głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
izuu Przez własną głupotę ominęłam tę chwilę w której powinnam Ci powiedzieć : kocham Cię!. Teraz moją karą jest spoglądanie na Ciebie z jakąś laską u boku. Skazani

izuu

izuu.moblo.pl
Przez własną głupotę ominęłam tę chwilę w której powinnam Ci powiedzieć : kocham Cię!. Teraz moją karą jest spoglądanie na Ciebie z jakąś laską u boku.
 Przez własną głupotę ominęłam... teksty

izuu dodano: 9 czerwca 2010

"Przez własną głupotę ominęłam tę chwilę w której powinnam Ci powiedzieć : kocham Cię!. Teraz moją karą jest spoglądanie na Ciebie z jakąś laską u boku."

Skazani na miłość  która nigdy... teksty

izuu dodano: 9 czerwca 2010

Skazani na miłość, która nigdy się nie spełni // " upadli "

 Sama dla siebie stanowię zagadkę.... teksty

izuu dodano: 9 czerwca 2010

"Sama dla siebie stanowię zagadkę. Chciałabym cię nienawidzić, bo wtedy nie musiałabym wzdychać za tobą- osobą nieosiągalną.."

 Nawet jeżeli Ty już zapomniałeś... teksty

izuu dodano: 9 czerwca 2010

"Nawet jeżeli Ty już zapomniałeś co było kiedyś między nami , ja nadal trzymam wszystkie wspomnienia z Tobą w roli głównej głęboko w sercu. Może pewnego dnia spotkamy się , przypadkowo , zaskoczeni własnym widokiem. Wtedy ja opowiem Ci te wszystkie wspólne historie zatrzymane w pamięci, ciągle mając nadzieje , że po mojej opowieści na nowo zagoszczę w twym sercu."

 Wstałam rano  tak jak zwykle.Ale... teksty

izuu dodano: 9 czerwca 2010

"Wstałam rano, tak jak zwykle.Ale gdy całkowicie się rozbudziłam przypomniały mi się twoje wczorajsze słowa z powrotem schowałam się pod kołdrę nie mogąc powstrzymać drżenia całego ciała i szlochu , który tylko czekał by wydobyć się na powierzchnie i oznajmić całemu światu , że dla tej dziewczyny jej własny świat właśnie zniknął. Pozostała tylko ciemność."

Świadomość   że mogłam cię... teksty

izuu dodano: 9 czerwca 2010

Świadomość , że mogłam cię mieć i jednocześnie nie mogłam mnie dobija. Ciągłe zastanawianie się jak by było gdybyśmy byli razem ćwiartuje moje i tak zszargane serce. A do oczu napływają łzy gdy widzę , że Ty nie masz pojęcia o moim istnieniu i namiętnie obejmujesz dziewczynę, która nigdy nie będzie kochać cię tak bardzo jak ja . "

dziś ponownie widziałam was razem.i... teksty

izuu dodano: 9 czerwca 2010

dziś ponownie widziałam was razem.i mimo,że wiem,że to tylko przelotny flirt,ponieważ kto jak kto,ale ty nie jesteś stały w uczuciach , to każde spojrzenie na was sprawiało mi cholernie wielki ból.

o tak  d zdecydowanie pasuje     teksty izuu dodał komentarz: o tak ;d zdecydowanie pasuje ;** do wpisu 8 czerwca 2010
uwielbiam jak piszesz     teksty izuu dodał komentarz: uwielbiam jak piszesz ;** do wpisu 8 czerwca 2010
 myślisz  że moglibyśmy być razem... teksty

izuu dodano: 8 czerwca 2010

-myślisz ,że moglibyśmy być razem szczęśliwi? -tego akurat jestem pewny w stu procentach. - w takim razie dlaczego ... - wiesz mała , wiele bym dał by wrócić do tamtego czasu , gdy mogliśmy być razem. teraz ja mam kogoś ty także , więc widocznie nie byliśmy sobie pisani. - ale ja .. - tak wiem ja też.

Wszystko wydaję się być takie... teksty

izuu dodano: 8 czerwca 2010

Wszystko wydaję się być takie normalne. W mojej głowie zamiast tysiąca pomysłów na minutę panuję totalna pustka i zdekoncentrowanie. Mimo wielkiego uczucia potrafię przejść obok Ciebie obojętnie. To wszystko, co dzieje się dookoła omijam szerokim łukiem i idę na łatwiznę. Ktoś mi powie, co się stało z moim życiem?

Dlaczego rozmawiając z nią... teksty

izuu dodano: 8 czerwca 2010

Dlaczego rozmawiając z nią spoglądasz na mnie, dając mi przy tym złudne nadzieje? To nie jest fair ,wiesz?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV