głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Ma chwytać mnie za dłoń gdy będę szła tuż obok śpiewać gdy i ja śpiewam. Uśmiechać się gdy sama nie mam na to ochoty. Akceptować moje wady uwielbiać moje zalety

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Ma chwytać mnie za dłoń gdy będę szła tuż obok śpiewać gdy i ja śpiewam. Uśmiechać się gdy sama nie mam na to ochoty. Akceptować moje wady uwielbiać moje zalety. M
Ma chwytać mnie za dłoń gdy będę... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 stycznia 2014

Ma chwytać mnie za dłoń gdy będę szła tuż obok, śpiewać gdy i ja śpiewam. Uśmiechać się, gdy sama nie mam na to ochoty. Akceptować moje wady, uwielbiać moje zalety. Ma martwić się gdy nie odp. Patrzeć mi w oczy, doprowadzać do szaleństwa, do śmiechu - nie do łez. Troszczyć się gdy zachoruje. Być zawsze obok, Słuchać gdy przeklinam świat, Akceptować moje szaleństwa. Po prostu - Ma mnie kochać.

Bo tylko ja mam prawo o nim... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 stycznia 2014

Bo tylko ja mam prawo o nim przeklinać i posyłać do diabłów. Tylko ja mam prawo wyć w poduszkę, zagryzać do krwi wargi, bo znowu odjebał jakąś chorą akcję. Mogę z nim zrywać i schodzić się kilka razy w tygodniu i nic ci do tego. Mam wykupiony monopol na tego pana. I zapamiętaj jedno... Nawet gdy nazywam go skurwielem nigdy nie kochałam nikogo bardziej.

Bądź tu i teraz. Po prostu tu i po... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 stycznia 2014

Bądź tu i teraz. Po prostu tu i po prostu teraz. Bez oczekiwań i bez obaw, bez jutra i bez wczoraj, bez utrzymywania i bez odpychania. Z pełną przytomnością tu i teraz.

I możesz go nie kochać  mieć... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 stycznia 2014

I możesz go nie kochać, mieć kompletnie gdzieś co się z nim dzieję. Z kim się teraz zadaję i czy ma dziewczynę. Możesz mieć wyjebane na całą jego egzystencję, ale mijając go na ulicy i tak odwrócisz głowę. Choćby nie wiem co nie zdołasz nie spojrzeć w te błękitne oczy, bo w końcu kiedyś były dla Ciebie całym światem.

Może nie powiem tego na głos  ale... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 stycznia 2014

Może nie powiem tego na głos, ale jest mi ciężko, ciężko jak cholera, bo jestem samotna. Nie mam z kim dzielić świata, a to chyba największa udręka dla człowieka. I ta tęsknota, która towarzyszy Ci cokolwiek robisz, to nie jest łatwe. Po prostu potrzebuję kogoś, mimo, że krzyczę wszystkim wokół, że nikogo nie chcę, że dam sobie rade sama, że nie ufam, że wole być sama. Nieprawda.

To mrowienie w żołądku i burza w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 stycznia 2014

To mrowienie w żołądku i burza w mózgu, kiedy masz przed sobą właściwie własnego, prywatnego anioła. Człowieka za którego byłabyś w stanie oddać życie.

Jak szaleni tańczymy oboje  i nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 stycznia 2014

Jak szaleni tańczymy oboje, i nie mogę złapać tchu i łapię paranoję, i unoszę się nad tłum, co staje na dole, i znowu chyba gdzieś łączą się nasze dłonie. / Pezet.

Mówisz  że magia nie istnieje?... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 stycznia 2014

Mówisz, że magia nie istnieje? Popatrz w jego oczy, analizując każdą ich plamkę. Spójrz na jego uśmiech. Poczuj jego usta, na swoich.

Uwielbiałam jak chowałeś głowę w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 stycznia 2014

Uwielbiałam jak chowałeś głowę w moje ramiona, jak z każdą sekundą byłeś coraz bliżej mnie, jak mówiłeś że mnie kochasz, jak śmiałeś się gdy palnęłam coś głupiego, jak stałeś przy mnie tak blisko i słyszałeś moje bicie serca.

Mówili na niego lovel bo podobno... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 stycznia 2014

Mówili na niego lovel bo podobno był przystojny, miał branie u kobiet w ich oczach był taki słodki, na pewno nie był draniem a jak już to nieświadomym. / Vixen.

Serce na Jego widok waliło jak... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 stycznia 2014

Serce na Jego widok waliło jak oszalałe, kąciki ust mimowolnie pięły się ku górze, oddech stawał się nierównomierny, w brzuchu szalało stado motyli a nogi doszczętnie miękły - zaczęło się robić niebezpiecznie, ale uparcie wmawiałam sobie, że to jeszcze nie to, jeszcze nie ten.

A teraz będę żyła dla siebie  dla... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 stycznia 2014

A teraz będę żyła dla siebie, dla drzewa, dla chodnika i dla cegły, będę żyła chociażby dla podmuchu wiatru, będę żyła dla wszystkiego żeby nie dać Ci tej satysfakcji, że żyłam tylko dla Ciebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV