głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Dzisiaj i każdego dnia jest tak samo nie chcemy stracić ani sekundy. Teraz już wiem ze jutro też będziesz mój. Wiem że czeka mnie jeszcze wiele cudownych chwil

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Dzisiaj i każdego dnia jest tak samo nie chcemy stracić ani sekundy. Teraz już wiem ze jutro też będziesz mój. Wiem że czeka mnie jeszcze wiele cudownych chwil z Tobą
Dzisiaj i każdego dnia jest tak samo... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 luty 2014

Dzisiaj i każdego dnia jest tak samo, nie chcemy stracić ani sekundy. Teraz już wiem, ze jutro też będziesz mój. Wiem, że czeka mnie jeszcze wiele cudownych chwil z Tobą. I nie boje się puścić twojej reki przy pożegnaniu, bo wiem ze znów będę mogła ją trzymać i będzie nadal moja.

Tęsknię za czymś czego nie miałam... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 luty 2014

Tęsknię za czymś czego nie miałam, nie znałam, a potrafiło jednym spojrzeniem uszczęśliwić i uwolnić serce od conocnych rozpaczy. Nie używając żadnego słowa, nie wydobywając z siebie ani jednego dźwięku. Taki był.

Wierzysz w teorię czterech pór... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 luty 2014

Wierzysz w teorię czterech pór rozpaczy? Że musisz przeżyć rok wszystkiego, zanim naprawdę się od kogoś uwolnisz

Najsmutniejszy rodzaj smutku to kiedy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 luty 2014

Najsmutniejszy rodzaj smutku to kiedy płaczesz pod prysznicem albo w łóżku w nocy, ponieważ nikomu nie pokazujesz, co naprawdę czujesz

Każdemu z nas zdarzyło się  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 luty 2014

Każdemu z nas zdarzyło się, że dręczony strasznymi przypuszczeniami postawił pytanie, a potem zasłaniał sobie uszy, żeby nie słyszeć odpowiedzi.

Żyjesz na pozór  na przekór  na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 luty 2014

Żyjesz na pozór, na przekór, na opak, na swój sposób, na dwa tryby, na niby. Wybierasz źle, fatalnie, najgorzej, dobrze, trafnie, rzadziej najlepiej. Kochasz za mało, za późno, za wcześnie, za bardzo, za coś.

Przyjaciół trzymaj blisko  a... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 luty 2014

Przyjaciół trzymaj blisko, a wrogów jeszcze bliżej. Nigdy nie upadaj nisko, bo nie podskoczysz wyżej. Na całe skurwysyństwo wokół trzeba mieć dobry kaliber, sam się czasem na tym łapię, że mam myśli naiwne

A ja łudzę się  że to tylko taki... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 luty 2014

A ja łudzę się, że to tylko taki sprawdzian miłości. I szczerze żałuję, że tak wyszło między nami. Kiedy myślę o tym, zawsze oczy zachodzą mi łzami.

Przestań się oszukiwać dziewczyno.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 luty 2014

Przestań się oszukiwać dziewczyno. Gdyby mu zależało to by znalazł sto sposobów, żeby się z Tobą skontaktować. Nie odzywa się? Szuka sto powodów, dla których zawsze nie może. Przejrzyj na oczy, mała.

ostatnio coraz częściej wracasz do... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 luty 2014

ostatnio coraz częściej wracasz do mnie myślami. Powinnam już dawno o Tobie zapomnieć. Nie mogę pozwalać Ci na takie nagłe powroty. Niszczysz tym wszystko. Niszczysz to co przez długi i trudny czas układałam sama.

Chcę być Twoim małym planem na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 luty 2014

Chcę być Twoim małym planem na przyszłość. Drobną kobietą, którą wielbiłbyś nad życie. Oczkiem w głowie, któremu zawsze zapewniałbyś bezpieczeństwo. Głodnym człowiekiem, któremu co chwilę musiałbyś przynosić jedzenie. Czasem wściekłą osobą, którą potrząsnąłbyś mocno za ramiona i szepnął wyluzuj, i tak Cię kocham.

to jest jak krzyk i nikt nie może... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 luty 2014

to jest jak krzyk i nikt nie może cię usłyszeć. praktycznie czujesz wstyd, że jest ktoś bez kogo czujesz się jak nic. nigdy, nikt nie zrozumie jak bardzo to boli. czujesz się beznadziejnie, ale nic nie może cię ocalić. kiedy wszystko jest skończone i odchodzi, jesteś w stanie życzyć sobie by by wszystkie złe zdarzenia powróciły by było dobrze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV