głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd to jest jak krzyk i nikt nie może cię usłyszeć. praktycznie czujesz wstyd że jest ktoś bez kogo czujesz się jak nic. nigdy nikt nie zrozumie jak bardzo to boli.

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
to jest jak krzyk i nikt nie może cię usłyszeć. praktycznie czujesz wstyd że jest ktoś bez kogo czujesz się jak nic. nigdy nikt nie zrozumie jak bardzo to boli. czujes
to jest jak krzyk i nikt nie może... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 luty 2014

to jest jak krzyk i nikt nie może cię usłyszeć. praktycznie czujesz wstyd, że jest ktoś bez kogo czujesz się jak nic. nigdy, nikt nie zrozumie jak bardzo to boli. czujesz się beznadziejnie, ale nic nie może cię ocalić. kiedy wszystko jest skończone i odchodzi, jesteś w stanie życzyć sobie by by wszystkie złe zdarzenia powróciły by było dobrze.

Każdy chyba w życiu posiadał... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 luty 2014

Każdy chyba w życiu posiadał człowieka, z którym łączyła go tak cholernie dziwna więź. I nie było to uczucie - absolutnie. Było to coś w rodzaju przywiązania, chęci powiedzenia wszystkiego - było to takie dziwne 'coś' czego nie da się zapomnieć nigdy.

Wkurwiają mnie ludzie  którzy są... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 luty 2014

Wkurwiają mnie ludzie, którzy są starsi i uważają, że skoro jestem jeszcze młoda to nic o życiu nie wiem. A jak na te swoje nastoletnie lata, przeszłam aż za dużo.

Czy Ty wiesz  ze oddałabym wszystkie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 luty 2014

Czy Ty wiesz, ze oddałabym wszystkie Twoje zasrane anioły za jedną godzinę z nim? Tą jedną, jedyną godzinę! Żeby mu powiedzieć to czego nie zdążyłam. Czy Ty wiesz co powiedziałabym mu jako pierwsze? Powiedziałabym mu, że najbardziej żałuje tych wszystkich grzechów, których nie zdążyłam z nim popełnić.

A jednak potrzeba mi Twoich słów i... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 luty 2014

A jednak potrzeba mi Twoich słów i trzeba Twojej pamięci. Pamiętaj o mnie, dobrze? Może będę się mniej bała, może będę usypiała spokojniej.

Ja tylko czasami się jeszcze gubię... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 luty 2014

Ja tylko czasami się jeszcze gubię i bezsensownie błądzę. Oddaję swoje życie w ręce zaufanych osób z nadzieją,że oni naprowadzą je na właściwy tor. A potem znowu się rozczarowuję, bo nikt już nie potrafi mnie naprawić, bo nikt nie ma czasu na sklejanie mnie kawałek po kawałku, więc uśmiecham się blado i udaję, że to tylko chwilowe zatrucie.

Ciebie już nawet nie obchodzi  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 luty 2014

Ciebie już nawet nie obchodzi, że wypalam paczkę dziennie, piję dużo wódki, przestałam się malować i rozmawiać z przyjaciółmi. Ciebie już nic nie obchodzi, a to boli jeszcze bardziej niż to, w jaki sposób się niszczę.

Wciąż była zakochana  może nawet... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 stycznia 2014

Wciąż była zakochana, może nawet jeszcze bardziej. Mimo że wszystko pogrzebała, serce nie umiało zrezygnować z uczucia i ukryło je głęboko. Wbrew sobie była skazana na to, by kochać już na zawsze.

Kochał nagłą zmianę w moim... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 stycznia 2014

Kochał nagłą zmianę w moim spojrzeniu, kiedy kucał przede mną, zamykając moje dłonie w swoich. ubóstwiał jak w jednej sekundzie tęsknota przepełniająca moje źrenice znikała, a zastępowało ją to ciepłe, cudowne uczucie.

Uwielbiam nosić Twoje bluzy  mimo... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 stycznia 2014

Uwielbiam nosić Twoje bluzy, mimo tego że są na mnie ogromne. uwielbiam czuć na sobie zapach Twoich perfum, a zanim ci je oddam specjalnie wylewam na nie jak największa ilość swoich tylko po to żebyś nie mógł potem przestać o mnie myśleć, tak jak ja nie mogę o Tobie.

Ludzie bezczelni  o ciężkich... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 stycznia 2014

Ludzie bezczelni, o ciężkich charakterach najgłębiej zapadają nam w sercach. Szczególnie gdy mają brązowe oczy, zaczepne spojrzenie i powalający uśmiech.

Podobno z prawdziwej miłości nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 stycznia 2014

Podobno z prawdziwej miłości nie można się wyleczyć...Bo w końcu jak można zapomnieć o kimś kto był dla nas wszystkim? Zapomnieć kogoś, kogo się kochało to tak jak pamiętać kogoś, kogo nigdy nie było nam dane poznać...Niemożliwe.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV