głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Mówili na niego lovel bo podobno był przystojny miał branie u kobiet w ich oczach był taki słodki na pewno nie był draniem a jak już to nieświadomym. Vixen. Ser

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Mówili na niego lovel bo podobno był przystojny miał branie u kobiet w ich oczach był taki słodki na pewno nie był draniem a jak już to nieświadomym. Vixen.
Mówili na niego lovel bo podobno... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 stycznia 2014

Mówili na niego lovel bo podobno był przystojny, miał branie u kobiet w ich oczach był taki słodki, na pewno nie był draniem a jak już to nieświadomym. / Vixen.

Serce na Jego widok waliło jak... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 stycznia 2014

Serce na Jego widok waliło jak oszalałe, kąciki ust mimowolnie pięły się ku górze, oddech stawał się nierównomierny, w brzuchu szalało stado motyli a nogi doszczętnie miękły - zaczęło się robić niebezpiecznie, ale uparcie wmawiałam sobie, że to jeszcze nie to, jeszcze nie ten.

A teraz będę żyła dla siebie  dla... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 stycznia 2014

A teraz będę żyła dla siebie, dla drzewa, dla chodnika i dla cegły, będę żyła chociażby dla podmuchu wiatru, będę żyła dla wszystkiego żeby nie dać Ci tej satysfakcji, że żyłam tylko dla Ciebie.

Wstrzymaj oddech  zamknij oczy.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 stycznia 2014

Wstrzymaj oddech, zamknij oczy. Wyobraź sobie to, o czym marzysz od dawna. Co widzisz? Jeżeli masz przed oczami jego - zapomnij. Otwórz oczy i ponownie je zamknij. Pomyśl o kolejnym swoim pragnieniu. Nie potrafisz? No właśnie. Tak trudno zapomnieć.

Ważne jest  aby pozwolić pewnym... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 stycznia 2014

Ważne jest, aby pozwolić pewnym rzeczom odejść. Uwolnić się od nich. Odciąć. Zamknąć cykl. Nie z powodu dumy, słabości czy pychy, ale po prostu dlatego, że na coś już nie ma miejsca w Twoim życiu.

Są ludzie  z którymi od pierwszej... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 stycznia 2014

Są ludzie, z którymi od pierwszej chwili znajdujesz wspólny język. A potem bez względu na upływ czasu, dzielące was kilometry albo dni milczenia wystarczy, jedno spojrzenie i znów rozumiecie się bez słów.

Pokochaj mnie. Pokochaj mnie tak jak... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 stycznia 2014

Pokochaj mnie. Pokochaj mnie tak jak ja ciebie teraz. Skręcaj się z tej pieprzonej miłości. Wtedy ja zaśmieję się w twarz i zobaczysz , ile straciłeś nie widząc tego wszystkiego wcześniej.

A kiedy życie daje ci w dupę i... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 stycznia 2014

A kiedy życie daje ci w dupę i pokazuje tysiące powodów dlaczego warto odejść, ty zaśmiej się tej pieprzonej sile prosto w 'twarz' i pomyśl o milionach powodów dla których warto zostać.

W życiu napotykamy wielu ludzi. Tych... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 stycznia 2014

W życiu napotykamy wielu ludzi. Tych dobrych i tych złych. Tych, którzy kochają nas i tych w których zakochujemy się my sami. Każdy z nich zostawia w naszej pamięci małą garstkę wspomnień. Każdy zabiera ze sobą kawałek naszego serca.

Wystarczy  że tylko Twój uśmiech... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 stycznia 2014

Wystarczy, że tylko Twój uśmiech powędruję w moim kierunku, a moje serce ma siłę wyskoczyć gardłem, krew pulsuje w skroniach, bodźce nerwowe wybijają rytm szcześcia w moim mózgu i to wszystko za sprawą tych Twoich uroczych dołeczków na policzkach.

I uwielbiałam gdy nakreślał swoją... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 stycznia 2014

I uwielbiałam gdy nakreślał swoją dłonią na moim ciele przeróżne kształty, tym szorstkim a zarazem delikatnym ruchem wywoływał u mnie mimowolnie gęsią skórkę, uwielbiałam - ba. ja nadal to uwielbiam.

Czasem pakujemy stare rzeczy i... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 stycznia 2014

Czasem pakujemy stare rzeczy i chowamy je na strychu, nigdy nie zamierzając ich wyjmować, ale nie potrafimy się ich pozbyć. Pewnie tak samo jak marzeń.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV