głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Stworzymy wspólną bajkę bajkę o miłości idealną. Bez wad i zazdrości. Będzie ona trwać od wieczora do godziny 6 by skończy się wraz ze znienawidzonym dźwiękiem

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Stworzymy wspólną bajkę bajkę o miłości idealną. Bez wad i zazdrości. Będzie ona trwać od wieczora do godziny 6 by skończy się wraz ze znienawidzonym dźwiękiem budz
Stworzymy wspólną bajkę   bajkę o... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 luty 2014

Stworzymy wspólną bajkę, bajkę o miłości, idealną. Bez wad i zazdrości. Będzie ona trwać od wieczora do godziny 6, by skończy się wraz ze znienawidzonym dźwiękiem budzika. I tak co noc, wyimaginowana miłość, jesteś za?

Znasz to uczucie  kiedy jakaś osoba... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 luty 2014

Znasz to uczucie, kiedy jakaś osoba, staje się częścią Twojego życia i zaczynasz zastanawiać się, dlaczego nie znaliście się wcześniej? Wtedy potrafisz zmienić się tylko dla niej (...) Znasz to uczucie? Gdy ludzie spotykają się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie? Potem wszystko się plącze, nadchodzi koniec. Nie ma ich już. Więc po co w ogóle zaczynać...

Nie chcę cię zniechęcać. Chcę... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 luty 2014

Nie chcę cię zniechęcać. Chcę tylko żebyś był pewny tego co robisz, bo ja juz nie mam sił znowu o kimś zapominać.

A on nie ma pojęcia ilu chłopakom... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 luty 2014

A on nie ma pojęcia ilu chłopakom dała kosza z jego powodu . A to wszystko przez tą cholerną słabość do niego i głupią nadzieję, że coś z tego będzie .

Możesz myśleć o mnie cokolwiek:... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 luty 2014

Możesz myśleć o mnie cokolwiek: Że się poddałam, jestem niestała, niekonsekwentna, mało poważna, cyniczna, chłodna i obojętna. Możesz oskarżyć mnie o co zechcesz. O dziecinność, niesłowność i że nie tak miało być. Możesz dowolnie też mnie nazywać. Dziecinną materialistką, skrajną egoistką. Tylko zanim otworzysz usta, spójrz proszę na moment w kierunku lustra...

Ona potrzebuje Cię bardzo  Ty... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 luty 2014

Ona potrzebuje Cię bardzo, Ty potrzebujesz Jej bardzo i zacznijcie wierzyć twardo w to. Ty nic nie pisz schowaj telefon w dłonie, Ty zaciśnij mocno dłonie, załóż kaptur i idź do Niej.

Kiedyś i Ty przeżyjesz to uczucie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 luty 2014

Kiedyś i Ty przeżyjesz to uczucie, które wypełni Cię całego, nie będziesz mógł nad nim zapanować, kiedyś i Ty spotkasz tą osobę tą jedyna, która zmieni twoje życie, czekaj cierpliwie ..

Ciągle słyszymy od rodziców  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 luty 2014

Ciągle słyszymy od rodziców, że my mamy beztroskie życie, że jedynym obowiązkiem jest nauka. Nienawidzę tych stwierdzeń. Czy oni nie widzą,że każdy ma problemy, każdy ma problemy odpowiednie do swojego wieku.Dla małego dziecka problemem , jest to, że śnieg znikł, a dla nas? Dla nas. Tu zaczynają się schody. Pierwsze miłości, nauka, lekcje, zakazy,nakazy, zranienie, myśli samobójcze, przecież mamy masę spraw, masę decyzji do podjęcia, ale nie. Przecież my prowadzimy beztroskie życie,które jak widać nie jest wcale takie kolorowe.

i czasem bywa tak że nie masz odwagi... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 luty 2014

i czasem bywa tak że nie masz odwagi powiedzieć mu prosto w twarz że kochasz go , że cholernie ci zależy tylko bez słowa pozwalasz mu odejść a później z każdym dniem kochasz go jeszcze bardziej..

Dzisiaj tkwi we mnie już tylko... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 luty 2014

Dzisiaj tkwi we mnie już tylko obojętność. A jeszcze wczoraj chciałam świat objąć ręką, jeszcze wczoraj tętniło we mnie szczęście. A dzisiaj jest mi to zupełnie obojętne..

są uczucia nie do opisania. nie do... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 luty 2014

są uczucia nie do opisania. nie do opowiedzenia. uczucia, których nikt z nas nie zdoła opisać słowami. możemy mówić o miłości. pisać o jej skutkach ubocznych i odczuciach podczas jej przeżywania. możemy opowiadać o tym jak zachowuje się nasze ciało. jak wariuje podświadomość. jednak, żeby się przekonać, że każde z tych słów jest prawdą, żeby zwyczajnie to wszystko zrozumieć, trzeba przeżyć miłość na własnej skórze.

'Nie chcieliśmy takiego... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 luty 2014

'Nie chcieliśmy takiego zakończenia. Chcieliśmy żyć. Ten świat nie ma miłości. Ten świat umiera. Ten świat na nas nie zasłużył. Dlatego musimy odejść. Nasza historia już została opowiedziana. My odchodzimy, a wy zostaniecie. Zabijacie się powoli, nawet o tym nie wiedząc. To wy jesteście salą samobójców!' / Sala Samobójców

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV