głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd A jednak potrzeba mi Twoich słów i trzeba Twojej pamięci. Pamiętaj o mnie dobrze? Może będę się mniej bała może będę usypiała spokojniej. Ja tylko czasami się j

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
A jednak potrzeba mi Twoich słów i trzeba Twojej pamięci. Pamiętaj o mnie dobrze? Może będę się mniej bała może będę usypiała spokojniej.
A jednak potrzeba mi Twoich słów i... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 luty 2014

A jednak potrzeba mi Twoich słów i trzeba Twojej pamięci. Pamiętaj o mnie, dobrze? Może będę się mniej bała, może będę usypiała spokojniej.

Ja tylko czasami się jeszcze gubię... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 luty 2014

Ja tylko czasami się jeszcze gubię i bezsensownie błądzę. Oddaję swoje życie w ręce zaufanych osób z nadzieją,że oni naprowadzą je na właściwy tor. A potem znowu się rozczarowuję, bo nikt już nie potrafi mnie naprawić, bo nikt nie ma czasu na sklejanie mnie kawałek po kawałku, więc uśmiecham się blado i udaję, że to tylko chwilowe zatrucie.

Ciebie już nawet nie obchodzi  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 luty 2014

Ciebie już nawet nie obchodzi, że wypalam paczkę dziennie, piję dużo wódki, przestałam się malować i rozmawiać z przyjaciółmi. Ciebie już nic nie obchodzi, a to boli jeszcze bardziej niż to, w jaki sposób się niszczę.

Wciąż była zakochana  może nawet... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 stycznia 2014

Wciąż była zakochana, może nawet jeszcze bardziej. Mimo że wszystko pogrzebała, serce nie umiało zrezygnować z uczucia i ukryło je głęboko. Wbrew sobie była skazana na to, by kochać już na zawsze.

Kochał nagłą zmianę w moim... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 stycznia 2014

Kochał nagłą zmianę w moim spojrzeniu, kiedy kucał przede mną, zamykając moje dłonie w swoich. ubóstwiał jak w jednej sekundzie tęsknota przepełniająca moje źrenice znikała, a zastępowało ją to ciepłe, cudowne uczucie.

Uwielbiam nosić Twoje bluzy  mimo... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 stycznia 2014

Uwielbiam nosić Twoje bluzy, mimo tego że są na mnie ogromne. uwielbiam czuć na sobie zapach Twoich perfum, a zanim ci je oddam specjalnie wylewam na nie jak największa ilość swoich tylko po to żebyś nie mógł potem przestać o mnie myśleć, tak jak ja nie mogę o Tobie.

Ludzie bezczelni  o ciężkich... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 stycznia 2014

Ludzie bezczelni, o ciężkich charakterach najgłębiej zapadają nam w sercach. Szczególnie gdy mają brązowe oczy, zaczepne spojrzenie i powalający uśmiech.

Podobno z prawdziwej miłości nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 stycznia 2014

Podobno z prawdziwej miłości nie można się wyleczyć...Bo w końcu jak można zapomnieć o kimś kto był dla nas wszystkim? Zapomnieć kogoś, kogo się kochało to tak jak pamiętać kogoś, kogo nigdy nie było nam dane poznać...Niemożliwe.

Chciałabym z czystym sumieniem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 stycznia 2014

Chciałabym z czystym sumieniem, spojrzeć Ci w oczy, uśmiechnąć się i głośno oraz całkowicie szczerze oznajmić że już mi nie zależy. Chciałabym.

Zachciewa się żyć na myśl o... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 stycznia 2014

Zachciewa się żyć na myśl o rzeczach, które jeszcze przede mną. nie żałuję decyzji o wszelkich rozstaniach. Nawet tych najbardziej trudnych. Teraz chyba czas odliczania, do świąt, sylwestra, urodzin, wakacji.. chyba szczególnie wakacji.

I milczał byś wtedy kiedy bym... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 stycznia 2014

I milczał byś wtedy kiedy bym płakała, wysłuchiwał wszystkiego co mnie gryzie i jedyne co byś robił to przytulał i obejmował mnie, a na koniec pocałował i położył na swoich kolanach bym mogła przy Tobie zasnąć.

' tak możesz powiedzieć  że się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 stycznia 2014

' tak możesz powiedzieć, że się poddałam i jestem niekonsekwentna, ale najpierw zapytaj o powód. Nie zakładaj z góry, że wiesz co czuję. '

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV