i przychodzi czas, kiedy sta­jemy się od­po­wie­dzial­ni sa­mi za siebie. to wte­dy po­pełniamy naj­więcej błędów, bo nie jes­teśmy wys­tar­czająco przy­goto­wani do te­go, co życie nam daje.

Za każdym ra­zem gdy próbu­jesz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 luty 2014

Za każdym ra­zem gdy próbu­jesz os­woić własną sa­mot­ność ktoś in­ny bez py­tania wyrzu­ca ją przez ok­no Two­jej duszy wsta­wiając tam siebie.

Każdego dnia mamy szansę na lepsze... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 luty 2014

Każdego dnia mamy szansę na lepsze życie, mamy wszystko we swoich rękach bo przecież mamy 24 godziny. Tylko od nas zależy czy to wykorzystamy.

Chciałabym go czytać przed snem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 luty 2014

Chciałabym go czytać przed snem, aż mi się będzie rozmywał, aż palce mi się będą gubić w literkach i w końcu zasnę cała w tych jego słowach.

I wszystko czego potrzebuje to zapach... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 luty 2014

I wszystko czego potrzebuje to zapach Twojej dłoni wplecionej w moje włosy, uśmiech Twój rozganiający wszystkie smutki i spojrzenie czułe wprawiające mnie w stan wiecznego zakochania.

Dużym problemem większości ludzi... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 luty 2014

Dużym problemem większości ludzi jest to, że nie potrafią znaleźć szczęścia w teraźniejszości, tylko rozpamiętują przeszłość, która wydaje im się być idealna.

A Ty  Ty byłeś tylko jednym z moich... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 luty 2014

A Ty, Ty byłeś tylko jednym z moich grzechów, takim, który przypomina się gdzieś nad ranem, mignie w świadomości i od razu zostaję zepchnięty w niepamięć, takim o którym nigdy się nie mówi i z którym żyje się zupełnie tak jak wcześniej, jesteś dla mnie tylko takim małym grzechem.

Twoje oczy są jak magia  znowu... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 luty 2014

Twoje oczy są jak magia, znowu hipnotyzują mnie mimowolnie, patrzę w nie, a reszta świata nie istnieje. Jedyne co dociera do mnie to spojrzenie, które przenika mnie całą i proszę o więcej. Nie przestawaj tak na mnie patrzeć.

Czuła  że powraca do dawnych... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 luty 2014

Czuła, że powraca do dawnych nawyków. Z każdym mijającym dniem wszystkie pozytywne myśli towarzyszące jej od kilku tygodni stawały się coraz słabsze. To cholernie męczące starać się być szczęśliwą cały dzień, a ona już po prostu nie miała na to energii.

Dzisiaj i każdego dnia jest tak samo... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 luty 2014

Dzisiaj i każdego dnia jest tak samo, nie chcemy stracić ani sekundy. Teraz już wiem, ze jutro też będziesz mój. Wiem, że czeka mnie jeszcze wiele cudownych chwil z Tobą. I nie boje się puścić twojej reki przy pożegnaniu, bo wiem ze znów będę mogła ją trzymać i będzie nadal moja.

Tęsknię za czymś czego nie miałam... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 luty 2014

Tęsknię za czymś czego nie miałam, nie znałam, a potrafiło jednym spojrzeniem uszczęśliwić i uwolnić serce od conocnych rozpaczy. Nie używając żadnego słowa, nie wydobywając z siebie ani jednego dźwięku. Taki był.

Wierzysz w teorię czterech pór... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 luty 2014

Wierzysz w teorię czterech pór rozpaczy? Że musisz przeżyć rok wszystkiego, zanim naprawdę się od kogoś uwolnisz

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV