głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Są ludzie z którymi od pierwszej chwili znajdujesz wspólny język. A potem bez względu na upływ czasu dzielące was kilometry albo dni milczenia wystarczy jedno s

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Są ludzie z którymi od pierwszej chwili znajdujesz wspólny język. A potem bez względu na upływ czasu dzielące was kilometry albo dni milczenia wystarczy jedno spojrz
Są ludzie  z którymi od pierwszej... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 stycznia 2014

Są ludzie, z którymi od pierwszej chwili znajdujesz wspólny język. A potem bez względu na upływ czasu, dzielące was kilometry albo dni milczenia wystarczy, jedno spojrzenie i znów rozumiecie się bez słów.

Pokochaj mnie. Pokochaj mnie tak jak... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 stycznia 2014

Pokochaj mnie. Pokochaj mnie tak jak ja ciebie teraz. Skręcaj się z tej pieprzonej miłości. Wtedy ja zaśmieję się w twarz i zobaczysz , ile straciłeś nie widząc tego wszystkiego wcześniej.

A kiedy życie daje ci w dupę i... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 stycznia 2014

A kiedy życie daje ci w dupę i pokazuje tysiące powodów dlaczego warto odejść, ty zaśmiej się tej pieprzonej sile prosto w 'twarz' i pomyśl o milionach powodów dla których warto zostać.

W życiu napotykamy wielu ludzi. Tych... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 stycznia 2014

W życiu napotykamy wielu ludzi. Tych dobrych i tych złych. Tych, którzy kochają nas i tych w których zakochujemy się my sami. Każdy z nich zostawia w naszej pamięci małą garstkę wspomnień. Każdy zabiera ze sobą kawałek naszego serca.

Wystarczy  że tylko Twój uśmiech... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 stycznia 2014

Wystarczy, że tylko Twój uśmiech powędruję w moim kierunku, a moje serce ma siłę wyskoczyć gardłem, krew pulsuje w skroniach, bodźce nerwowe wybijają rytm szcześcia w moim mózgu i to wszystko za sprawą tych Twoich uroczych dołeczków na policzkach.

I uwielbiałam gdy nakreślał swoją... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 stycznia 2014

I uwielbiałam gdy nakreślał swoją dłonią na moim ciele przeróżne kształty, tym szorstkim a zarazem delikatnym ruchem wywoływał u mnie mimowolnie gęsią skórkę, uwielbiałam - ba. ja nadal to uwielbiam.

Czasem pakujemy stare rzeczy i... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 stycznia 2014

Czasem pakujemy stare rzeczy i chowamy je na strychu, nigdy nie zamierzając ich wyjmować, ale nie potrafimy się ich pozbyć. Pewnie tak samo jak marzeń.

Faceci są materialistami i nawet... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 stycznia 2014

Faceci są materialistami i nawet idealna kobieta tego nie zmieni. Żaden z nich nie potrafi pojąć, że pragniemy przy Sobie tylko ich obecności, a może to zbyt wiele?

Nie wiem  jak Ty to robisz  ale... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 stycznia 2014

Nie wiem, jak Ty to robisz, ale sprawiasz, że mój świat jest pełen szczęścia i uśmiechu, nic nie może mnie złamać, kiedy trzymasz moją dłoń. Wspaniale jest być Twoją kobietą, którą obejmujesz swym silnym ramieniem, kiedy tego potrzebuje, i którą całujesz z tak wielką czułością. Nie ma nic piękniejszego niż to słowo, które choć krótkie, wyraża więcej niż wszystko inne - MY. Musisz wiedzieć, jak bardzo Cię kocham, jak bardzo zmieniasz moje życie w Raj. Musisz też wiedzieć, że zawsze byłeś, jesteś i będziesz jedyny i wyjątkowy, że nie ma nikogo, kto byłby dla mnie tak ważny, kogo bym tak pokochała i komu bym powierzyła siebie. Piszę to po raz setny już chyba - jesteś moim cudem. Cała jestem Twoja, dzięki Tobie się uśmiecham kochanie. Kocham Cię.

Ty  obok mnie na kanapie  trzymając... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 stycznia 2014

Ty, obok mnie na kanapie, trzymając się za ręce i oglądając po raz setny, ten sam film na DVD. W ciepłych kapciach i ogromnych kubkach z Twoją ulubioną herbatą. Przykryci kocem. Tak właśnie widzę moje niebo.

I chyba czas coś zrozumieć... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 stycznia 2014

I chyba czas coś zrozumieć, odejść, pochylając głowę w dół. Zachować dla siebie to co nadal do Ciebie czuje, uśpić to, nawet zabić.

Zdarzały się chwile  że on był... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 stycznia 2014

Zdarzały się chwile, że on był okropny, każda minuta bez niej rozrywała mu aorty, potrzebował jak tlenu jej, jak wody do picia. Życie bez niej? Nie chciał takiego życia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV