głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
izuu Potrzeba bycia z kimś czasami jest tak wielka że nie sposób jej się oprzeć. Mogę być każdym tylko nie z Tobą. Dlaczego? Ty już tą potrzebę zaspokoiłeś. Beze mn

izuu

izuu.moblo.pl
Potrzeba bycia z kimś czasami jest tak wielka że nie sposób jej się oprzeć. Mogę być każdym tylko nie z Tobą. Dlaczego? Ty już tą potrzebę zaspokoiłeś. Beze mnie
 Potrzeba bycia z kimś  czasami... teksty

izuu dodano: 20 maja 2010

"Potrzeba bycia z kimś , czasami jest tak wielka , że nie sposób jej się oprzeć. Mogę być każdym -tylko nie z Tobą. Dlaczego? Ty już tą potrzebę zaspokoiłeś. Beze mnie"

 To nie świat nas ogranicza . To my... teksty

izuu dodano: 20 maja 2010

" To nie świat nas ogranicza . To my stawiamy przed sobą mur nie do pokonania. "

 Pijąc słodzoną herbatę... teksty

izuu dodano: 19 maja 2010

"Pijąc słodzoną herbatę , zdziwiona zauważam , że jest gorzka. A po chwili uświadomiłam sobie , że to nie herbata. To gorycz , która pozostała po Twoich , słodkich pocałunkach."

Dziękuję   A ja właśnie czytałam ten wpis i jak dla mnie jest cudowny. : teksty izuu dodał komentarz: Dziękuję ; * A ja właśnie czytałam ten wpis i jak dla mnie jest cudowny. :) do wpisu 19 maja 2010
 Boję się jutra. Boję się  że... teksty

izuu dodano: 19 maja 2010

"Boję się jutra. Boję się , że widząc cię po raz kolejny, tym razem nie wytrzymam.Boję się , że ty wiesz o moim uczuciu, jednocześnie chcąc byś wiedział. Bałam się wczoraj, przedwczoraj i miesiąc temu. Strach paraliżuje mnie całą i nie potrafię już tego zwalczać.. Jednak najbardziej bałam się ,że znajdziesz sobie kogoś, a wtedy nawet się nie dowiesz , że w pewnym sensie mnie zabiłeś "

 Wiesz na czym polega... teksty

izuu dodano: 19 maja 2010

"Wiesz na czym polega iluzja?Pokazałeś mi , że mnie kochasz. Uwierzyłam . Obiecywałeś coś czego nigdy nie miałeś zrobić. Nadal wierzyłam. Zostawiłeś mnie. W to uwierzyć nie mogłam. Już wiesz? Iluzja to coś , na co ludzie mówią: niemożliwe , przecież to było takie realne! Dziękuję ci za Twoje czary, ale wybacz nie będę kolejnym królikiem wychodzącym z twojego zakłamanego kapelusza."

 Płonę w agonii ale nie mam... teksty

izuu dodano: 19 maja 2010

"Płonę w agonii, ale nie mam zamiaru niczego przerywać. Wiesz dlaczego? Bo każdy ból , każda łza i spazmatyczny oddech przypomina mi o Tobie. Wspomnienia bolą , to prawda . Ale umarłabym gdybym zapomniała jacy byliśmy kiedyś szczęśliwi."

Byłeś  jesteś i będziesz dla... teksty

izuu dodano: 18 maja 2010

Byłeś , jesteś i będziesz dla mnie obcy- te słowa tłuką się w mojej głowie, Nie wiem czego się spodziewałam.. że odpiszesz? zadzwonisz? albo , że na korytarzu będziesz patrzył właśnie na mnie, tylko na mnie.. Serce mnie boli , ciało odmawia posłuszeństwa , a przecież nie jestem chora. Czuję się odrętwiała , oderwana od rzeczywistości. Czy moje emocje nie są widoczne , gdy przypadkiem twój wzrok prześlizgnie się po mojej twarzy? Wpadam przez ciebie w kompleksy , wiesz? Bo widząc twoją obojętność , dostrzegam swoje wady, których kiedyś nie miałam. Już się nie uśmiecham.. Wiesz dlaczego? Bo życie zakompleksionej , nieszczęśliwie zakochanej dziewczyny jest beznadziejne.

perfekcyjne   teksty izuu dodał komentarz: perfekcyjne ; * do wpisu 18 maja 2010
Oglądam wschody i zachody słońca... teksty

izuu dodano: 16 maja 2010

Oglądam wschody i zachody słońca,myślę o przemijających latach.zastanawiam się co by było gdybym zrobiła coś inaczej,lepiej,szybciej..Czy teraz byłabym szczęśliwsza?Cholernie poturbowana życiowymi przejściami,wstaję i wyrzucam z siebie przeszłość.Nie naprawię czegoś,co nigdy nie powstało..."

 Idąc pośród zwariowanego tłumu... teksty

izuu dodano: 16 maja 2010

"Idąc pośród zwariowanego tłumu ludzi , uśmiecham się miło. Moja gra aktorska jest bez zarzutu.Wszyscy nabierają się i odwzajemniają uśmiech. A ja mam ogromną ochotę stanąć pomiędzy nimi i zacząć krzyczeć. Pokazać jak naprawdę mnie to boli.."

 Kolejny dzień ciągnie się w... teksty

izuu dodano: 16 maja 2010

"Kolejny dzień ciągnie się w nieskończoność.. Na przekór mych próśb los wydłuża mi kolejne godziny.. Zamknięta w sobie , czekam aż czas zlituje się nade mną i zatrzyma się . Na chwilkę.."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV