głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Wydawało się jej że zdążyła otrząsnąć się z takich bzdur jak zauroczenie i miłość. Chciała tylko czasem z kimś wyjść wieczorem czuć że jest dla kogoś ważna i ko

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Wydawało się jej że zdążyła otrząsnąć się z takich bzdur jak zauroczenie i miłość. Chciała tylko czasem z kimś wyjść wieczorem czuć że jest dla kogoś ważna i komuś potr
Wydawało się jej  że zdążyła... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 5 stycznia 2014

Wydawało się jej, że zdążyła otrząsnąć się z takich bzdur jak zauroczenie i miłość. Chciała tylko czasem z kimś wyjść wieczorem, czuć że jest dla kogoś ważna i komuś potrzebna.

Chciałabym obudzić się rano... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 5 stycznia 2014

Chciałabym obudzić się rano, otworzyć oczy i zobaczyć Twoje łóżko, Twój kolor ścian i Twoją pościel. a potem poczuć Twoje dłonie na moich ramionach.

Faceci są materialistami i nawet... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 5 stycznia 2014

Faceci są materialistami i nawet idealna kobieta tego nie zmieni. Żaden z nich nie potrafi pojąć, że pragniemy przy Sobie tylko ich obecności, a może to zbyt wiele?

Pytasz mnie czy warto? Ja odpowiem Ci... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 5 stycznia 2014

Pytasz mnie czy warto? Ja odpowiem Ci, że zawsze, bo jeśli cholernie Ci na czymś zależy, uprzesz się i zaprzesz samego siebie, stawisz czoło swoim słabościom i przeciwnościom losu, to możesz wszystko, a nawet więcej.

Najpiękniejsze jest to  że bez... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 5 stycznia 2014

Najpiękniejsze jest to, że bez żadnych skrupułów mogę stanąć na środku ulicy i krzyknąć, że jestem szczęśliwa. Nie okłamując nikogo.

Czasami  mimo  że coś nas niszczy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 5 stycznia 2014

Czasami, mimo, że coś nas niszczy, nie potrafimy od tego odejść. Czasami, po prostu boimy się zmian. Czasami samych siebie. A czasami kochamy zbyt mocno, by uwierzyć, że miłość potrafi zabić.

Bo najtrudniej jest skończyć... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 5 stycznia 2014

Bo najtrudniej jest skończyć, zapomnieć i zacząć od nowa. Koniec często jest nagły, zapominanie może trwać całe życie, a nowego początku może po prostu nie być.

Najlepiej nie planuj nic. Nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 stycznia 2014

Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości opcji. Daruj sobie myślenie o tym, co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz akurat to, czego kompletnie się nie spodziewasz.

Kiedy inni oczekują od nas  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 stycznia 2014

Kiedy inni oczekują od nas, że staniemy się takimi, jakimi oni chcą żebyśmy byli, zmuszają nas do zniszczenia tego, kim naprawdę jesteśmy. To dosyć subtelny rodzaj morderstwa. Większość kochających rodziców i krewnych popełnia je z uśmiechem na twarzy.

Czasem chciałabym być inna niż... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 stycznia 2014

Czasem chciałabym być inna niż jestem. Chciałabym nie niszczyć wszystkiego, a w szczególności tego, na czym mi zależy. Odnoszę wrażenie, że im bardziej się staram, tym gorsze są skutki. Jestem jak mała, głupia dziewczynka, która nie potrafi powiedzieć tego co tak na prawdę by chciała i mówi co jej ślina na język przyniesie, a potem żałuje tylko, że to "potem" z reguły jest już za późno

Nieważne jak bardzo jesteś... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 stycznia 2014

Nieważne jak bardzo jesteś szczęśliwa. Czasami każdy potrzebuje dnia kiedy może wyżyć się na wszystkich wokół, usiąść i najzwyczajniej w świecie zacząć płakać.

Spotykacie się. Gadacie o wszystkim.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 stycznia 2014

Spotykacie się. Gadacie o wszystkim. Lubisz, gdy jest blisko. Coraz częściej przyłapujesz się na patrzeniu w Jego oczy. Kiedy ktoś pyta co Was łączy, zarówno Ty, jak i On, odpowiadacie, że jesteście kumplami. Może nawet przyjaciółmi. Jest miło, dopóki nie uświadomisz sobie jednego. Wpadłaś. Pokochałaś Go.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV