głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Uwielbiałam jak chowałeś głowę w moje ramiona jak z każdą sekundą byłeś coraz bliżej mnie jak mówiłeś że mnie kochasz jak śmiałeś się gdy palnęłam coś głupiego

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Uwielbiałam jak chowałeś głowę w moje ramiona jak z każdą sekundą byłeś coraz bliżej mnie jak mówiłeś że mnie kochasz jak śmiałeś się gdy palnęłam coś głupiego jak st
Uwielbiałam jak chowałeś głowę w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 stycznia 2014

Uwielbiałam jak chowałeś głowę w moje ramiona, jak z każdą sekundą byłeś coraz bliżej mnie, jak mówiłeś że mnie kochasz, jak śmiałeś się gdy palnęłam coś głupiego, jak stałeś przy mnie tak blisko i słyszałeś moje bicie serca.

Mówili na niego lovel bo podobno... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 stycznia 2014

Mówili na niego lovel bo podobno był przystojny, miał branie u kobiet w ich oczach był taki słodki, na pewno nie był draniem a jak już to nieświadomym. / Vixen.

Serce na Jego widok waliło jak... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 stycznia 2014

Serce na Jego widok waliło jak oszalałe, kąciki ust mimowolnie pięły się ku górze, oddech stawał się nierównomierny, w brzuchu szalało stado motyli a nogi doszczętnie miękły - zaczęło się robić niebezpiecznie, ale uparcie wmawiałam sobie, że to jeszcze nie to, jeszcze nie ten.

A teraz będę żyła dla siebie  dla... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 stycznia 2014

A teraz będę żyła dla siebie, dla drzewa, dla chodnika i dla cegły, będę żyła chociażby dla podmuchu wiatru, będę żyła dla wszystkiego żeby nie dać Ci tej satysfakcji, że żyłam tylko dla Ciebie.

Wstrzymaj oddech  zamknij oczy.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 stycznia 2014

Wstrzymaj oddech, zamknij oczy. Wyobraź sobie to, o czym marzysz od dawna. Co widzisz? Jeżeli masz przed oczami jego - zapomnij. Otwórz oczy i ponownie je zamknij. Pomyśl o kolejnym swoim pragnieniu. Nie potrafisz? No właśnie. Tak trudno zapomnieć.

Ważne jest  aby pozwolić pewnym... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 stycznia 2014

Ważne jest, aby pozwolić pewnym rzeczom odejść. Uwolnić się od nich. Odciąć. Zamknąć cykl. Nie z powodu dumy, słabości czy pychy, ale po prostu dlatego, że na coś już nie ma miejsca w Twoim życiu.

Są ludzie  z którymi od pierwszej... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 stycznia 2014

Są ludzie, z którymi od pierwszej chwili znajdujesz wspólny język. A potem bez względu na upływ czasu, dzielące was kilometry albo dni milczenia wystarczy, jedno spojrzenie i znów rozumiecie się bez słów.

Pokochaj mnie. Pokochaj mnie tak jak... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 stycznia 2014

Pokochaj mnie. Pokochaj mnie tak jak ja ciebie teraz. Skręcaj się z tej pieprzonej miłości. Wtedy ja zaśmieję się w twarz i zobaczysz , ile straciłeś nie widząc tego wszystkiego wcześniej.

A kiedy życie daje ci w dupę i... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 stycznia 2014

A kiedy życie daje ci w dupę i pokazuje tysiące powodów dlaczego warto odejść, ty zaśmiej się tej pieprzonej sile prosto w 'twarz' i pomyśl o milionach powodów dla których warto zostać.

W życiu napotykamy wielu ludzi. Tych... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 stycznia 2014

W życiu napotykamy wielu ludzi. Tych dobrych i tych złych. Tych, którzy kochają nas i tych w których zakochujemy się my sami. Każdy z nich zostawia w naszej pamięci małą garstkę wspomnień. Każdy zabiera ze sobą kawałek naszego serca.

Wystarczy  że tylko Twój uśmiech... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 stycznia 2014

Wystarczy, że tylko Twój uśmiech powędruję w moim kierunku, a moje serce ma siłę wyskoczyć gardłem, krew pulsuje w skroniach, bodźce nerwowe wybijają rytm szcześcia w moim mózgu i to wszystko za sprawą tych Twoich uroczych dołeczków na policzkach.

I uwielbiałam gdy nakreślał swoją... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 stycznia 2014

I uwielbiałam gdy nakreślał swoją dłonią na moim ciele przeróżne kształty, tym szorstkim a zarazem delikatnym ruchem wywoływał u mnie mimowolnie gęsią skórkę, uwielbiałam - ba. ja nadal to uwielbiam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV