głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Czasem pakujemy stare rzeczy i chowamy je na strychu nigdy nie zamierzając ich wyjmować ale nie potrafimy się ich pozbyć. Pewnie tak samo jak marzeń. Faceci są

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Czasem pakujemy stare rzeczy i chowamy je na strychu nigdy nie zamierzając ich wyjmować ale nie potrafimy się ich pozbyć. Pewnie tak samo jak marzeń.
Czasem pakujemy stare rzeczy i... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 stycznia 2014

Czasem pakujemy stare rzeczy i chowamy je na strychu, nigdy nie zamierzając ich wyjmować, ale nie potrafimy się ich pozbyć. Pewnie tak samo jak marzeń.

Faceci są materialistami i nawet... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 stycznia 2014

Faceci są materialistami i nawet idealna kobieta tego nie zmieni. Żaden z nich nie potrafi pojąć, że pragniemy przy Sobie tylko ich obecności, a może to zbyt wiele?

Nie wiem  jak Ty to robisz  ale... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 stycznia 2014

Nie wiem, jak Ty to robisz, ale sprawiasz, że mój świat jest pełen szczęścia i uśmiechu, nic nie może mnie złamać, kiedy trzymasz moją dłoń. Wspaniale jest być Twoją kobietą, którą obejmujesz swym silnym ramieniem, kiedy tego potrzebuje, i którą całujesz z tak wielką czułością. Nie ma nic piękniejszego niż to słowo, które choć krótkie, wyraża więcej niż wszystko inne - MY. Musisz wiedzieć, jak bardzo Cię kocham, jak bardzo zmieniasz moje życie w Raj. Musisz też wiedzieć, że zawsze byłeś, jesteś i będziesz jedyny i wyjątkowy, że nie ma nikogo, kto byłby dla mnie tak ważny, kogo bym tak pokochała i komu bym powierzyła siebie. Piszę to po raz setny już chyba - jesteś moim cudem. Cała jestem Twoja, dzięki Tobie się uśmiecham kochanie. Kocham Cię.

Ty  obok mnie na kanapie  trzymając... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 stycznia 2014

Ty, obok mnie na kanapie, trzymając się za ręce i oglądając po raz setny, ten sam film na DVD. W ciepłych kapciach i ogromnych kubkach z Twoją ulubioną herbatą. Przykryci kocem. Tak właśnie widzę moje niebo.

I chyba czas coś zrozumieć... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 stycznia 2014

I chyba czas coś zrozumieć, odejść, pochylając głowę w dół. Zachować dla siebie to co nadal do Ciebie czuje, uśpić to, nawet zabić.

Zdarzały się chwile  że on był... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 stycznia 2014

Zdarzały się chwile, że on był okropny, każda minuta bez niej rozrywała mu aorty, potrzebował jak tlenu jej, jak wody do picia. Życie bez niej? Nie chciał takiego życia.

Życie jest za krótkie by codziennie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 stycznia 2014

Życie jest za krótkie by codziennie rano budzić się z pretensjami do całego świata. więc kochaj tych, którzy dobrze cię traktują, przebacz pozostałym i uwierz, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu.

Ciekawe ile razy można zawieść... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 stycznia 2014

Ciekawe ile razy można zawieść się na jednej osobie? Pewnie ilość nieskończoną. Kłamstwa, zdrady, szyderstwo-tu nie ma miejsca na przyjaźń. Odejdź.

Nocne pory. Wspólne zasypianie.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 stycznia 2014

Nocne pory. Wspólne zasypianie. Wspólne budzenie. Śniadanie. Chcę, żebyś był przy mnie w ciemności, żebyś mnie tulił, kochał. Pomagał kiedy się zlęknę, żebyś podszedł do krawędzi i sprawdził co tam się kryje.

Przestań analizować każde swoje... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 stycznia 2014

Przestań analizować każde swoje uczucie. Jeśli kochasz, kochaj. Jeśli tęsknisz, pozwól sobie na tęsknotę. Nie musisz kontrolować każdej emocji. Po prostu żyj.

Czy wielka ciemność staje się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 stycznia 2014

Czy wielka ciemność staje się przez to mniej ciemna, czy pytania bez odpowiedzi są wówczas mniej beznadziejne, czy rozpacz nad wieczną niedoskonałością pali się wtedy mniej boleśnie? Czy dzięki temu można kiedykolwiek wytłumaczyć życie, okiełznać je i jechać na nim jak na spokojnym koniu czy też jest ono zawsze jak potężny żagiel wśród burzy, który nas niesie, i gdy go chcemy schwycić, zmiata nas do wody? Niekiedy zjawia się przede mną przepaść, która zdaje się sięgać do jądra ziemi. Co ją wypełnia? Tęsknota? Rozpacz? Szczęście? Ale jakie? Zmęczenie? Rezygnacja? Śmierć? Po co żyję? Tak, po co żyję?

Dlaczego człowiek popełnia... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 stycznia 2014

Dlaczego człowiek popełnia samobójstwo? Możemy doszukiwać się różnych powodów, ale prawda jest taka, że nie znamy odpowiedzi na to pytanie. I nigdy jej nie poznamy. Nigdy tego nie zrozumiemy. Patrzymy na swoje życie i mówimy sobie: Wszystko się ułoży. Jakoś to będzie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV