głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
izuu każdego ranka czy tego chcę czy nie spotykamy się i nic na to nie mogę poradzić. przechodzimy obok siebie jakbyśmy byli dla siebie zupełnie obcy. jakby te space

izuu

izuu.moblo.pl
każdego ranka czy tego chcę czy nie spotykamy się i nic na to nie mogę poradzić. przechodzimy obok siebie jakbyśmy byli dla siebie zupełnie obcy. jakby te spacery w czas
każdego ranka czy tego chcę czy nie... teksty

izuu dodano: 15 czerwca 2010

każdego ranka czy tego chcę czy nie spotykamy się i nic na to nie mogę poradzić. przechodzimy obok siebie jakbyśmy byli dla siebie zupełnie obcy. jakby te spacery w czasie deszczu i niezliczona ilość pocałunków nic nie znaczyła. tak , tak wiem. mój czas już się skończył. tylko moje serce nie przyjmuje tego do wiadomości.

  to mi się podoba     teksty izuu dodał komentarz: ` to mi się podoba ;** do wpisu 15 czerwca 2010
chciałabym Cię znienawidzić. tak... teksty

izuu dodano: 15 czerwca 2010

chciałabym Cię znienawidzić. tak bardzo jak to tylko możliwe . nic dodawać nie muszę.

Związek z Tobą   choć cudowny jest... teksty

izuu dodano: 15 czerwca 2010

Związek z Tobą , choć cudowny jest też jak stąpanie po cienkim lodzie. Teraz idę bezpiecznie, a po chwili cienka warstwa szczęścia może się załamać , wrzucając mnie w lodowate odrętwienie.."

  Ile można płakać przez jednego... teksty

izuu dodano: 15 czerwca 2010

- Ile można płakać przez jednego faceta?- Długo.. Cholernie długo. A nawet jak przestaniesz to i tak część twojego serca pozostanie przeznaczona tylko i wyłącznie dla niego..- Dlaczego?- A dlaczego nie? Może jeszcze kiedyś mnie dostrzeże..- wybacz , ale jesteś naiwna.- Wiem. To naiwność trzyma mnie przy życiu.."

Jestem tak zdesperowana   że... teksty

izuu dodano: 15 czerwca 2010

Jestem tak zdesperowana , że napisałam na blogu :" hej , jestem dziewczyną ze złamanym sercem. Czy ktoś mnie chce?

. Zrobiłam jeszcze parę zdjęć... teksty

izuu dodano: 14 czerwca 2010

. Zrobiłam jeszcze parę zdjęć , ale już bez tego uczucia podniecenia , tego zadowolenia z dobrego ujęcia. Po raz kolejny dzisiejszego dnia popłynęły łzy. To były ostatki. Była to moja niema obietnica , że nie będę już płakać nad przeszłością. Siedziałam tak i utwierdzałam się w swojej przysiędze.

 Wystrugawszy wszystkie patyki... teksty

izuu dodano: 14 czerwca 2010

"Wystrugawszy wszystkie patyki, siedzieliśmy ramię w ramię i nuciliśmy nasze ulubione piosenki. Raz po raz padały oskarżenia o fałsz, raz pochwały jednej ze stron. Był to nasz rytuał odpędzania smutków. Na jakiś czas. "

po raz kolejny obudziłam się w nocy... teksty

izuu dodano: 14 czerwca 2010

po raz kolejny obudziłam się w nocy z krzykiem , cała zalana łzami .przed oczami nadal miałam twój obraz mówiący " jesteś naiwna jeśli myślałaś,że to ma sens " te słowa zraniły mnie jak jeszcze żadne inne. podeszłam do okna wpatrując się w gwiazdy. noc zawsze działała na mnie kojąco. posiadała w sobie spokój, który ostatnio często był mi potrzebny. tylko tak mogłam na chwile zapomnieć o tym co było.

to nie moja wina  ze jest mi źle i... teksty

izuu dodano: 14 czerwca 2010

to nie moja wina ,ze jest mi źle i chcę mi się płakać. widząc was razem, przytulających się dotarło do mnie ,ze nie mamy szans być razem . jesteś szczęśliwy z moją koleżanką i chyba to boli najbardziej. wolałabym ,żeby to była kompletnie mi obca osoba.

nie jestem dzieckiem co jednak nie... teksty

izuu dodano: 14 czerwca 2010

nie jestem dzieckiem,co jednak nie znaczy,że nie będę płakać. czasami każdy tego potrzebuję a mój czas chyba właśnie nadszedł. nas nie ma i nie będzie. ostatnio te słowa często goszczą w mojej głowie. to one sprawiają ,że wszystko wokół traci sens.

pamiętasz  że kiedyś byliśmy dla... teksty

izuu dodano: 13 czerwca 2010

pamiętasz ,że kiedyś byliśmy dla siebie najważniejsi ? nie widzieliśmy świata poza sobą . byliśmy gotowi skoczyć za sobą w ogień . kiedyś byliśmy po prostu szczęśliwi , pamiętasz?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV