głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
cieszę się  że się podoba :  teksty izuu dodał komentarz: cieszę się ,że się podoba :) do wpisu 24 maja 2010
 Straciłam Cię   bo mnie... teksty

izuu dodano: 24 maja 2010

"Straciłam Cię , bo mnie zostawiłeś. Płakałam jakbyś odszedł , tam do góry. Uciekałam kiedy cię zobaczyłam, miałam ochotę się zabić gdy widziałam twoje ręce spoczywające na jej ramionach. Ciągle żyję w irracjonalnej żałobie. A przecież nie umarłeś, chociaż bardzo tego żałuję. Wtedy wiedziałabym , że odszedłeś , ale mnie kochałeś, a nie zostawiłeś dla innej."

wiecie co   jednak czegoś nas w tej... teksty

izuu dodano: 24 maja 2010

wiecie co , jednak czegoś nas w tej szkole uczą. Czas przyszły:będziemy , czas przeszły: byliśmy. Do dupy taka nauka , skoro na każdym polskim wybucham płaczem , gdy omawiamy te czasy. No jest jeszcze jeden : teraźniejszość. Ale dla mnie on nie istnieje. Nie kiedy cię z nią widzę i mówię : jesteście , a nie jesteśmy."

ja już się chyba nawet przyzwyczaiłam że w tych sprawach sprawiedliwość raczej nie istnieje . teksty izuu dodał komentarz: ja już się chyba nawet przyzwyczaiłam,że w tych sprawach sprawiedliwość raczej nie istnieje . do wpisu 24 maja 2010
 Wstrząsana spazmatycznym szlochem... teksty

izuu dodano: 24 maja 2010

"Wstrząsana spazmatycznym szlochem nie umiem się pogodzić z okrutną prawdą. Nie chcę pojąć czegoś co na tle dzisiejszego dnia wygląda wręcz surrealistycznie. Uśmiechałeś się tak jak zwykle, czule obejmowałeś. A wieczorem dostałam SMS'a : Skarbie to koniec , nie pasujemy do siebie . Wybacz"

ta a my nic z tym nie możemy niestety zrobić . teksty izuu dodał komentarz: ta a my nic z tym nie możemy niestety zrobić . do wpisu 24 maja 2010
w pełni się z Tobą zgadzam . teksty izuu dodał komentarz: w pełni się z Tobą zgadzam . do wpisu 24 maja 2010
 Nie lubię   gdy ktoś narzuca mi... teksty

izuu dodano: 24 maja 2010

"Nie lubię , gdy ktoś narzuca mi swoje zdanie. Ale gdybyś to ty , spojrzał mi w oczy i skłoniłbyś do tego czego w życiu bym nie zrobiła, nie odmówiłabym. Poszłabym za tobą z uśmiechem na twarzy "

 Wiesz co jest najwspanialsze w... teksty

izuu dodano: 24 maja 2010

"Wiesz co jest najwspanialsze w związku pomiędzy dwojgiem ludzi? To , że gdy rano wstaję: nieumalowana, potargana , z czerwonymi policzkami , a ty przypadkiem mnie taką widzisz, uśmiechasz się , czule całujesz i mówisz , że jestem jeszcze piękniejsza."

 Podobno strach pobudza nas do... teksty

izuu dodano: 24 maja 2010

"Podobno strach pobudza nas do działania. Ja żyję w ciągłym strachu. Strachu o Ciebie , o to , że tak szybko jak się pojawiłeś , tak też znikniesz."

Palpitacje serca na Twój widok   to... teksty

izuu dodano: 24 maja 2010

Palpitacje serca na Twój widok - to takie naturalne. / telepatia ; *

 Samotność jest jak odwyk. Przedtem... teksty

izuu dodano: 20 maja 2010

"Samotność jest jak odwyk. Przedtem brałam Cię całymi garściami. Później odszedłeś. Teraz wiję się z bólu , bo zabrałeś mi moją kolejną działkę- Siebie"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV