głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Za każdym razem gdy się pokłócimy i później oboje milczymy przez dłuższy czas zastanawiam się po co to robimy ? Przecież oboje doskonale wiemy że nie możemy bez

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Za każdym razem gdy się pokłócimy i później oboje milczymy przez dłuższy czas zastanawiam się po co to robimy ? Przecież oboje doskonale wiemy że nie możemy bez sie
Za każdym razem  gdy się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 stycznia 2014

Za każdym razem, gdy się pokłócimy i później oboje milczymy przez dłuższy czas, zastanawiam się po co to robimy ? Przecież oboje doskonale wiemy, że nie możemy bez siebie żyć.

Lubiła szarpać Go za rękaw i... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 stycznia 2014

Lubiła szarpać Go za rękaw i troczki od kaptura. Lubiła trzymać ręce w Jego kieszeniach, pełnych papierków po gumie do żucia. A gdy odszedł, uświadomiła sobie, że zostawiła w tej kieszeni także swoje serce.

Mogła godzinami siedzieć w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 stycznia 2014

Mogła godzinami siedzieć w łazience, w której znajdowała ciszę i niezwykły spokój. Kładła się wtedy do wanny i otulając się po szyję pachnącą pianą czytała tandetne i kiczowate romansidła z kolekcji babci, wyobrażając sobie, jaki byłby jej facet w postaci wciąż nieogarniętego i wrażliwego romantyka.

Podobno ludziom śnią się osoby... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 stycznia 2014

Podobno ludziom śnią się osoby, które najwięcej o nich myślą - no to mój drogi, musisz wiedzieć, że masz porządną obsesję na moim punkcie.

Ma chwytać mnie za dłoń gdy będę... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 stycznia 2014

Ma chwytać mnie za dłoń gdy będę szła tuż obok, śpiewać gdy i ja śpiewam. Uśmiechać się, gdy sama nie mam na to ochoty. Akceptować moje wady, uwielbiać moje zalety. Ma martwić się gdy nie odp. Patrzeć mi w oczy, doprowadzać do szaleństwa, do śmiechu - nie do łez. Troszczyć się gdy zachoruje. Być zawsze obok, Słuchać gdy przeklinam świat, Akceptować moje szaleństwa. Po prostu - Ma mnie kochać.

Bo tylko ja mam prawo o nim... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 stycznia 2014

Bo tylko ja mam prawo o nim przeklinać i posyłać do diabłów. Tylko ja mam prawo wyć w poduszkę, zagryzać do krwi wargi, bo znowu odjebał jakąś chorą akcję. Mogę z nim zrywać i schodzić się kilka razy w tygodniu i nic ci do tego. Mam wykupiony monopol na tego pana. I zapamiętaj jedno... Nawet gdy nazywam go skurwielem nigdy nie kochałam nikogo bardziej.

Bądź tu i teraz. Po prostu tu i po... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 stycznia 2014

Bądź tu i teraz. Po prostu tu i po prostu teraz. Bez oczekiwań i bez obaw, bez jutra i bez wczoraj, bez utrzymywania i bez odpychania. Z pełną przytomnością tu i teraz.

I możesz go nie kochać  mieć... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 stycznia 2014

I możesz go nie kochać, mieć kompletnie gdzieś co się z nim dzieję. Z kim się teraz zadaję i czy ma dziewczynę. Możesz mieć wyjebane na całą jego egzystencję, ale mijając go na ulicy i tak odwrócisz głowę. Choćby nie wiem co nie zdołasz nie spojrzeć w te błękitne oczy, bo w końcu kiedyś były dla Ciebie całym światem.

Może nie powiem tego na głos  ale... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 stycznia 2014

Może nie powiem tego na głos, ale jest mi ciężko, ciężko jak cholera, bo jestem samotna. Nie mam z kim dzielić świata, a to chyba największa udręka dla człowieka. I ta tęsknota, która towarzyszy Ci cokolwiek robisz, to nie jest łatwe. Po prostu potrzebuję kogoś, mimo, że krzyczę wszystkim wokół, że nikogo nie chcę, że dam sobie rade sama, że nie ufam, że wole być sama. Nieprawda.

To mrowienie w żołądku i burza w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 stycznia 2014

To mrowienie w żołądku i burza w mózgu, kiedy masz przed sobą właściwie własnego, prywatnego anioła. Człowieka za którego byłabyś w stanie oddać życie.

Jak szaleni tańczymy oboje  i nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 stycznia 2014

Jak szaleni tańczymy oboje, i nie mogę złapać tchu i łapię paranoję, i unoszę się nad tłum, co staje na dole, i znowu chyba gdzieś łączą się nasze dłonie. / Pezet.

Mówisz  że magia nie istnieje?... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 stycznia 2014

Mówisz, że magia nie istnieje? Popatrz w jego oczy, analizując każdą ich plamkę. Spójrz na jego uśmiech. Poczuj jego usta, na swoich.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV