głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
izuu czasami mam wrażenie że znów mam 10 lat. gdy ze łzami w oczach siedzę na parapecie przytulając misia i wsłuchując się w odbicia kropel deszczu o szybę.po prostu

izuu

izuu.moblo.pl
czasami mam wrażenie że znów mam 10 lat. gdy ze łzami w oczach siedzę na parapecie przytulając misia i wsłuchując się w odbicia kropel deszczu o szybę.po prostu tę
czasami mam wrażenie że znów mam... teksty

izuu dodano: 19 czerwca 2010

czasami mam wrażenie ,że znów mam 10 lat. gdy ze łzami w oczach siedzę na parapecie , przytulając misia i wsłuchując się w odbicia kropel deszczu o szybę.po prostu tęsknie.

wiesz  pogadać o tym że nic dla... teksty

izuu dodano: 19 czerwca 2010

wiesz , pogadać o tym ,że nic dla mnie nie znaczysz to ja sobie mogę.nikt nie zauważy ,że kłamię,bo nawet ludzie ,których uważam za przyjaciół tego nie potrafią. jedynie serca nie oszukam.

nie byłam świadoma tego jak bardzo... teksty

izuu dodano: 19 czerwca 2010

nie byłam świadoma tego jak bardzo nienawidzę świata. tych ludzi, swojego miejsca na ziemi. a nawet tego jak bardzo Go nienawidzę... świat fałszu, kłamstwa, nietolerancji. dziękuję,ale mnie to nie kręci.

dziękuję   teksty izuu dodał komentarz: dziękuję ; * do wpisu 17 czerwca 2010
dziękuję za podpisanie : teksty izuu dodał komentarz: dziękuję za podpisanie :) do wpisu 17 czerwca 2010
 Kiedy byłam małą dziewczynką... teksty

izuu dodano: 17 czerwca 2010

" Kiedy byłam małą dziewczynką marzyłam o księciu z bajki. Teraz jestem trochę starsza i nadal marzy mi się książę , którym jesteś właśnie Ty. Tyle , że bajki nie przygotowały mnie na jedno: Że jest wiele księżniczek , a on jest tylko jeden. I , że to nie mnie wybierze z tłumu. To nie mnie będzie kochał. I to nie ja będę żyć z nim długo i szczęśliwie."

 Mam dwa niezatarte przez czas... teksty

izuu dodano: 17 czerwca 2010

"Mam dwa niezatarte przez czas wspomnienia. Pierwsze to gdy mnie pocałowałeś i zapewniłeś , że już zawsze będziemy razem. Drugie , gdy następnego dnia dostałam sms'a od Ciebie : Chyba jednak się rozmyśliłem. To nie było to. Przepraszam . takiego szoku się nie zapomina.Dałeś mi nadzieję, by za chwilę ją zabrać.."

 Starałam się jak mogłam nie... teksty

izuu dodano: 17 czerwca 2010

" Starałam się jak mogłam, nie udało się nam. Kochałam Cię najmocniej na świcie, widać nie wystarczająco mocno dla Ciebie . Odeszłam. Jedynie to Cię naprawdę usatysfakcjonowało.

 Siedzę na parapecie z gorącym... teksty

izuu dodano: 17 czerwca 2010

" Siedzę na parapecie z gorącym kubkiem w rękach. Grzeję dłonie , które są zmarznięte. Nie, nie przez wieczorny chłód. Są zimne przez brak dotyku ciepłych ukochanych dłoni. Po równie lodowatych policzkach płynie ciepła łza- jedyne gorzkie ciepło wydobywające się z mojego wnętrza."

 Nie mogę Cię mieć  a... teksty

izuu dodano: 17 czerwca 2010

"Nie mogę Cię mieć , a jednocześnie boję się , że cię stracę.To irracjonalne wiem, ale co poradzę , że sam twój widok na korytarzu mnie uzależnia?Nie poradzę tez nic na moją wyobraźnię i na obrazy gdzie Ty i ja jesteśmy razem. Zbliża się koniec szkoły- i Ty i ja idziemy w innym kierunku. Gdy tylko o tym pomyślę, moje serce trawi ból- stracę cię w ten nieosiągalny , idiotyczny sposób , a Ty podobnej straty wobec mnie nie odczujesz, bo w sumie dlaczego skoro mnie nie znasz?"

 Strach przed utratą ukochanej... teksty

izuu dodano: 17 czerwca 2010

" Strach przed utratą ukochanej osoby jest podobna do agonii umierającego- na chwilę staje ci serce, by wydać ostatnie uderzenie i zamilknąć na zawsze. Czy tak nie jest? Straciłam Cię i moje serce umarło wraz z twoim odejściem. Jest już nieczułe na jakiekolwiek uczucie, więc w pewnym sensie jestem trupem wśród żywych."

ten uśmiech... od dawna nie był... teksty

izuu dodano: 17 czerwca 2010

ten uśmiech... od dawna nie był gościem na mojej twarzy. nie wiem co się dzieje , ale nie przeszkadza mi to.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV