głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
izuu żałuję tych wszystkich przepłakanych nocy tych myśli kiedy błądziłeś po mojej głowie tej nadziei że może wrócisz przeprosisz i wszystko będzie tak jak dawniej.t

izuu

izuu.moblo.pl
żałuję tych wszystkich przepłakanych nocy tych myśli kiedy błądziłeś po mojej głowie tej nadziei że może wrócisz przeprosisz i wszystko będzie tak jak dawniej.t
żałuję tych wszystkich... teksty

izuu dodano: 12 czerwca 2010

żałuję tych wszystkich przepłakanych nocy , tych myśli kiedy błądziłeś po mojej głowie , tej nadziei ,że może wrócisz , przeprosisz i wszystko będzie tak jak dawniej.teraz wiem ,że nigdy nie byłeś tego wart.

życzę Ci szczęścia .. a tak i jej... teksty

izuu dodano: 12 czerwca 2010

życzę Ci szczęścia .. a tak i jej też . wam . mam nadzieje ,że będziecie szczęśliwi . razem .

prosiłabym o podpisywanie moich wpisów. teksty izuu dodał komentarz: prosiłabym o podpisywanie moich wpisów. do wpisu 12 czerwca 2010
uwielbiam pisać do Ciebie... teksty

izuu dodano: 11 czerwca 2010

uwielbiam pisać do Ciebie wiadomości , których prawdopodobnie i tak nigdy nie wyślę. uwielbiam myśleć o Tobie wieczorami i analizować każde nasze spojrzenia z minionego dnia . uwielbiam wyobrażać sobie Ciebie jako kogoś kim nigdy dla mnie się nie staniesz . uwielbiam słuchać tego co o Tobie mówią inni , poznając Cię w ten sposób .uwielbiam obserwować Cię na szkolnym korytarzu - to jak się zachowujesz z kim rozmawiasz , co robisz w danym momencie , dzięki temu dowiaduję się o Tobie rzeczy , których nigdy bym nie poznała. uwielbiam patrzeć jak się uśmiechasz , gdy jesteś szczęśliwy . mogłabym wymieniać w nieskończoność . takie małe rzeczy a dają człowiekowi tyle radości.

liczę  że pewnego dnia mnie... teksty

izuu dodano: 11 czerwca 2010

liczę ,że pewnego dnia mnie zauważysz . nie szkodzi ,że będzie już za późno , by coś z tego było . wystarczy mi tylko tyle ,że zwrócisz na mnie uwagę .

w jej oczach można było dostrzec... teksty

izuu dodano: 11 czerwca 2010

w jej oczach można było dostrzec jak bardzo jest jej potrzebny .

Dziewczęta w tym czasie  gdy on... teksty

izuu dodano: 10 czerwca 2010

Dziewczęta w tym czasie, gdy on załatwiał formalności, zalotnie wystawiły długie , chude i opalone nogi, wygięły się w łuk i wystawiły swoje lepsze profile. Jak dla mnie , wyglądały jakby je coś bolało.

z dnia a dzień coraz bardziej Cię... teksty

izuu dodano: 10 czerwca 2010

z dnia a dzień coraz bardziej Cię poznaję . nie jesteś taki jak myślałam. jesteś jednym z tych , którzy lubią bawić się dziewczynami . a jednak nie potrafię przestać darzyć Cię pewnym uczuciem ...

codziennie zerkam na Ciebie. staram... teksty

izuu dodano: 10 czerwca 2010

codziennie zerkam na Ciebie. staram się zapamiętać twoją twarz, gesty, uniesienie policzka, gdy się uśmiechasz. pewnego dnia przyłapujesz mnie na gorącym uczynku. uśmiecham się nieśmiało. na nic nie liczę. ale ty nie odwracasz się , tylko odwzajemniasz uśmiech. serce wali im jak młotem , by zaraz stanąć. ktoś "ważny" cię zagaduje i już mnie nie widzisz. wystarczyła chwila by dać mi złudną , cholera złudną, pieprzoną nadzieję .

jest mi źle. nie ważne  że kiedyś... teksty

izuu dodano: 9 czerwca 2010

jest mi źle. nie ważne ,że kiedyś wszystko się ułoży, ważne co jest teraz.! nie pieprzcie mi ,że jestem za młoda na miłość , bo to nieprawda. nikt nie jest za młody tak samo jak nikt nie może być na nią za stary.

to jest świetne :  teksty izuu dodał komentarz: to jest świetne :) do wpisu 9 czerwca 2010
siedziałam sama w domu.wyszłam na... teksty

izuu dodano: 9 czerwca 2010

siedziałam sama w domu.wyszłam na balkon z kubkiem herbaty, usiadłam na jednym z leżaków i zaczęłam wpatrywać się w gwiazdy.kochałam noc, tą magie dookoła.jak zawsze w takich momentach lubiłam wspominać najszczęśliwsze momenty z mojego życia.tak się akurat złożyło,że każde z tych wspomnień było o Tobie, o nas.O tym co zaczęło się równie szybko jak się skończyło. uśmiechnęłam się na samą myśl tamtych dni lecz, łzy postanowiły także odegrać swoją role. nie walczyłam z nimi. wiedziałam ,że kiedyś to nastąpi.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV