głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Chciałabym z czystym sumieniem spojrzeć Ci w oczy uśmiechnąć się i głośno oraz całkowicie szczerze oznajmić że już mi nie zależy. Chciałabym. Zachciewa się żyć

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Chciałabym z czystym sumieniem spojrzeć Ci w oczy uśmiechnąć się i głośno oraz całkowicie szczerze oznajmić że już mi nie zależy. Chciałabym.
Chciałabym z czystym sumieniem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 stycznia 2014

Chciałabym z czystym sumieniem, spojrzeć Ci w oczy, uśmiechnąć się i głośno oraz całkowicie szczerze oznajmić że już mi nie zależy. Chciałabym.

Zachciewa się żyć na myśl o... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 stycznia 2014

Zachciewa się żyć na myśl o rzeczach, które jeszcze przede mną. nie żałuję decyzji o wszelkich rozstaniach. Nawet tych najbardziej trudnych. Teraz chyba czas odliczania, do świąt, sylwestra, urodzin, wakacji.. chyba szczególnie wakacji.

I milczał byś wtedy kiedy bym... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 stycznia 2014

I milczał byś wtedy kiedy bym płakała, wysłuchiwał wszystkiego co mnie gryzie i jedyne co byś robił to przytulał i obejmował mnie, a na koniec pocałował i położył na swoich kolanach bym mogła przy Tobie zasnąć.

' tak możesz powiedzieć  że się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 stycznia 2014

' tak możesz powiedzieć, że się poddałam i jestem niekonsekwentna, ale najpierw zapytaj o powód. Nie zakładaj z góry, że wiesz co czuję. '

Poddałam się. Nie mam siły... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 stycznia 2014

Poddałam się. Nie mam siły uśmiechać się czy chociażby wymuszać cokolwiek na kształt uśmiechu. Nie mam siły słuchać bezsensownych rozmów otaczających mnie osób. Zgubiłam się. Nie mam siły funkcjonować, bo za wiele zła weszło w moje życie. Wszystko jest inaczej niż miało być. Miał to być najszczęśliwszy rok w moim życiu, a jak tylko się zaczął to wszystko powoli zaczęło się psuć. I ja nie wiem, czym sobie zasłużyłam, by ciągle dostawać po tyłku. Szczęście obrało inną drogę, nie uwzględniając mnie w swoich planach. Ludzie odchodzą albo zwyczajnie zapominają. A ja siedzę i płaczę i nie wiem jak mam żyć, gdy jutro znów się obudzę.

Wiosna kojarzy się wszystkim ze... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 stycznia 2014

Wiosna kojarzy się wszystkim ze szczęściem. Może dlatego nie przychodzi. Może więcej osób jest smutnych niż tych radosnych i w ich sercach bliżej do zimowego chłodu niż wiosennego optymizmu.

Odchodzę.  Zaczekaj.. Zanim to... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 stycznia 2014

Odchodzę. Zaczekaj.. Zanim to zrobisz muszę Ci coś powiedzieć, może to coś zmieni. Co? Kocham Cię. Już mogę iść?

Zdecydowanie za wiele o Tobie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 stycznia 2014

Zdecydowanie za wiele o Tobie myślę. Zbyt często i zbyt intensywnie. Wychodzę z domu z kubkiem herbaty w dłoni, ubieram sukienkę tył do przodu, maluję usta tuszem do rzęs, nie potrafię skupić się na normalnym funkcjonowaniu. Powinieneś czuć się winny. Powodujesz paraliż moich szarych komórek.

Bądź zawsze obok  kiedy nie będę... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 stycznia 2014

Bądź zawsze obok, kiedy nie będę nic ogarniać, kiedy nie będę widzieć sensu by żyć. usiądź przy mnie, wystarczy, że przytulisz, bo takie poczucie bezpieczeństwa przy Tobie wtedy, ma większe znaczenie niż słowa.

Kiedyś Ci opowiem  jak puste były... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 stycznia 2014

Kiedyś Ci opowiem, jak puste były wieczory bez Ciebie, gdy za towarzystwo robiła muzyka, kakao, koc i Twoje zdjęcia. Powiem Ci, jak smakowały moje łzy i tęsknota, której nie dało sie opisać słowami, że nawet pomarańcze traciły smak.

A może umrzeć z miłości to tak... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 stycznia 2014

A może umrzeć z miłości to tak naprawdę zniknąć dla reszty świata i żyć we własnym? Wiesz, taki Twój kawałek nieba, część galaktyki zupełnie na wyłączność.

I to w jaki sposób na mnie patrzył... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 stycznia 2014

I to w jaki sposób na mnie patrzył, jakbym była tą jedną, jedyną, najbardziej upragnioną. Kochałam jego spojrzenie. I usta. I to w jaki sposób mnie całował. Samym tylko pocałunkiem sprawiał, że chciało się marzyć i śnić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV