głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
izuu kocham wieczory takie jak dziś. gorące kakao muzyka i deszcz odbijający się o szyby. wzięłam do ręki swój notatnik i zaczęłam pisać... nie ważne że nic nie skła

izuu

izuu.moblo.pl
kocham wieczory takie jak dziś. gorące kakao muzyka i deszcz odbijający się o szyby. wzięłam do ręki swój notatnik i zaczęłam pisać... nie ważne że nic nie składało
kocham wieczory takie jak dziś.... teksty

izuu dodano: 13 czerwca 2010

kocham wieczory takie jak dziś. gorące kakao , muzyka i deszcz odbijający się o szyby. wzięłam do ręki swój notatnik i zaczęłam pisać... nie ważne ,że nic nie składało się w całość , musiałam wyrzucić z siebie wszystko co czuję ,żebym mogła w spokoju rozkoszować się tą chwilą.

dziwne jest to że każdy... teksty

izuu dodano: 13 czerwca 2010

dziwne jest to ,że każdy najbardziej na świecie nienawidzi osoby, na której mu kiedyś zależało.

siedziała zamknięta w czterech... teksty

izuu dodano: 12 czerwca 2010

siedziała zamknięta w czterech ścianach . sama? nie. towarzyszą jej wspomnienia , łzy ,chusteczki , stare fotografie i pluszowy miś , którego zachowała z dzieciństwa. właśnie dziś , po kilku dniach od ich rozstania wreszcie dotarło do niej ,że została sama. zostawił ją z całym otaczającym ją światem , z tym cholernym bólem , którego za nic nie mogła się pozbyć. wzięła do ręki ich wspólne zdjęcia i zaczęła je drzeć jedno po drugim . z każdą fotografią była związana jakaś historia. ich wspólna historia, której nigdy nie będą mogli kontynuować.

nie uważam tak  ale bardzo dziękuję   teksty izuu dodał komentarz: nie uważam tak , ale bardzo dziękuję ;** do wpisu 12 czerwca 2010
dziękuję . teksty izuu dodał komentarz: dziękuję . do wpisu 12 czerwca 2010
 podejdź w końcu do niego i się... teksty

izuu dodano: 12 czerwca 2010

-podejdź w końcu do niego i się przedstaw! - nie. - dlaczego? wolisz patrzeć jak inna zabiera ci go sprzed nosa? - może tak właśnie ma być? może nie jesteśmy sobie pisani ? - co ty wygadujesz?! idź! - nie , nie chcę , nie potrafię , nie mogę .

nie sądziłam że to wszystko co... teksty

izuu dodano: 12 czerwca 2010

nie sądziłam ,że to wszystko co mówią o miłości jest prawdziwe . nie wierzyłam ,że można tak cierpieć po czyjejś stracie . ten cholerny ból , który jest we mnie uświadamia mi ,że to wszystko jest prawdą . prawdą , której gdyby to było możliwe, nigdy nie chciałabym poznać.

 przepraszam .  za co ?  za to że... teksty

izuu dodano: 12 czerwca 2010

-przepraszam . - za co ? - za to ,że nie wykorzystałam szansy, którą dał nam los , za to,że nie walczyłam o Ciebie ,gdy było to jeszcze możliwe i za to,że pozwoliłam Ci tak po prostu odejść. - w takim razie powinienem przeprosić Cię dokładnie za to samo.

to jest świetne :  teksty izuu dodał komentarz: to jest świetne : * do wpisu 12 czerwca 2010
 świetne   teksty izuu dodał komentarz: ` świetne ; * do wpisu 12 czerwca 2010
prawdziwe . masz świetne wpisy  teksty izuu dodał komentarz: prawdziwe . masz świetne wpisy ;* do wpisu 12 czerwca 2010
 dlaczego nie dasz nam szansy ?... teksty

izuu dodano: 12 czerwca 2010

-dlaczego nie dasz nam szansy ? - ponieważ nie jesteś nim . - ale on ma już kogoś innego i nawet nie zwraca na ciebie uwagi ! - zamknij się , dobrze ? ty nigdy tego nie zrozumiesz .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV