głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Żyjesz na pozór na przekór na opak na swój sposób na dwa tryby na niby. Wybierasz źle fatalnie najgorzej dobrze trafnie rzadziej najlepiej. Kochasz za mało za p

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Żyjesz na pozór na przekór na opak na swój sposób na dwa tryby na niby. Wybierasz źle fatalnie najgorzej dobrze trafnie rzadziej najlepiej. Kochasz za mało za
Żyjesz na pozór  na przekór  na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 luty 2014

Żyjesz na pozór, na przekór, na opak, na swój sposób, na dwa tryby, na niby. Wybierasz źle, fatalnie, najgorzej, dobrze, trafnie, rzadziej najlepiej. Kochasz za mało, za późno, za wcześnie, za bardzo, za coś.

Przyjaciół trzymaj blisko  a... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 luty 2014

Przyjaciół trzymaj blisko, a wrogów jeszcze bliżej. Nigdy nie upadaj nisko, bo nie podskoczysz wyżej. Na całe skurwysyństwo wokół trzeba mieć dobry kaliber, sam się czasem na tym łapię, że mam myśli naiwne

A ja łudzę się  że to tylko taki... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 luty 2014

A ja łudzę się, że to tylko taki sprawdzian miłości. I szczerze żałuję, że tak wyszło między nami. Kiedy myślę o tym, zawsze oczy zachodzą mi łzami.

Przestań się oszukiwać dziewczyno.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 luty 2014

Przestań się oszukiwać dziewczyno. Gdyby mu zależało to by znalazł sto sposobów, żeby się z Tobą skontaktować. Nie odzywa się? Szuka sto powodów, dla których zawsze nie może. Przejrzyj na oczy, mała.

ostatnio coraz częściej wracasz do... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 luty 2014

ostatnio coraz częściej wracasz do mnie myślami. Powinnam już dawno o Tobie zapomnieć. Nie mogę pozwalać Ci na takie nagłe powroty. Niszczysz tym wszystko. Niszczysz to co przez długi i trudny czas układałam sama.

Chcę być Twoim małym planem na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 luty 2014

Chcę być Twoim małym planem na przyszłość. Drobną kobietą, którą wielbiłbyś nad życie. Oczkiem w głowie, któremu zawsze zapewniałbyś bezpieczeństwo. Głodnym człowiekiem, któremu co chwilę musiałbyś przynosić jedzenie. Czasem wściekłą osobą, którą potrząsnąłbyś mocno za ramiona i szepnął wyluzuj, i tak Cię kocham.

to jest jak krzyk i nikt nie może... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 luty 2014

to jest jak krzyk i nikt nie może cię usłyszeć. praktycznie czujesz wstyd, że jest ktoś bez kogo czujesz się jak nic. nigdy, nikt nie zrozumie jak bardzo to boli. czujesz się beznadziejnie, ale nic nie może cię ocalić. kiedy wszystko jest skończone i odchodzi, jesteś w stanie życzyć sobie by by wszystkie złe zdarzenia powróciły by było dobrze.

Każdy chyba w życiu posiadał... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 luty 2014

Każdy chyba w życiu posiadał człowieka, z którym łączyła go tak cholernie dziwna więź. I nie było to uczucie - absolutnie. Było to coś w rodzaju przywiązania, chęci powiedzenia wszystkiego - było to takie dziwne 'coś' czego nie da się zapomnieć nigdy.

Wkurwiają mnie ludzie  którzy są... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 luty 2014

Wkurwiają mnie ludzie, którzy są starsi i uważają, że skoro jestem jeszcze młoda to nic o życiu nie wiem. A jak na te swoje nastoletnie lata, przeszłam aż za dużo.

Czy Ty wiesz  ze oddałabym wszystkie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 luty 2014

Czy Ty wiesz, ze oddałabym wszystkie Twoje zasrane anioły za jedną godzinę z nim? Tą jedną, jedyną godzinę! Żeby mu powiedzieć to czego nie zdążyłam. Czy Ty wiesz co powiedziałabym mu jako pierwsze? Powiedziałabym mu, że najbardziej żałuje tych wszystkich grzechów, których nie zdążyłam z nim popełnić.

A jednak potrzeba mi Twoich słów i... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 luty 2014

A jednak potrzeba mi Twoich słów i trzeba Twojej pamięci. Pamiętaj o mnie, dobrze? Może będę się mniej bała, może będę usypiała spokojniej.

Ja tylko czasami się jeszcze gubię... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 luty 2014

Ja tylko czasami się jeszcze gubię i bezsensownie błądzę. Oddaję swoje życie w ręce zaufanych osób z nadzieją,że oni naprowadzą je na właściwy tor. A potem znowu się rozczarowuję, bo nikt już nie potrafi mnie naprawić, bo nikt nie ma czasu na sklejanie mnie kawałek po kawałku, więc uśmiecham się blado i udaję, że to tylko chwilowe zatrucie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV